<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Cope dzīvajā!

Posted by Intruder 
Re: Cope dzīvajā!
May 30, 2010 11:37AM
Rio kā tad bija?
May 31, 2010 10:14AM
Heisā!
Daži jau te mani apsmej, bet biju vakar atkal uz renģēm Mangaļu molāsmiling smiley
Nārsts iet uz beigām, ja tāds laiks tad 2-3 dienas vēl būs!Ķērās atkal nejēgā, netālu vecis ķēra ar 10 āķiem uzreiz un bija ne reizi vien kad vilka uzreiz 10 renģessmiling smiley
Zinātāji saka ka pēc reņģu nārsta nākot iekšā visādas citas zivi baroties ar tiem ikriem, pliči, vimbas u.t.t., bet ar tik dažas dienas un ķeršanas princips tāds pats + vēl varot uz mazo rotiņu!
Pats gan tikšu tikai sestdien. Vakar atkal pa pāris stundām virs 200 zivju.
Tagad ceru trāpīt uz to brīdi kad citi zvēri ķerāssmiling smiley
May 31, 2010 10:39AM
Šerif, tur nav ko kaunēties - svaiga reņģīte ir ok zivtiņa smiling smiley !... Es pats atkal pa varītēm gribu izrauties izpildīt pārtikas programmu vīķēs, kamēr nav nonārstojušas, pie mums šamējās Rāznā lielas un daudz smiling smiley ...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
May 31, 2010 10:45AM
Vīķes mēs ar Aigaru ar paķērām vienreizsmiling smileyLielas nebija bet gardas gansmiling smileyParasti es viņas metu atpakaļ, tagad novērtējusmiling smiley
May 31, 2010 11:34AM
Loms labs Sheriffthumbs up Vecim neko neteici kad mauc ar 10 āķiem,ja nemaldos jūrā ar 4 ir ļauts,bet vienalga pa daudz to āķu, ,bet ļoti nesportiski gan sad smiley Nārsta laikā gan pats zivis neķeru,atlaižu ko noķeru 95 %(Aigars liecinieks) loma vasarā,bet pieļauju ka jūrā to fishu ir megatonnas,ā un Sheriff vējene kāda nebija? Vēl Rio solijās man iedot instrukciju par motiļu ekstraktu kas esot pieejams salmo bodēs,gaidu smiling smiley
May 31, 2010 11:49AM
Nu salīdzinājumā ar tām 6 T ko zvejnieki palaida krastā tās 200 zivis jau tāds niekssmiling smileyUn lielākā daļa jau ir iznārstojušas!
Nē, pietā veča negāju, lai jau tas paliek uz viņa sirdsapziņas!Pats ķēru uz 4smiling smileyEs jau ar principā ļoti daudz palaidu uzreiz vaļā, nu kuras nebija traumētas.
Nē, tikai reņģes, pagājušo reizi bija vēl 2 asari, šoreiz nē.
Bet ja var ticēt zinātājiem un nāks citas zivis baroties ar ikriem, tad pieļauju ka tuvākajās dienās tur viskautkas var ķerties!žēl tik laika nav pa nedēļusad smiley
May 31, 2010 12:15PM
May 31, 2010 12:15PM
Vēl 10 gadi atpakaļ biju gaļinieks,ar laiku sapratu ka lielākais kaifs ir no noķeršanas ne no ēšanas(ar laiku katrs pie tā nonāk),ziemā paņemu daudz zivis,bet ar lomu dalos ar pensionāriem pazīstamiem,jo šamējiem kad novelk rēķinus par apkuri un elektrību pāri nepaliek nekas,skarba realitāte.
May 31, 2010 12:20PM
Cik smagu reņģi vispār ir iespējams noķertconfused smiley,pats tik tirgū esmu pircis.
Kre
May 31, 2010 02:59PM
Zivinen, vējenes, šķiet, ļoti reti kad ieklejo tik dziļi līcī. Tas jau pārsvarā ķer kurzemes piekrastē...
May 31, 2010 03:48PM
Es jau ar aiznesu kaimiņiem pensionāriemsmiling smileyPats tik dažas sugas ēdusmiling smileyReņģes pie tām navsmiling smiley
Veči teica ka citus gadu bija tā ka vairāk par 2 āķiem nevarēja sietsmiling smileyesot tādas pa pus kilo
Man lielākās šogad 270 un 320 gr
May 31, 2010 05:11PM
Nu priekš reņģes 320 gr. ir daudz.
rio
May 31, 2010 07:35PM
man ar vejeneem viss ok,bildes draugos lv.,dazas arii copeslietu lapaa,ja kads man iemaciitu kaa taas bildes dabuut te buutu nedaudz pateiciigs.sorez labaak bij no laivas,principaa taa stundaa nokjer apm 7-15 zivis ja kjer uz garneli,ar spini biku mazaak vid svars apm 0,5 kg.tad cik pa dienu saanaak parekjiniet pasi...pats panjeemu tik 10 zivis.tas viss pavilostas rajonaa.ja kadam interesee celju lidz vietai varu izstaastiit.no riigas apm.205 km.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?0,file=116,filename=111.gif
May 31, 2010 10:28PM
Nu Rio tad jau bijusi sūrā cope 15 gab. 1h.,pat līdakas man nav bijušas par 1 h vairāk.kā pretojās ?Bildes draugos maniju.
rio
May 31, 2010 11:33PM
tik atraktiiva pretosanaas nav nevienai citai zivij kuras esm kjeeris,nu lidziigi liidakai tik stipri atraaka taisa neskaitaamas sveces maina peldeesanas virzienu,velc vienu a 5 pavada un megjina atnjemt vizuli....ap vizuli ir taads njigu njegu ka sanaak arii aizcemereet.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?0,file=116,filename=111.gif
June 08, 2010 08:18AM
Vai kādam nav kāda info par Aukstrozes Lielezeru .Varbūt kāds ir no Limbažiem ? Vēlētos uzzināt kā tur ar nakšņošanu un piebraukšanu.Nekur nekā prātīgu internetā nevaru atrast sad smiley
June 08, 2010 01:43PM
J0ni, njem telti un dragaasmiling smiley piebraukt arii nekaadu probleemu. Tip Lauvaskalna viesu nams tur ir , bet vai tur arii kaads kaadreiz nakshnjo, nezinu.
June 08, 2010 03:04PM
Paldies prusi ! Aizlaidīsim ar Je6ku tiko sāksies atvaļinājums.Mēs jau ar ar telti ,viesu nams tas nav priekš mums,pazūd viss copes kaifs grinning smiley Varbūt zini arī kā tur ar laivu nomu ? Un licenses jau tak nav ? Vroģi publiskais !!!

Edited 1 time(s). Last edit at 06/08/2010 03:06PM by J0nis.
June 08, 2010 05:02PM
Ne asakassmiling smiley

Urā,es ieliku 2000 postu šai tēmāsmiling smiley
June 08, 2010 06:05PM
Laivas tur nenomaa. Publiskais. Forsh ezerssmiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login