<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Pasaules Čempis

Posted by Kre 
Re: Pasaules Čempis
February 04, 2009 08:19PM
Esmu par nepārcelšanu. NHL arī neapstājas kaut kāda PČ dēļ.
February 04, 2009 08:24PM
nhl ir nhl .. eiropa visi chempji apstajas kad notiek pasaules chempis....

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
February 04, 2009 08:47PM
Bet gandrīz visām komandām ir 7 spēlātāji, vai pat vairāk, tad lai spēlē rezervisti. Manis pēc varam pārcelt uz otrdienu vai ceturdienu, bet ir jau kā Kre saka- 80 spēlētāji rēķinās ar trešdienām- pārcelt būs ļoti grūti.
February 04, 2009 09:00PM
isteniba jau ta ir.... spelejam 3 dien un miers.. tapat visi nebu laimigi... labak lai nelaimigi tikai 6 http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=129,filename=beer.gif

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
February 04, 2009 09:04PM
Vēl jau pastāv iespēja spēlēt samazinātos sastavos, vai arī pielietot kaut kādu koeficientu, ja daudzi trūkst. Bet kamēr nonāksim līdz kopsaucējam trešdiena jau būs aiz kalniem smiling smiley
February 05, 2009 01:03AM
Es esmu par mūsu spēļu pārcelšanu uz citām dienām, citādi nebūs godīgi attiecībā pret tām komandām, kuru līderi aizstāv valsts godu. Vai, ja iespējams, spēles tiek pārceltas tikai tām grupām, kurās jāstartē izlašnieku komandām.
February 05, 2009 09:18AM
Valdinjsh Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es esmu par mūsu spēļu pārcelšanu uz citām
> dienām, citādi nebūs godīgi attiecībā pret
> tām komandām, kuru līderi aizstāv valsts godu.
> Vai, ja iespējams, spēles tiek pārceltas tikai
> tām grupām, kurās jāstartē izlašnieku
> komandām.

Valdiņ, tās ir 3 komandas no 16! Kā jau rakstīju- rezervisti te ir bez sava gala, lai spēlē tie. Man liekas, ka pārcelt spēli nebūs godīgi attiecībā pret tiem spēlētājiem, kuri savu nedēļu daļēji ir saplānojuši tā, lai trešdienas vakars būtu brīvs!
February 05, 2009 11:49AM
Naf ko burties,izlemj daliibnieki!
Un kas svariigaaks?Pasaules jeb Latvijas?
Reizeem jau liekas ka pie kaajas ir abi,jo ne velti te dazhiem aktiivistiem naacaas spaardiit un purinaat lai kauchkas vispaar kusteetossmiling smiley

P.S.Man jau liekas tie kuri piedalaas Pasaules chempii iipashi neraudaatu ka izlaistu 1 speelismiling smiley un divus vakarus peec kaartas raut ar nevisiem potencesmiling smiley
February 05, 2009 12:47PM
Mums svarīgāks ir ,,NHL,, nekā PČ un SAMI komandas sapulcē nolēmām un piedāvājām ,,NHL,, spēles izspēlēt 19 februārī tas ir ceturdien.
Kre
February 05, 2009 01:02PM
Tere, šobrīd jau galvenais jautājums ir par nākamo nedēļu, tas ir 11. un iespējams 12.! Par 18. jau vēl nav zinams, vai LV tiks tālāk uz finālu...
Kre
February 05, 2009 01:04PM
Ar tādu attieksmi kāda ir vēojama attiecībā uz PČ, tad, es domāju, ka tiešām būtu jēdzīgāk, ja komandas, kuru spēlētāji piedalās PČ, sameklē sev rezervistus, ja tādi jau nav, un šeit viss turpinās kā plānots...
February 05, 2009 01:36PM
Kļūdijos! pareizi ir uz 12 februāri jo ,,18,, izskatās ka nespīd.
Varbūt es par velti trenējos uz PČ jo izlasei vel nav notikuši kopējie treniņi taktikā un stratēģijā ???Vienkarši nevaram savākties???
February 05, 2009 02:54PM
Es nevaru 12/02. Es jau sen deklarēju, ka man PČ ir pie vienas vietas! Tās nav manas problēmas- ja gribi spēlēt PČ, tad dari to, bet netraucē man spēlēt LČ kārtējo posmu. Basta!
http://www.easyfreesmileys.com/smileys/free-mad-smileys-171.gif
Kre
February 05, 2009 02:59PM
Tere, es ļoti atvainojos par to, ka izlasei nav "notikuši kopējie treniņi taktikā un stratēģijā", bet pastāsti man, kāda tā var būt, ja neviens negrib dalīties ar info?? Saslēgties skype konferencē? To es domāju, jūs izdarīsiet arī bez treniņa!
February 05, 2009 03:10PM
Es pareizi sapratu Mari tavu teikto???
February 05, 2009 03:17PM
Kā lai es zinu vai Tu pareizi saprati??? Es domāju, ka es skaidri un saprotami izteicos.
Kre
February 05, 2009 03:18PM
Starp citu, ja jau mēs te sākam publiski visu apspriest, tad pateikšu visu ko un kā es redzu.
Osis55 ir atteicies piedalīties (neparedzams darba grafiks, ok ar to viss ir kārtībā - var saprast).
Alex atteicās tūlīt spēlēt. Aivars N ar atteicās, jo nav laika ko veltīt pp2, ir jāstrādā. Tika izteikts ekskluzīvs piedāvājums Vladim, bet arī viņš atteicās nevienam nezināmu iemeslu dēļ.
Paliek tā, ka jāspēlē ir Asaram, kurš tika pieteikts kā rezervists.
Kāda ir izlases attieksme?
Aigo Tere - pie pirmās izdevības paziņoja, ka nekādu infu no viņa var nemaz negaidīt.
Ibioleo - daudz darbs, nav laiks.
Asars - ka neko jau tā izlase šā vai tā nesasniegs
Bebrs konstanti ignorē jekādus e-pastus
Tikai VikB ir izteicis vēlmi trenēties un strādāt, lai kautko sasniegtu, un izteicis nožēlu par to kāda situācija ir izveidojusies.

Ko šāda izlase var sasniegt? Es uzskatu, ka neko! Piedalīšanās PČ būs tikai atrādīšanās, ka mēs vēl spēlējam pp2 un ne vairāk.
Un tagad pasakiet kaut vienu iemeslu kādēļ 90 cilvēkiem vajadzētu pakārtoties šādai izlasei?? Es tādu nezinu!
Manis pēc šī izlase var arī nemaz neierasties uz pasaules čempi, visiem jau tāpat svarīgāks ir vietējais!

Kas attiecas uz mani pašu, tad ar nožēlu atzīstu, ka tā bija liela kļūda mēģināt uzņemties kapteiņa pienākumus. Ceru, ka nākotnē nekas tāds neatkārtosies. Ja tiešām vajag kādu, kuru saukt par kapteini, tad iesaku VikB - viņam vismaz ir pārliecība, ka vēl kautko var panākt.
Es izdarīšu tik daudz, kā informēšu šo "izlasi" par laikiem, IP adresi utt, bet tas arī viss, kas notiek tālāk mani neinteresē, jo ar šādu izlasi varēja arī nemaz nepiedalīties.
February 05, 2009 03:36PM
Mjāā, šmuce pamatīga. Un paši vien esam vainīgi, dažs mazāk, dažs vairāk (Tere)
February 05, 2009 04:31PM
Labi Kre ka šo uzrakstīji jo mums ir jazina savas problēmas.Kas atiecās uz mani (par infu) tad man ir spēcīgi argumenti un pie pieprasījuma varu izklāstīt tikai pajautājiet precīzāk ko atsakos nesniegt??
Un es tev Kre piekrītu ka izlase neko nesasniegs... Varbūt kādam ir idejas vai jautājumi kapteinim un izlases dalībniekiem.
rio
February 05, 2009 06:08PM
Kree ja tu esi izlases kapteinis,tad izveido izlasi no tiem kuri raujas ,var un grib tur speleet.citaadi atkal paliksi vainiigs,tapat kaa pagajuso gadsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley.mans personigais viedoklis ir, ja cilveks nevar atlicinaat laiku,dalities ar info.,vai kaa savadaak palidzeet izlasei tad vinjs no izlases ir jaatbrivo neskatoties uz vinja pasa iebildumiem un panakumiem.es ticu ka nakosgad viss vareetu buut savadaak,macamies no pasu kljudaam.

p.s. protams Kree par to ka buusi vainiigs ,tas bija joks!!!!!

p.s.1 ja rufes komanda vai kads personiigi no taas var palidzeet Vikb labaak sagatavoties pasaules cempim tad esam tavaa ricibaa!!!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login