<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā


Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

OFF Topic

Posted by Intruder 
Re: OFF Topic
December 22, 2010 10:37PM
Valdiņ, bet apstāklī, ka tu šeit publicē nepierādāmas lietas (ja būtu pierādāmas, tad ietu pa tiesisko ceļu, nevis te smērētu "papīru" ) nav nekā nosodāma?
Nepiesietos, ja šis nebūtu bīstams precedents, lai šajā, līdz šim diezgan saticīgajā kopienā, nesāktos visādi citi nesmukumi.
Re: OFF Topic
December 22, 2010 10:38PM
Ooo tu Intruder driksti mani apvainot a es tev to pašu nedrikstu teikt?? ? pamatojums???
Re: OFF Topic
December 22, 2010 10:40PM
bet ar kādām tiesībām drikst apvainot komandu spēles laikā????..kas izredzētie kādi
Re: OFF Topic
December 22, 2010 10:43PM
Es izteicu aizdomas.. apvainoji mani tu... ir liela atšķirība...
Liela daļa no šīs kopienas mani pazīst un zin ck pacietīgs, miermīlīgs un iecietīgs es esmu, bet ir viena lieta kas man ārkārtigi nepatīk - tas ir tādi brēkuļas un histēriķi kā tu.. piedod puis ....Adios!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gifEdited 1 time(s). Last edit at 12/22/2010 10:49PM by Intruder.
Re: OFF Topic
December 22, 2010 10:43PM
Māri, Rio te tāds ir no laika (lasi- foruma) gala, neviens viņu netaisās mainīt. Jandzī uzvedas kā puņķains tīnis un par šitiem sīkumiem apvainojas, citiem nav nekādu problēmu.
Re: OFF Topic
December 22, 2010 10:44PM
82Maris...Get over it!

RIO ir rupjš, piedzēries, bet labsirdīgs tēviņš nu un.. pasmaidi par to nevis cel brēku

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Re: OFF Topic
December 23, 2010 07:25AM
Jandzii, pazīstot RIO http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=958,filename=kons.jpg, tas tak bija mīļvārdiņs jums. To pat var uzskatīt par komplimentu. Ja tu pats šo situāciju nepārvērtīsi par joku, tas nekad nebeigsies. Tak, atslābsti!Tur jau ir tā lieta, ka mēs daudzus pazīstam i sejā i darbībā. Tāpēc varbūt kāds atļaujas arī vairāk.
RIO, nu, nu, nu http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=959,filename=sreks.jpeg

UN vispār, mums ir izveidojusies institūcija- VK (valsts kontrole)- visu cieņu visnotaļ cienījamam pilkistam, varbūt ir laiks izveidot sabiedrības sirdsapziņas un taisnīguma tiesneša amatu?Edited 2 time(s). Last edit at 12/23/2010 04:45PM by Agita (DR).
Re: OFF Topic
December 23, 2010 09:24AM
Par bildēm - bij mana kļūda atļauto failu nosakumos... Sorry! eye rolling smiley tagad būtu jābūt ok

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=957,filename=200+gram.jpg

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Re: OFF Topic
December 23, 2010 09:34AM
Vēl viena lieta par tām rūpjībām spēles laikā - es ja hostēju parasti uzlieku komandu /mute konkrētajam spēlētājam vai vairākiem un basta... lai jau vārās savā sulā un nepiesārņo ēteru

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Re: OFF Topic
December 23, 2010 09:47AM
Jā,Māri-Tu liekas no citas Pasaules.Izlīdzi cilvēkam~+-100$ apmērā un sāc desot pa tiesāmsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Iespējams Tev nav līdzekļu vai vēlēšanās kādam izlīdzēt finansiāli-tad Tu esi pasargāts.Te jau drīzāk lieta grozās lai Citam
kopienas pārstāvim neatmaigtu sirds.Cilvēki visā savā būtībā nav ļauni un pragmatiskismiling smileydažreiz ar kādu labu darbu grib tak pastrādāt "nu vismaz gada laikā"
Visā visumā Es nemaz tak dusmīgs nav,tā bišku ierēcu un miers,kā arī cenšos citus pasargāt no sevis apsmiešanas!
Re: OFF Topic
December 23, 2010 11:56AM
Mjā, tagad tik ierados mājās un palasījos... Trakākais jau nemaz nebūtu Rio izlēciens, jo uz bērniem, končenijiem alkanaftiem, vai prātā pamuļķajiem ( lai džeks pats kategoriju izvēlas ) jau parasti nepvainojas. Un vēl jau, varbūt, viņš pat jāpažēlo, jo nevar zināt kāda bērnības trauma bijusi, moš kāds viņa smilšukasti piečurāja, no kā džeks tādu šoku noķēra, kas tagad izpaužas neadekvātās rupjībās. Trakākais ir tas, ka administrācija to visu atbalsta. Nevienā civilizētā forumā netiek atļauta pat atsevišķu spēlētāju publiska apvainošana, kur nu vēl veselas komandas!
Intruders rakstīja : Jandzii būtu mazāk uz citiem lējis sūdus, mazāk tevi aiztiktu... Rodas jautājums – tā ir apzināta lietas būtības sagrozīšana ? Man būtu pilnīgi pie vienas vietas, ja viņi privātā čatā, savā starpā lamātos. Rio aizskāra nevis Jandzii personiski, bet visu ICE komandu !
Aigars rakstīja : Nu Rio, cik zinu ir lamājies, lamājās un lamāsies .Tieši tāpēc neko neteicu. Citam būtu aizrādījis, ja kas - Tad ko, daži šeit ir izredzētie, kam ir dotas privilēģijas tā vienkārši, ienākot hostā, uz līdzenas vietas sākt ķengāties un apvainot citu komandu ?! Tas, ka viņš ir tāds pēc dabas, daudzi ar viņu ir čomi un brauc uz copi, nav nekāds attaisnojums ! Civilizētos forumos tā tās stelles nedarās. Ja administrācija domā savādāk, tad protams tās ir viņu tiesības, bet jāapzinās, ka tā viņi grauj paši sava foruma prestižu, jo jūs taču šeit netusējat tuvu draugu lokā, šeit iegriežas arī cilvēki no citiem forumiem.
Re: OFF Topic
December 23, 2010 12:13PM
Gnoms - tieši tā ari domāju, kā teicu. Vienkārši tam nav jēgas. Ja es viņam aizrādītu, tad viņš vēl vairāk laipnības sāktu bārstīt. Ko man katru reiz no hosta viņu mest ārā? Es gan neesmu administrācija un varu atbildēt tikai par reizēm, kad hostēju.
Situācija no malas.:
Rio apvainoja ICE komandu. ICE uz provokāciju nepadevās, turpinājums nesekoja. Tieši tāpēc nebija nekādas reakcijas no hosta puses.
A kas attiecas uz visu pārējo, tad man atkal sanāk daļēji piekrist Jandzii un Gnomam. ICE komandai bija tiesības pieprasīt paskaidrojumus par komandas aizvainošanu un ielikt forumā skrīnu, kur tas ir redzams. Bet sanāca, kā sanāca. Es neesmu administrācija un neko nekomentēšu. Viss i tā bija labi redzams.

Ā, un ICE - vēl viens novērojums no malas! Jūs baigi bieži par visu uzvelkaties un ir cilvēku kategorija, kam tas ļoti patīk, tāpēc bieži vien jūs tiekat apzināti provocēti. Kaut kas līdzīgs enerģētiskajiem vampīriem. Un līdz ar to esat ieguvuši tādu kā skandālistu slavu un tāpēc varbūt kādam arī ir antipātijas pret kādu no jums, vai visu komandu!
Tas tā, skats no malas smiling smiley

P.S. Man personīgi nav pretenziju ne pret vienu šīs kopienas komandu un ne pret vienu spēlētāju! Cenšos ar visiem sadzīvot draudzīgi. Jā reizēm par kaut kādiem diskutējamiem jautājumiem iesaistos diezgan asās diskusijās, bet nu nepatīk man klusēt, ja kaut kas šķiet nepareizi, tāpēc saprotu arī ICE komandas pārstāvjus.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG
Re: OFF Topic
December 23, 2010 12:38PM
Gnom, piedod ja kaut kā nepareizi vai nesaprotami izteicos... vienk. man nepatīk, ka no šādiem sīkumiem kā Rio stulbības tiek taisīti skandāli - a la atkal kāds ir apvainojis "balto un pūkaino" Ice komandu vai kādu no tās spēlētājiem, šī tak nav pirmā reize... Ja es par katru reizi, kad kāds kaut ko ne tā pasaka vai paurbjās ne tur taisītu publisku skandālu man jau klaviere būt nodilusi smiling smiley Take it easy!

Ja jau gribat būt " balti un pūkaini" tad esat tādi līdz galam un viss būs ok

Atvainojos arī ja aizskāru Ice vai kādu no komandas spēlētajiem ar savām antisemītiskajām piezīmēm.

Starp citu es ļoti ceru ka arī publiski Rio atvainosies par saviem izlēcieniem.. savādāk turpmāk būšu spiests likt viņam " by default" opciju /mute ikreiz kad hostēšu

Morāle visai šai jezgai ir viena - biežāk jakomunicē ārpus PP2 ! Za ribalku! smileys with beer

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
JR.
Re: OFF Topic
December 23, 2010 02:26PM
Valdinjsh Wrote:
-------------------------------------------------------

> P.S. LDF! Vai jums vajadzīgs tāds daiļdirsējs,
> kas diskreditē visas tradīcijām bagātās
> komandas labo vārdu???


un ko tad mums darīt? dēļ tā ka jums ir ar Šerifu nesaskaņas mums tagad mainīt komandas kaptēni? vai vispār nespēlēt? ar šo rakstu tu izslavēji visu komandu,sanāk ka tagad dēļ viņa mēs zaudējām komandas vārdu,tie ir tavi vārdi,tas jau bija tēmēts uz visu komandu! dzīvē gadās visādi gadijumi,ja tu netiec ar viņu galā savādāk,tad nav jāizslavē publiski,maisu galvā,mežā iekšā!!! kā jau te komentāros ir teikt,te iegriežas arī cilvēki no citiem forumiem,tagad mums-komandai kad spēlēsim kur citur ir jāgaida "skaistie" vārdi?!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=926,filename=videjais-logo.gif
Kre
Re: OFF Topic
December 23, 2010 02:46PM
Gnom, Tu piesauc visādus "civilizētos forumus" varbūt tad tusē tur, ja šis ir tik ļoti barbarisks, vai arī veido pats savu ar saviem noteikumiem! Neviens Tevi te nespiež uzturēties.
Tiešām skandālisti! smiling smiley
Re: OFF Topic
December 23, 2010 03:20PM
Kre, es jau arī tur tusēju. Šeit atnāku vienreiz nedēlā ( darba dēļ arī ne katru nedēļu ) uzspēlēt Latvijas čempī, un neredzu iemeslu kāpēc to vienu vakaru man būtu jāklausās kaut kādas neadekvātas rupjības savas komandas virzienā. Otrkārt, ja jau propilkki.lv lapa starptautiski ir deklarēta kā lielākais un galvenais forums no Latvijas, tad tas uzliek arī zināmus pienākumus un atbildību. Vajadzētu ievērot vismaz vispārpieņemtās pieklājības normas. Ja administrācija ciena sevi un savu forumu, tad tad tomēr ir kaut kas jākontrolē un nav pieļaujama tāda situācija, kad nu te saviem čomiem atļausim lamāties kā viņiem labpatīkas, bet pārējiem pateiksim : ja kas nepatīk, tinies.
Re: OFF Topic
December 23, 2010 03:34PM
Kurš apgalvo ka RIO ļauts lamāties?

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Re: OFF Topic
December 24, 2010 10:52AM
Ceru ka Lūsiņš šodien nostāvēs godam un atkal mūsiem būs viens labs lat vārtsargs.zb jau tie ārzemnieki
Re: OFF Topic
December 24, 2010 02:40PM
Tā tik būs dāvana ja vārtus nosargās neieņemtus... spinning smiley sticking its tongue out

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG
Re: OFF Topic
December 24, 2010 04:06PM
Saslavējāt to Lūsiņu!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login