<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Cope dzīvajā!

Posted by Intruder 
Re: Cope dzīvajā!
September 27, 2010 08:47AM
Pa brivdienam, Kligju ez pabiju, 2 cilveki uz spiningu, izvelcejam izmetajam,rezultata pilniga nulle, tada sajuta ka peldi vanna... smiling smiley
Kre
September 27, 2010 11:03AM
Es toties vakar biju kādā mazā Francijas bezvārdītē. Platums ap 50cm, max dziļums ap 20cm, kopējais garums ap 2km un kritums ap 200m. Kontā pāris ap 25cm forelītes, peldinot slieku. Maksķerrīki: 1,5m kātiņš, aukla, svina skrots un āķis. grinning smiley
September 27, 2010 12:27PM
Nenocieties svešzemē bez copes smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
September 27, 2010 01:39PM
Pagarinaatajaa viikendaa Labi skaldiijaas Zanderi uz velci ieksh to man`Daugavu.
Noaireeju gan kaadus km 30desmit a mosh ij vairaak. (man viegla laivinja, nav tik traki)
Straadaaja tikai divi River2sea vobleri. Paareejiem lika miiksto.

kopaa virs 15 galvaam apm. 1/4 dalja gan bija zemmeeri. Monstri nebija. Lielaakais ap pusotru bija.
Arii Piki peec 3 gadu paartraukuma izvelceeju Daugavaa. Vinjas tur baigais retums,
bet ja traapaas tad ir lielas. Shii gan nebija liela, man par lielu izbriinu... sad smiley

Kautkaadi brekselji uz foonaa mirsktosho fiideri arii pamaniijaas piekjerties,
kameer kopu savu copes krastu. Viens deputaats pamanijaas noraut pavadu
pusceljaa. Bet taa ir, ja ljauj shiem njemties pa akmenjiem un uzreiz nevelk laukaa...

Laicinjsh gan super!

A.
September 28, 2010 05:56PM
Šodien pa Buļļupi un Lielupi bez panākumiem smiling smiley
September 29, 2010 09:01AM
Nākamnedēļ sāksies, šorīt pie lielupes vietām bija ap 0
September 30, 2010 06:56PM
Šodien Vecdaugavā biju uz līdakām. Makšķerēju uz dzīvo un uz spiningu. Uz spiningu divi zemmēri, kas tika atlaisti, bet uz dzīvo vienu nepiecirtu, bet otra 2,1kg un 71cm gara smiling smiley
http://parcopi.lv/Bildes/30_09_10_71cm_2.1kg.jpg
mmm
October 01, 2010 09:23AM
Spole smiltīs ir lepni smiling smiley
October 01, 2010 11:10AM
Atvaino, nav man sarkanā paklājiņa līdz uz copi. Un no slapjām, pieblietētām smiltīm vēl neviena spole nav nobeigusies smiling smiley
October 02, 2010 09:22AM
Ku Jūs te redzat spoli???
October 03, 2010 12:59PM
Oi, noblatoja. Kas tad pasham par GRAND, vai ELIT. paplaaties ja reiz uz.... . Tas nebija smuki, FU
mmm
October 03, 2010 05:08PM
Pat ņeveni smiltīs nelieku. Bet nu katram savs...
October 03, 2010 08:11PM
nav jau obligaati ar spoleem rakt zemes (smilti tb).
vienk noliekot. nekas nav noticis.

Vot peec bushu copes, ja neliist lietus un sevishkji ja ir saana veeljsh , ta gan ir dibinaa, bet ja to visu labumu maajaa nokopj, tad nekaada probleema.

Protams , spoli pa 300ls (ja nez no kurienes uzrastos) es laikam gan neliktu smiltiis. ..visticamaak es taadu paardotu smiling smiley (Arsikam tongue sticking out smiley)

P.S. luuk bija tas slavenais bildis, kur kolega ar visleetaako salmo-suudspoli un leetaako fideri, bez probleemaam panjeema nopietnu Deputata kungu. (2.9) Tas bija specveltijums Salmo grinning smiley
Bildish ieksh Flickr

Isteniibaa, jo daargaaks inventaars, jo vairaak pareizo prichendaalu vajag, lai copeetu, paarvadaatu un visaadi citaadi riikotos ar tiem. Paris padargas lietas man arii ir, bet ja tev visu laiku jadomaa, kaa tik nesavainot , to "apzeltiito" instrumentu, tad copes kaifs jau saak zust, ja vislaik jadomaa, vai taa noliki kaatu, vai spolei netiks mitrums vai draza, utt. Shis gan jau ir Citas diskusijas staats... smiling smiley

Vikendos , tautas valodaa, ats****ju. Izvelcejos, noaireejos, ZERO.
Shoriit paseedeeju uz breksiiti, paaris galvas sirdsmieram dabuuju.
Zanderi kautkaa lika miiksto, shoreiz... Un veel no nerviem izved sakritushaas lapas, kas
velceejot vislaik iepinas auklaa un peec briizha arii voblerii, neskatoties uz to, ka vislaik equilibreeju starp lapaam, lai aukla noiet garaam.

Vismaz laicinjsh superiigs! smiling smiley

A.K.
October 04, 2010 06:53AM
Kraft. Nepiekrītu! smiling smiley Ļoti labu spoli var nopirkt arī pa 100+ naudiņām. Trīs sezonas forelēju ar Daiwa GS 8 spolīti. Ir daudz reiz vārtīta pa smiltīm un ne vainas. Noskalo un aiziet tālāk. (spole ir ūdensizturīga). Ne reizi nav eļļota! speciāli jau nemetu smiltīs. Gadās nožauties vai pozējot fotagrāfam, nejauši nokrīt... Tagad, ručkai kirdik! Iekritu bebra alā un rokturis atsitās pret bebra nograuztu koku. Nolūza. Spolei nav ne vainas, tik ručka jāpiemeklē! smiling smiley
rio
October 04, 2010 07:56AM
cien.koleegas principaa ar jebkuru spoli var izvlkt jebkuru zivi,esmu redzeejis ka cien .karpinieks O.Berzinjs ar tirgus varianta (tik man likas ka taa makskjere un spole nebija vinjasmiling smiley)spoli mieriigi izvelk ap 7 kg karpu.visi copes riiki ir labi kuri pieder mums!!!ja man buutu koka spole vai kaut kas tamlidziiigs tas nenozimeetu ka es neietu uz copi..smiling smiley!!!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?0,file=116,filename=111.gif
mmm
October 04, 2010 08:53AM
zivgarnis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kraft. Nepiekrītu! smiling smiley Ļoti labu spoli var
> nopirkt arī pa 100+ naudiņām. Trīs sezonas
> forelēju ar Daiwa GS 8 spolīti. Ir daudz reiz
> vārtīta pa smiltīm un ne vainas. Noskalo un
> aiziet tālāk. (spole ir ūdensizturīga). Ne
> reizi nav eļļota! speciāli jau nemetu smiltīs.
> Gadās nožauties vai pozējot fotagrāfam,
> nejauši nokrīt... Tagad, ručkai kirdik! Iekritu
> bebra alā un rokturis atsitās pret bebra
> nograuztu koku. Nolūza. Spolei nav ne vainas, tik
> ručka jāpiemeklē! smiling smiley

Paeļļo gan, vismaz rullīti winking smiley GS8 vairs neražo, sačakarēsi un Certate jāpērk smiling smiley
October 04, 2010 09:50AM
Rīt atkal laidīšu uz Vecdaugavu līdakās. Atkal uz dzīvo un paralēli arī spiningošu winking smiley
October 04, 2010 05:34PM
rio Wrote:
-------------------------------------------------------
> cien.koleegas principaa ar jebkuru spoli var
> izvlkt jebkuru zivi,esmu redzeejis ka cien
> .karpinieks O.Berzinjs ar tirgus varianta (tik man
> likas ka taa makskjere un spole nebija
> vinjasmiling smiley)spoli mieriigi izvelk ap 7 kg karpu.visi
> copes riiki ir labi kuri pieder mums!!!ja man
> buutu koka spole vai kaut kas tamlidziiigs tas
> nenozimeetu ka es neietu uz copi..smiling smiley!!!

RIO smiling smiley Labi teikts!

Netaisos par copes pričendāli iztērēt vairāk par 30Ls grinning smiley
Mūžīgā transportēšana un ekstrēmie laika apstākļi tāpat to visu sadzen vienādu. Ja ir onkuļi kuri par drūmiem rīkirem atstāj daudz, tad lai atstāj un izbauda copi ar dārgiem rīkiem. Man netraucē spiningot ar 20+ Ls kātu un 20+ Ls spoli. Copēju bez pakazuhas un var jau būt ka kāds drūmais copes dižgars par mani smīnētu, bet tas man mazsvarīgi, galvenais ka copei ir rezultāti.

Kas attiecas uz smiltīm smiling smiley Cope jūrā vai pamatīgi smilšainā krastā (uzreiz nāk prātā gaujas lejtece)...nu nez, man ne reizi nav izdevies iztikt pilnībā bez smiltīm, jo gan vējš, gan lietus tās nogādā visur kur vien vajag un nevajag. Ja kāds man parādīs vai aprakstīs virtuozitāti kā no tām izvairīties - cepums no manis.

Mans viedoklelis smiling smiley take it easy smiling smiley

October 04, 2010 07:29PM
Heisaa!
Par riiku cenu nav jeegas spriest, katram peec iespeejaam un veelmeem. Noteikti, ka ja rociiba ljauj, zinosh copmanis tomeer panems daargaaku un labaaku riiku.
Bet par kopshanu, pat es laameris un svetdienas makshkjernieks uzskatu, ka sliktaakajaa gadiijumaa, sezonas beigaas viss ir jaasakopj!
Bet tas ar katra zinjaasmiling smileyCits arii auto nemazgaa ne no aaras ne no iekshas, jo braukt jau taa pat varsmiling smiley
Bet vechi, ellja taksj kaadreiz jaaielejsmiling smiley
B.r.
Sh
October 05, 2010 07:26PM
Šodien Vecdaugavā viena līdaka uz spiningu - 53cm 750grami.
Un viena uz dzīvo - 71cm un tieši 2kg. Bija vēl iespējas, bet pie tā arī paliku smiling smiley
http://parcopi.lv/_fr/0/8004956.jpg
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login