<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Neliels ievads.

Posted by Morbidejs 
Neliels ievads.
October 31, 2011 01:08PM
Droši veidojiet jaunus topikus par ezeriem, kurus neesmu vēl pievienojis, un zivju sugām. Informāciju par ezeriem iztulkoju no spēles, tāpēc droši tie, kuri ir īsti propilkki eksperti, var pilnveidot to.
Diskutējam par visu, kas sasitīts ar copi attiecīgajos ezeros un konkrētu zivju noķeršanu.

Noteikti vajadzētu ņemt vērā, ka katram pilkotājam būs vairāk vai mazāk atšķirīgs viedoklis, tāpēc cienīsim to.

Ja ir kādi ieteikumi par to, ko šeit vajadzētu savādāk, noteikti rakstiet.
Re: Neliels ievads.
December 08, 2011 08:23AM
Morbidej, forši, ka tu kaut ko dari. Man tomēr ir viens iebildums. Proti, tu visur foreli sauc par taimiņu. Nu nav tas taimiņš, tā ir strauta forele, un tās ezera forma. Taimiņš ir migrējoša suga, kas saldūdeņos piedzimst un atkal iepeld nārstot.
December 08, 2011 09:56AM
Strīdīgs jautājums.
Šķiet, ka spēles veidotāji gan strauta foreli, gan taimiņu apvienojuši zem vien vārda trout, jo jūrā strauta foreles nedzīvō. Par ezeriem gan pareizi saki, tajos atkal taimiņi nedzīvo, ja vien nav caurteces ezeri.
Cik es saprotu, taimiņš un strauta forele ir radusies no vienas un tās pašas zivs. Taimiņš ir sācis migrēt, bet strautene palikusi upēs. Tā izveidojušās divas sugas.
Miera labad netulkošu, bet atstāšu vienkārši kā trout, jo abi varianti ir vienlīdz pareizi. Kā arī meklējot tulkojumus, sanāca baigais kiš-miš - somu taimen tulkojumā nozīmē gan strauteni, gan taimiņu. Bet tulkojot no latviešu valodas strauta foreli, somiski ir atsevišķš vārds puronieriä.
February 05, 2012 11:24AM
Man ir arī daži jautājumi! smiling smiley

Tākā esmu iesācējs gribētos uzzināt kur īsti ķeras labak trout un līdakas dziļās vai seklās vietās un uz ko vislabāk?? smiling smiley
February 06, 2012 07:59PM
var kāds pateikt kāpēc ekrāns ir novirzījies ieejot spēlē?
February 07, 2012 09:51AM
Kommpass. Ķeras gan tur, gan tur smiling smiley Palasi ezru aprakstus, no tiem jau šo to var izsecināt.
Uz ko- uz visu jau var noķert, bet katram ir savi favorīti.

Viķok, kādā veidā novirzījies? Ieliec "skrīnšotu", lai es saprastu par ko ir runa.
February 07, 2012 03:59PM
Aha paldies par ieteikumu pāris trout jau esmu noķēris! smiling smiley
June 11, 2014 07:48PM
Vismaz man tagad arī ir skaidrs smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login