Bezmaksas Piegāde! 20 pāriem daudz Viegli Savietojams 1000base SFP BIDI 1.25 Gb WDM 20KM 1310/1550nm SC/LC Optiskais Transīvers
€271.70
Pieejamība: Pieejams

Daudz. *
Pievienot grozam
btn-share

B/D Raiduztvērēju Sērija: GLC-BX-D20 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1310nm 20km LC/SC BIDI GLC-BX-U20 SC 1,25 G FP Tx1310nm/Rx1490nm 20km LC/SC BIDI GLC-BX-U40 SC 1,25 G DFB Tx1310nm/Rx1490nm 40km LC/SC BIDI GLC-BX-D40 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1310nm 40km LC/SC BIDI GLC-BX-U70 SC 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 70 km LC/SC BIDI GLC-BX-D70 SC 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 70 km LC/SC BIDI GLC-BX-U80 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 80 km LC/SC BIDI GLC-BX-D80 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 80 km LC/SC BIDI GLC-BX-U120 1,25 G DFB Tx1490nm/Rx1550nm 120km LC/SC BIDI GLC-BX-D120 1,25 G DFB Tx1550nm/Rx1490nm 120km LC/SC BIDI GLC-FE-100BX-U 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 10km GLC-FE-100BX-D 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 10km GLC-FE-100BX-U20 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 20km GLC-FE-100BX-D20 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 20km GLC-FE-100BX-U40 100BASE-BXU SFP Tx1310nm/Rx1550nm LC/SC 40km GLC-FE-100BX-D40 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 40km GLC-FE-100BX-U80 100BASE-BXU SFPTx1310nm/Rx1550nm LC/SC 80 km GLC-FE-100BX-D80 100BASE-BXD SFP Tx1510nm/Rx1310nm LC/SC 80 km

Laba Cena 20 pāriem daudz Viegli Savietojams 1000base SFP BIDI 1,25 G SFP WDM 20KM 1310/1550nm SC Savienotājs

Funkcijas:

Datu pārraides ātrums: No 155Mbps, 622Mbps, 1.25 Gb/s, 2,5 Gb/s, un 4.25 Gb/s

Attālums līdz 20km

Simplex SC vai LC optisko pieņemams

Veids:Tx1310nm /Rx1490nm un Tx1490nm /Rx1310nm

B .Tips: Tx1310nm /Rx1550nm un Tx1550nm /Rx1310nm

C .Tips: Tx1490nm /Rx1550nm un Tx1550nm /Rx1490nm

D .Tips: Tx1510nm /Rx1570nm un Tx1570nm /Rx1510nm

Metāla būra par zemāku EMI

Zemas jaudas izkliedes

Iebūvēta digitālā diagnostika funkciju, iespēju DDM pieejams

Atbilst MSA SFP

Atbilst SFF-8472

Atbilst RoHS

Pieteikumi:

Gigabit Ethernet

Fiber Channel

Pielietojums WDM

Lūdzu, atstājiet ziņojumu par LC vai SC savienotājs,un pastāstiet mums saderīgu slēdzis zīmolu.Mēs jums atbildi tuvākajā laikā.

Biežāk UZDOTIE jautājumi

Q:vai jūs pārdot lietotas preces?

A:No.All mūsu produkti ir pavisam jauna,mēs nekad neizmantojiet lietotas sastāvdaļas.

Q:Kāda samaksas noteikumiem jūs pieņemat?

A:T/T Paypal,Western Union, ir pieņemams.

Q:Kādas ir piegādes veidi, kā jūs varat piedāvāt?

A:Mūsu parastās kuģošanas ceļi ir DHL,FedEX,TNT,UPS,EMS utt.Tas prasīs 3-7days.

Q:Vai jūsu produkti nāk ar garantiju?

A:Jā,Mēs piedāvājam 3 gadu garantija uz visiem mūsu produktiem no izsūtīšanas datuma.

Q:Kādas ierīces var jūsu produktus, kas ir saderīgi ar?

A:Mūsu produkti ir savietojami ar Cisco,Huawei, Ciena, H3C, HP, Ekstrēms, Lietuvju, Brokāta, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Kadiķu, Ruijie, Zyxel, utt.

Q:Kā veikt pasūtījumu?

A:1>Pasūtījuma detaļas apstiprināts,lūdzu, pastāstiet mums, modeli un daudzums jums ir nepieciešams.

2>Priekšraksts, Rēķina apstiprināja, pasūtījums tiks sakārtoti pēc saņemšanas jūsu maksājumu.

3>Apstiprināt un kuģa preces, tad izsekošanas numuru, jums tiks nosūtīts nekavējoties.

4>Mēs palīdzēsim, lai izsekotu jūsu preces, līdz jūs saņemsiet tos droši.

OEM un ODM

OEM/ODM, lai ir pieejams.

Garantija

1. Mēs apsolām visiem reklamē optisko transceivers ir pavisam jauna, ar jaunām detaļām un daļām, un absolūti nekad izmantot veco un modernizēta materiāli.

2. Visu optisko transceivers ir ar funkcionālo pārbaudi un novecošanās testu.

3. Ja ir saderības problēmas, vai jebkuru kvalitātes problēmu, jums var nosūtīt preces atpakaļ, lai ar mums un nomaiņa vai kompensāciju.

4. Mēs piedāvājam 3 gadu garantija visām optisko transceivers no izsūtīšanas datuma.

Kas mēs esam piegādes

Mēs piegādājam plašu augstas kvalitātes optiskais transīvers moduļiem, un pasīvā CWDM/DWDM Mux/Demux.Mūsu produkti ir savietojami ar Cisco, Huawei, Mikrotik,TP-Link, Ekstrēms, HP, Finisar, Broadcom, Lietuvju, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Kadiķu, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena , Alcatel-lucent, utt.

Sveiki visapkārt!Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešams citiem produktiem, lūdzu, noklikšķiniet uz "Kontaktinformācija Tagad" pogu kreisajā pusē.Mēs atbildēsim, cik drīz vien iespējams, lai sniegt profesionālos pakalpojumus.Paldies par apmeklējumu!

  • Datu Pārsūtīšanas Intensitāte: 1.25 gb / s
  • Šķiedras Tips: Vienu fiber singlemode
  • Savienotāja Tips: LC/SC
  • DDM: Jā
  • Modeļa Numurs: HL-VM-BX-20
  • Zīmola Nosaukums: hilinksys
  • CE, ROHS: Atbilst
  • Garantijas laiks: 3 gadi
  • Attālums: 20km
  • Viļņa: 1310/1550nm
  • Saderīgs: TP-link
  • Preces nosaukums: 1,25 G WDM SFP

Tagi: gadījumā, huawei y5 panda, wdm c grupa, par a6 plus 2018, pasīvās wdm, wdm filtrs, par godu 10 apskatītu ekrāna, coque huawai y5, mikrotik maršrutētājs, 2 viļņa garums wdm, mikrotik routerboard.

Uzrakstīt recenziju