<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā


Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Pasaules Čempis

Posted by Kre 
Re: Pasaules Čempis
February 05, 2009 07:51PM
Es te lasu šo topiku un brīnos. Sanāk, ka pasaules čempis vajadzīgs tikai tiem 5 cilvēkiem, kas veido izlasi? Pārējie tik vien māk, kā kaut ko pakomentēt, bet kurš ir piedāvājis reālu risinājumu? Kāpēc tik atlikta ideja par izlases, labākās komandas un komandu izlases turnīru? Ja tā notiktu, tad izlasei būtu reāls stimuls komunicēt un apmainīties ar info. Tagad tiešām sanāk, ka treniņu nav, motivācijas nav, un visi gaida, ka notiks brīnums un Latvija iekļūs finālā un uzvarēs. Pie šādas attieksmes - neuzvarēs... Ir atlikušas vairs tikai dažas dienas līdz atlases turnīram, komandas mums grupā būs stipras un izkļūt no grupas būs grūti pat tad, ja izlase būtu trenējusies. Ir vēl viens risinājums, tas jau drīzāk atgādina tādu izmisuma risinājumu, bet tomēr. Ja jau atlasē spēlē 3 komandas, tas nozīmē 12 cilvēkus.. Izlasi veido 4(5) cilvēki. ierosinu tad vismaz atlikušajās dienās sarīkot nelielu treniņu izlasei, kur tai pretī stāsies divas mūsu čempja komandas. Vienīgais treniņa mērķis - panākt, lai izlase savā starpā izstrādātu komunikācijas sistēmu un saspēli. Teorētiski viena komanda, kas stātos pretī izlasei, varētu būt VIP (ja komandas biedriem liksies intersanta šī ideja un izlasei VIP škiet pietiekami spēcīga, lai tos saliedēt mērķim uzvarēt) un otra komanda varētu būt jebkura cita no 1. desmitnieka komandām. katrā komandā 4 cilvēki, spēlēti tiek 2x15 un 2x30 min ezeri. 30 min ezeri ir lieli, 15 min ezeri mazie. Specdisciplīna tikai lielajos ezeros. Un tā vismaz 2-3 vakarus uzraut, moš kaut cik izdosies "pacelt" mūsu izlases komandas garu, jo, pretējā gadījumā, es tiešām neredzu jēgu šādai izlasei, kura jau dodas uz virtuālā ledus ar nolemtību - ko tad nu mēs... Izlase - atcerieties, mēs visi turam par jums īkšķus un tieši jūs pārstāvat mūsu VALSTI uz virtuālā ledus! Tāpēc, izlase, ja ir interese par manu piedāvājumu - dodiet ziņu! Mēģināsim taču palīdzēt mūsu izlasei tikt ārā no grupas un pierādīt, ka LATVIJĀ ir spēcīga propillkistu kopiena!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpgEdited 1 time(s). Last edit at 02/05/2009 07:52PM by Koka_Klucis.
rio
Re: Pasaules Čempis
February 05, 2009 08:49PM
kk.manaa komentaa ir reals risinajumssmiling smiley. un pec Kree komenta vareetu spriest ka daziem no tiem 5 vinjs nav vajadziigs.
Re: Pasaules Čempis
February 05, 2009 09:01PM
Rio, šaubos, vai tik īsā laikā vairs kaut ko var saorganizēt pietiekami augstā līmenī un vai tā komanda spētu saspēlēties. Ticamāk, ka jāmēģina vien esošā un čempim pieteiktā izlase uzstutēt kājās un mēģināt viņiem pacelt morāli un pašapziņu.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 12:28AM
Nesaprotu šo pesimismu.Visi spēlē jau vairāk kā gadu.Nu kādi tur vēl treniņi vajadzīgi.Saskaņa, stratēģija, taktika.Da pie kājas tas viss.Labās vietas.Nedomāju, ka top 5 vajag kaut kādas labās vietas.Tas tā-mans viedoklis.
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 12:34AM
Labi pateikts Rio!!
Kaut ko līdzīgu es jau teicu tik japaskatās arhīvā.
Un šodien Rio esi dabūjis arī atbildes ko man nesen jautāji tik Kre k-ga redakcijā.
Tapēc arī lai ko glābtu ,,ievilku,, Kre k-gu par kapteini jo domāju ka būs labāk.
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 12:45AM
Nepiekrītu tev Agri par saskaņa,stratēģija,taktika un treniņi, tik par tām ,,labām vietām,,es tev gan piekrītu.
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 12:48AM
Citēju;
Es nevaru 12/02. Es jau sen deklarēju, ka man PČ ir pie vienas vietas! Tās nav manas problēmas- ja gribi spēlēt PČ, tad dari to, bet netraucē man spēlēt LČ kārtējo posmu. Basta!
[www.easyfreesmileys.com]

Bija doma uz ko arī reaģēju ar sapulci un tapēc izteicu komandas viedokli.
Lielāks zaudējums manuprāt ir LJM komandai kur divi spēcīgi dalībnieki iztrūks.
Es domas autoram pat nepiedāvāšu šo variantu kur pārceļ tikai piemēram šo grupu spēles.
12.02.09.
1 grupa
LBM
SAMI
VAI
ZKD
Ja nevar tad to saprotu jo visu laiku esmu iestājies par kopējām intresēm.Edited 1 time(s). Last edit at 02/06/2009 12:50AM by Tere.
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 09:29AM
Cik var atkārtot??? Priekš kam tad jums ir tie n-tie rezervisti???
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 02:15PM
Es atļaušos arī izteikt savas domas par topošo PČ un par situāciju, kādu es redzu.
Pirmkārt – kāds ir mūsu (pp.lv) mērķis spēlēt PČ? Piedalities un staigāt ar “pirkstiem gaisā” – “Es piedalijos PP2 pasaules čempi”? Vai tomēr uzvarēt LATVIJAS vardā un paradīt visai PP2 kopienai, ka Latvijas spēļmani nav “ar pirkstu taisīti”? Tieši man būtu lielāks gods copēt uz virtuāla ledus trešdienās kopā ar uzvarētajiem vai tiem, kuri pielika visus savus spēkus uzvarai, nekā ar tiem kas TIKAI piedalijas!
Otrkārt – kāda mūsu izlasei izredze uzvarēt? Ar tādu atteiksmi – diezgan zemi. Jo KOMANDA manā izpratnē, tas ir kolektīvs, kurš strādā, ka viens “organisms”. Labi vai slikti tas ir cits jautājums. Pat dabā veiksme pieder tiem kas dzīvo un medī ka KOMANDA, visi individualisti tikai izdzīvo. Bet patreiz mēs nonākam pie tā, ka izlase sastāv no individualistiem un viens otram nenāk pretīm.
Treškārt – ko Kre (vai cits) var izdarīt, ka izlases kapteinis? Spēles laikā paintereseties – “Nu cope? Ne? Nu tad ej un pameklē citu vietu.” Kāda starpība kas būs kapteinis un par kādu TAKTIKU te var runāt, ja spēlē individualisti?
Ceturtkārt – tomēr, viena motivācija mums ir – UZVARĒT PČ! Bet ar “krāniņiem” mēs varam mērīties katru trešdienu sava starpā un skaidrot “kam ir garāks un kam ir cietāks”.
Runajot par pieredzes dalīšanos – nestastiet man, ka visi copes punkti ir zināmi un ej uz tiem un cope. Kā varat paskaidrot to, ka sežot viena punktā no diviem copmaņiem cope tikai vienam? Viens ieurbās veiksmigāk? Muļķības! Cik es pamanīju – daudz ir atkarīgs ne tikai no copes punkta, bet arī no bļitkas, tārpa krāsas, gada laika, dienas laika, “raustišanas” manieras u.t.t. Un tieši tā ir PIEREDZE!
Tad kāda mums ir reāla izeja? Es uzskatu, viens no variantiem – izvirzīt uz PČ komandu (komandu, kura spēle trešdienās) un, nepieciešamības gadījumā, pastiprināt to ar vienu spēcīgo copmani. Otrs variants - pp.lv adminiem pārskatīt izlases sastāvu un nokomplektēt ar spēcigiem, motivētiem un lojāli noskaņotiem copmaņiem pēc sava uzskata, lai spēle tiešam KOMANDA. Ja būs pieņemts viens no šiem variantiem es turēšu visus savus īkšķus par MŪSĒJIEM.
Noslēgumā gribu teikt – ja būs pieņemts lēmums, tomēr, spēlēt izlasei, es darīšu ko vien varēšu. Bet, lūdzu, negaidiet lielus sasniegumus no LV izlases puses. Tas nav pesimisms, tā ir reāla situācija.
Veči, padomājiet vel reiz ko Jūs darāt, laiks vel ir!!!

P.S. Liels paldies RUFFEm par piedāvājumu, bet es šaubos, ka Jūs varēsiet “sapumpāt” mani vai visu izlasi ar “steroīdiem” un valēsim PČ laikā, ka supermēni.
rio
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 07:10PM
negaja runa par to ka mees vareetu ko kardinali mainiit tavaa vai izlases sniegumaa.
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 08:23PM
Ja runa iet par LČ, lai tas notiek ierastajā laikā.

Runājot par izlases kolektīvu, tad tāda diemžēl vispār nav, BET tas nenozīmē ka situācija nav glābjama.
Tā arī ir kā raksta Kre, ka ar katru dienu laika kļūst arvien mazāk ko veltīt PP2, ierosinu izspeeleet izlases oficiālos treninjus 1dien un 2dien, tachu nepiecieshams arii citu komandu atbalsts - jaastaajas preim veel 2 citam komandam ar 4 speletajiem.

Arii es esu uztraucies par rezultaatu!
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 08:28PM
Tāpēc jau es rakstīju, ka ir nepieciešams treniņš izlasei ar divu komandu piedalīšanos. Un pat piedāvāju kā vienu komandām VIP, kas varētu notēlot, piemēram, Krievijas izlasi smiling smiley)

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 08:32PM
KK, ok ir VIP, vajag vēl vienu komandu kas 1dien un 2dien varetu sastadit kompaniju. Planoju ka speles varetu sakties ap plkst 19:00 liidz naktij!
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 08:41PM
Nu tad lai piesakās vēl viena komanda un tad jau varēsim arī izlemt par hostu un treniņa norisi.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
rio
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 09:36PM
par komandu nezinu bet domaaju ka personigi es un vel kads no rufes(visdrizaak zivjumilis)vareetu piedalities.protams ja buus vieta
rio
Re: Pasaules Čempis
February 06, 2009 09:43PM
nu tiek arii Joske.B tad lai lidz svetdienas vakaram izlases vadiiba pazinjo,kuri ir izveleeti par sparingpartneriem?
Re: Pasaules Čempis
February 07, 2009 12:35AM
es ari gatavas osis55 ja kads man nem par pilnu es gribu lai puikas ir gatavi pret krievu masinuwinking smiley
Re: Pasaules Čempis
February 07, 2009 11:37PM
Principaa sanaak, ka Ruffe tiek visa. Ja mums ir vieta, tad esam gatavi piedaliities visa komanda.
bet ja nee, tad uzskatu, ka rio uz Zivjumilim ir jaapiedalaas obligaati kaa pretiniekiem un reizee kaa cilveekiem kas dalaas ar infu)

1. atgaadinu, ka LČ Rio speejas nav adekvaatas punktu izteiksmee, jo tomeer pildod kapteinja pienaakumus un
reizeem pat upureejot savus potenciaalos punktus citu komandas daliibnieku labaa Rio statistika nav adekvaata vinja patiesajaam speejaam.

2. nu Zivjumilis ir zivjumilis... domaju tur komenti lieki.


A. Kraft/
rio
Re: Pasaules Čempis
February 08, 2009 12:30AM
Kraft es pat nosarkusmiling smiley.lai tac izlemj pati izlase.no musu puses ir piedavajums no vinjiem izvele.Kraft,ruffe nav specigakaa pilkotaaju komanda uz so briidi,diemzeelsmiling smiley,bet buussmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Pasaules Čempis
February 08, 2009 09:12AM
RIO, kamēr VIP vēl elpos, tā arī būs! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login