<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

OFF Topic

Posted by Intruder 
Re: OFF Topic
December 09, 2010 10:03PM
Aigar, man šķiet, ka tur ir kāds senāks konflikts viņu starpā, kas radās pirms visi pievienojās visvarenajai propilkki.lv saimei. Tā, ka nav ko galvu lauzīt. smiling smiley
December 09, 2010 10:17PM
Es tak par to konfliktu Māri galvu nelauzu. Vienkārši pats par sevi uzpeldēja jautājums, kas un pēc kādiem kritērijiem šo izlasi ir vācis un kāpēc netiek iekļauts neviens spēlētājs no vienas no vadošajām komandām? Un tikko pajautāju, tā mana posta ar vairs nav. Un arī to, ka Agita izdzēsa to vienu postu, uzskatu par nepareizu - tur nekā rupja nebija. Un kāpēc vieni var ko teikt un citi pat atbildēt nevar. Tur tā visa sāls smiling smiley
December 09, 2010 10:42PM
Aigar nelauzi galvu, lieta tāda, ka redz dazus gadus atpakal dazi gurķi izdomaja izveidot komandu un ienāca pp2 saimē , un kā šie gurķi sāka rādīt zobus "vecdžedajiem ""un "uber pro BOTIEM" tā arī mēs kluvām par visvarenajiem "apurbējiem" un rezultātus jau ar tikai veidojam uz apurbšanas rēķina jo redz 3 gadu laikā jau pasi neko taks nevarētu iemācīties spēlējot all-fishingaa, turklāt te jau neviens nesaprot ka arī sportā visi sadzīves kašķi un privātās lietas ( ar to domaju savu konfliktu ar Voldu) ir jānoliek malā jo redz parstāvēt jau mēs ejam valsti nevis komandu vai kaut kadu cupinju čomaku, bet nu skaudība vai kas bet nu nepienemt to mums letiniem, un lai jau paliek, gan jau kādā Mozambikas izlasē atradīsies arī priekš necilajiem ICE spēlētājiem kāda vietina lai varam apurbt visus!!! Paldies ka iestājies "slikto "pusē Aigar!!!

Edited 1 time(s). Last edit at 12/09/2010 10:43PM by Jandzii.
December 09, 2010 11:30PM
Paldies Aigaram, redzu ka te ir arī reāli domājoši cilvēki. Lai nebūtu nekādu pārpratumu, uzreiz pateikšu, ka ne mazākā mērā nepretendēju uz vietu šādā izlasē, vienkārši galīgi nav aktuāli. Man galvenais ir uzspēlēt un ir personīgi piedāvājumi spēlēt vairākās komandās, drīzāk ir problēma uz kuru komandu iet, lai neapvainojas pārējie. grinning smiley Aigar, tiešām nelauzi galvu, jau sen esmu sapratis, ka te viss notiek tādā lauku klubiņa stilā, kur ja ienāk svešais un pasaka kaut ko, kas nepatīk vietējām "autoritātēm" ( pat ja viņam ir taisnība ), tiek "nolikts pie vietas", vai viņa komentāri tiek dzēsti ( kas vainīgs, tas bailīgs ). Par apurbšanu, Vladi, būtu labāk paklusējis - šeit tu varbūt vari dižoties, jo lielākā daļa neko nezin, bet tai pašā all-fishingā, tu un tavējie biežāk pie manis pieurbjās, nekā es pie jums, tā kā nevajag te visu pārējo Latvijas komandu priekša ICE nozākāt. Bet nu tas tā, īstenībā es te par to visu tikai pasmīkņāju, nebūtu daži te "izcēlušies", nebūtu neko rakstījis. Un nedodu ne pieci, ka šis koments ar tiks dzēsts. grinning smiley
December 10, 2010 12:09AM
Heisaa!
Nevajag neko dzeest, vajag tikai visu salikt pa " plauktinjiem" !
P.S.PAAREEJIEM ADMINIEM!
Shii sadalja ir taada kaa vinja saucaas, respektiivi te var izteikt viedokli par visaam teemaam kuras atbilzst shiis vietnes moraalajiem pricipiem, (ne rasisms, ne nacisms, ne personiigi aizvainojumi), tos atstaajiet PM!!!
Mums Te ir demokraatija, bet meera robezhaas, Taatad , Kopienas ADMINI un LIETOTAJI apzinaties luudzu ko dzeeshat un ko rakstat!

Un kaa bija teiciens labaa multenee " davaite zhitj druzhno" !!!
Sh
December 10, 2010 06:44AM
Nu ja laikam jau klubiņa princips ar ļauj šai lapai Būt!Daži neklubiņu ūbersportisti liekas lapas utt. ir jau padirsušas.

Bet spēlējat Jūs gan ,kā Pim....i(tas par apurbšanu)
December 10, 2010 06:47AM
Es nebiju redzējis smieklīgo sludinājumu-džeki moška točna uzorganizējiet" ICE- uzbek"
Iepriekš rakstītais tagad jau kubāsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
December 10, 2010 07:37AM
Aigar!
Es un maris82 jau rakstījām, ka tā ir viena no izlasēm. Nevienam nav liegts veidot savu, varbūt vēl labāku izlasi. Savstarpējā ciņā arī noskaidrotu labāko. Cik reizes es varu atkārtoties. Jandzii tā laikam arī nepieleca.
PS. Gnom, Tu gan melo, mani nosaukdams par apurbēju.
December 10, 2010 08:28AM
Man tak vienalga, es par tādu turnīru pat nezināju, pirms ielika te info par to. Ne es gribu tur spēlēt, ne ko. Bet jautājums, kas un pēc kādiem kritērijiem ir veidojis šo "izlasi" paliek neatbildēts. Tjipa ir savējo bariņš, kas grib pārstāvēt izlasi un, ja uzrodās vēl kāds cits savējo bariņš, kas grib tā bariņa vietā pārstāvēt izlasi, tad šie bariņi sacenšās savā starpā, lai labākais no bariņiem sauktos "izlase"!
Es, protams, atvainojos, ka domāju savādāk, bet domāju, ka izlasē ir pelnījuši spēlēt spēcīgākie spēlētāji, nevis kurš kuram draugs un labāk pazīstams. Bet, lai neceptos, izlasiet mana posta pirmos trīs vārdus smiling smiley

Staut - a vot es gan īpaši neesmu manījis, ka ICE kādu dikti apurbtu, drīzāk ir gadījies uz savas ādas izbaudīt, ka vieni no lielākajiem bļāvējiem(tas nav par Vladi) mūsu kopienā, kas bļauj pret apurbšanu - paši pieurbjās pilnīgi blakus, kaut vietas apkārt ir ĻOTI daudz!

A par to klubiņu būšanu, tas ir i labi, i slikti. Tad jau jātaisa slēgtais forums, jaunus dalībniekus neuzņemam un miers. Visu vajag ar mēru, arī kasīšanos un nepatikas izrādīšanu. Tādas ir manas domas, ja kādam tās, protams, interesē smiling smiley
Par družbu! smileys with beer

Edited 2 time(s). Last edit at 12/10/2010 10:15AM by Aigars Kauemmin.
December 10, 2010 08:58AM
Dzivosim draudzīgi! drinking smiley

Ko jūs var ņemties?

Nav te ne kāda klubiņa - lapa ir atvērta visiem - spēlēt var jebkurš kurš atbalsta godīgas cīņas principus. Tas ka citi pazīst un ciena vien otru vairāk ir tikai tāpēc ka ier iepazinuši viņus arī dzīvē un copē

Par to urbšanu - protams gadās ka kāds paurbinās vairāk, ja ķeras nepievēršu tam nekādu uzmanību ja neķeras parasti laipni atbildu ar to pašu kādam no viņa komandas biedriem ( jo parasti urbējam jau vairs punkti nav vajadzīgi)

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
December 10, 2010 10:19AM
Jandzii,ar Tavu parādīšanos PP2 rindās strīdi vien ir bijuši,RideG lapas nogremdēšana bija Tavu roku darbs,tagad esi ķēries klāt šai lapai!Ja Tavs aicinājums ir all-fishing pārstāvniecība,tad dari to,nemaisi gaisu te!Nomierinies,bišku nopietnāk padomā pie sevis un tikai tad cel,manuprāt,nevajadzīgus kašķus.Par to apurbšanu ICE un UNITED labāk jau nu būtu paklusējuši!Sorry,nekā personīga,bet tā tas ir!
December 10, 2010 02:38PM
Aigars-pēc kādiem kritērijām tika veidota komanda

Kritēriji vienkārši-fion -boti apvienojās!..LV..čempī-it kā nēsam pēdējie,pats personīgi piedāvaju cilvēkiem spēlēt par Latviju..citi paši privāti uzrakstīja!....Kā jau bija rakstīts tā ir viena no izlasēm! Jandzii bij iespēja izveidot savu komandu-un tad savstarpējā ciņā butu noskaidrojies-kurš tiek uz Nāciju kausu! Par izlasi kas ir uz doto brīdi..uzņemos atbildību uz sevis! Var droši rakstīt pretenzijassmiling smiley
December 10, 2010 06:15PM
1. Vai kādam ir pretenzijas pret šiem spēlētājiem? Man jau šķiet, ka ir gana labi. Mums ir daudz labu spēlētāju, bet arī par šiem es nevaru teikt neko sliktu. Beidziet skaust viens otru. Mani gan neinteresē, pēc kādiem kritērijiem tika izvēlēti spēlētāji. Un, ja tie ir draugi vai paziņas, tad- nu, un tad? Tikai tā arī var kaut ko sasniegt. Nevaru iedomāties, ka komandā savāktos visādi "kašķu pūžņi". Vai tad tā būtu spēle? Bet īsti latviski (nē, laikam ICEiski) gan tas būtu..grinning smiley

2. Izdzēsu? Jā, un varēju arī neko nepateikt. Tās bija emocijas. Man nebija mērķis aizstāvēt vienu vai otru pusi, bet, ja cilvēks neprot agumentēti izskaidrot savu viedokli, vien ķengāties ar rupjībām, tad nespēju neizdzēst šo ziņu. Man nav nekas personīgi pret Jandzii, bet pret ierakstu. Labi, nākamreiz pabrīdināšu pirms, tad došu laiku un tad izdzēsīšu rupjībasspinning smiley sticking its tongue out

3. Tikko izlasīju Jandzii ierakstu all- fishingā. Nu vai zinieteye popping smileyangry smiley Nemaz nenožēloju, ka izdzēsu. Un vispār- tur pie uzbekiem viņam arī ir vietaangry smiley
Un, ja man būtu lielā teikšana, to ierakstu ieliktu galvenajā lapā un pasludinātu tiesu.thumbs downthumbs up
Vārda un viedokļu brīvība nav visatļautiba.
December 10, 2010 06:34PM
Agita - viss jau ir skaisti un pēc draudzības principa arī tiek vāktas komandas, bet draugu pulciņš nevar pēc definīcijas būt "izlase"! Un tajā komentārā, ko izdzēsi nekā rupja nebija, tik vien bija, kā aizrādījums Vladim, ka viņš arī mēdz apurbt. Es arī ar šīs kopienas dalībniekiem copēju kopā ne tikai virtuāli, man patīk to darīt arī reāli un ar visiem sadzīvoju ļoti labi, daudzus varu pieskaitīt principā pie draugiem. Bet tāda, gandrīz "ģedovšina", kas reizēm te notiek, man nepatīk! Viss, vairs par šo tēmu neizteikšos, bet šis nav pirmais tāds gadījums forumā, ka ir atļauts izteikties tikai vecbiedriem....manuprāt tas nav pareizi!
P.S. Nu nepatīk jums Jandzii kā cilvēks, nav mana problēma, bet visu ICE komandu ignorēt, vācot "IZLASI" nebija pareizi!
Labāk ķeram prieku copējot gan uz virtuālā ledus, gan copējot kopā reālajā copē! Ne velti šinī kopienā valda laba atmosfēra, savstarpējās antipātijas var paturēt pie sevis! smileys with beer

December 10, 2010 08:31PM
Heisaa!
Kaa jau mineeju, lai shii sadalja ir un paliek pamatprincipu ieveeroshanas robezhaas , ar Atklaatu viedoklja paushanas iespeeju!
Lai vismaz kopienas daliibnieki zina ko cilveeki domaa un ar ko elpo.
Bet Tieshaam Luugums, nepadariet par miskasti, mums te nevajag ne citu forumu pieredzi ne Valdiibas pieredzi!
December 10, 2010 08:35PM
Šerifs izrādas prātīgs cilvēks smiling smiley smiling smiley Pievienojos.
December 10, 2010 09:02PM
Hoķī zaudējumu sērija laikam sāksies sad smiley
A Vytjaz pret Avangardu vispār hvz ko nodemonstrēja, bet ne hokeju angry smiley

December 10, 2010 10:43PM
Hokjis garaam, cepunieks neizdevaas, sexa nav, dzert negribaas, ir varinati?smiling smiley))
December 10, 2010 11:48PM
Витязь atkal noceelies . Šoreiz sveikaa neizspruks

[www.youtube.com]

Avangards pēc šitā prasa:

Мы настаиваем на последовательности решений Континентальной Хоккейной Лиги в отношении команды «Витязь» (Чехов), и требуем:
1. Исключения команды «Витязь» (Чехов) из числа команд-участниц Чемпионата Континентальной Хоккейной Лиги, Открытого Чемпионата России по хоккею
2. Пожизненной дисквалификации руководства, тренерского штаба (без права занимать любые должности в командах, выступающих в КХЛ, МХЛ и ВХЛ), хоккеистов (без права выступать в командах, выступающих в КХЛ, МХЛ и ВХЛ) «Витязя» (Чехов).
December 11, 2010 12:03AM
Da viņiem ar izslēgšanu vēl būtu par maz...! *AS7:@*~

ĀĀā un Aigar kur tik krutu Iconu (LBM) zem profila rāvi? Man ar ko tamlīdzīgu, lūdzu grinning smiley smiling bouncing smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login