<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Cope dzīvajā!

Posted by Intruder 
Re: Cope dzīvajā!
August 25, 2008 09:06PM
prusis!!!!kur atskaite par emajogi,nevari atkopties???drinking smileysmileys with beersmiling bouncing smiley
August 25, 2008 09:43PM
Četri brekši par trijām dienām, daudz alko un igauņu meitenes mūsu naudā 12.56LS
August 26, 2008 01:03AM
Prusi- viena meitene- 12.56Ls????????????? Tad jau lētas grinning smiley
August 26, 2008 12:05PM
Māri, ja paskaita latiņos no kronām tā sanākmoody smiley
August 26, 2008 12:29PM
Meitenes protams bija vajadzīgas lai tārpus uz āķiem spraustu un pienestu alu.spinning smiley sticking its tongue out
Kre
August 26, 2008 11:33PM
Man šodien LIELĀ sāpe - biju ar draugu aizbraucis paspiningot uz ezeru, nomētājām kādas 4 stundas, rezultāts pa abiem 7 ašuki (man 2) un zemmēra līdaciņa. Atpakaļ braucot iemetu uz velci (metāla pavada un #6 mosca), īsi pirms beigām cope - apstājās kā pret koku, piecērtu, seko pirmais vilciens - tūlīt 70m nost no spoles (uz spoles bij 0.3 mono, bremze attiecīgi ieregulēta), sāku lēnām vilkt, bet nekust no vietas, mēģinu pacelt, bet nekā, seko nākamais stiepiens - cik auklu uztinu, tik atkal nost. Lēnām tiek airēts klāt (ezerā vilņi ar baltām mugurām, grūti laivu noturēt), kad diezgan jau pietīts beidzot izdodas pacelt no grunts, seko atkal stiepiens, šoreiz zem laivas... nākamais, uz ko es skatos ir pārberztas auklas gals... sad smiley moody smiley
August 27, 2008 02:12AM
Tā bij tava metrīgā ....drinking smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Kre
August 27, 2008 03:38AM
Intruder, mierīgi varēja arī būt vairāk par metru... Rīt dodos uz veici lai nopirktu 0.3 pīto un pāris vizuļus - apsoliju viņai, ka vēl tiksimies! cool smiley
August 27, 2008 09:41PM
KRE.
Pasaki kurā ezerā tas notika un Tev vairs nebūs jāmokās.spinning smiley sticking its tongue out
Kre
August 27, 2008 10:41PM
Arsik:
1) nemokos
2) manu zivi nenoķersi
3) ezers ir tev labi pazīstams un iecienīts! smiling smiley
August 31, 2008 12:09AM
lai gan teema ir par reaali nokjertajaam ziviim,bet es gribu paveestiit tiem kas taisaas uz emajogi,vakar no pl 16 30 liidz shodienas10 00 uz 6shiem copmanjiem 2 bremithumbs down man zeroangry smileynenormaali liels liimenisangry smileyieprieksheejoo reiz kur copeeju chiibinjaas tagad ar gariem netiek klaateye popping smiley
August 31, 2008 02:19PM
KRE.
1.Es klusi cerēju ka tas būs cits ezers,nevis tas ko domāju.
2.Tavu zivi neķeršu,tik mazas man nevajag.
3.Tad jau vien pašam būs jāmokās pusotrmetrīgās meklējumos.
4.smileys with beerdrinking smileythumbs upspinning smiley sticking its tongue out
Kre
August 31, 2008 02:54PM
Arsik, tu tau to nedomā nopietni, par to 1.5m - man liekas, ka tādas Latvijā nav - cik esmu lasījis, tad pat Eiropas lielie profi runā par 1,3 pārsišanu, ne 1,5! eye rolling smiley Nu manu zivi jau tāpat tu nenoķertu, beztam nav pārliecības, ka tā bija maza! grinning smiley
August 31, 2008 04:23PM
Vakar pirms-dzerstiņa aktivitāšu laikā biju noskrējis līdz Latvijas Kivijoki- Salacu. Zivis neķērās, bet tāpat forši- ar čomiem papļāpājām, padzērām aliņu. Draudzene (šoferis) tikmēr norīkota ogās un sēnēs.
September 06, 2008 02:14PM
vakar vakaraa atgriezos no esti upes:kaarteejo reizi upe bij ljoti deviigathumbs up16 brem saakoot no 800gr liidz pat 3kg shoreiz nesveeru,bet nu triis gabali bij taadi ap 3 kg,bildes buus veelaak ja kaads manaa vietaa(maaris) ieliksspinning smiley sticking its tongue out
September 12, 2008 06:17AM
Kā somi ķer sīgas. Prieks ir neviltots

http://www.youtube.com/watch?v=ugl42dbJyz0&feature=related
September 12, 2008 11:21AM
Paldies, bebr, norēcos grinning smiley !!! Kautkāds emocionālais orgasms pilnīgi (somam grinning smiley) grinning smiley ...

A zem šī muzikālā gabala "zažigajut" somu makšķernieki grinning smileyDDDDDDDDD :

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!

Edited 3 time(s). Last edit at 09/12/2008 11:26AM by eduks.
Kre
September 12, 2008 11:41AM
Paldies! Tā pārsmējos par 2kg sīgas sagādāto histērsiko prieku! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Labāku dienas sākumu nevar vēlēties! grinning smiley grinning smiley
September 12, 2008 01:15PM
Starp citu tieši tajā brīdī kad ceļ ārā sīgu no ālinģa soms piemin VIP. Izrādās ka pat somu nevirtuālie makšķernieki zin VIP komandu winking smiley
September 12, 2008 01:33PM
Kre
Video te ievietot nevar? Nu tāpat kā ar bildēm, video citur stāv bet redzēt var arī te.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login