<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Pasaules Čempis

Posted by Kre 
rio
Re: Pasaules Čempis
December 30, 2008 06:24PM
kree ja jau tu izveido izlasi tad arii organizeesi(un kaa?) treniju procesu un nozimeesi kapteini?kuraa vietaa planots starteet pasaules cempii(datorzaale,katrs no savas majas?).es interesejos kaa lidzjuteejs.vai arii speletajiem kaut kad tiks nosutiits pasaules cempja ip,un lai pasi tiek galaa?
Kre
December 30, 2008 06:26PM
Sheriff, man jau vairāk bail, ka nesanāk atspārdīt! grinning smiley
Jāļauj jau cilvēkiem izteikties, savadāk būs nelaimīgi un protestēs! smiling smiley

Rio, es neorganizēju izlasi, šie te ir individuāli spēcīgākie, beidzoties rudens posmam, un spēlēs viņi, jo ta kapteiņi izlēma. Es tikai oficiāli piesaku izlasi PČ, un nodošu ziņas no Mikko, vairāk ne. Kā viņi trenēsies, kuru iecels sev par kapteini, un kur beigu beigās spēlēs, ja spēlēs, tas jau ir viņu pašu ziņā. Saprotams, ja viņi nāks ar lūgumu palīdzēt, tad nekad neatteikšu, bet es neiešu speciāli uzbāzties ar savām gudrībām. smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 12/30/2008 06:30PM by Kre.
December 30, 2008 07:53PM
????
Pacīnīties par trešo vai labākā gadījumā PČ šādā sastāvā par otro vietu ja nenolaidīsim ūdeņus priekšsacīkstēs.
Ļoti žēl ka ,,ateicās,, spēlēt AivarsN un nav vietas vel vienam stipram manas komandas biedram kuram es zaudēju ,,vienos vartos,,
Pēc manām domām izlasei jaizskatās šādai:
1.Ibioleo
2.AivarsN
Abi ir sevi pierādījuši 05 un 06 versijā un slikti nestartēs arī 07 versijā (skat.propilkki un zive arhīvu)
3.Vladis
Nekomentēsu - tikai piebildīšu ka es nestāvu viņam līdzās (skat.rideg un all fishing arhivu)
rezervisti:
Osis55
VikB
Asars
Tere
Ja būtu mana teikšana
Labi vairāk nekomentēšu un uzticēšos Kre k-gam jo šis nav šahs kur katram spēlētājam ir sava vieta reitingā,jo nezinām kurš izšaus vajadzīgajā brīdī.
Mani vairāk interesē kuri vinnēs ukraiņi vai baltkrievija ja viņu labākos neievilks all-fishing jeb ,,CCCR,, izlasē.Norvēģi arī ir ļoti nopietni.Pārejie gan ir ēdami.
December 30, 2008 10:27PM
Kre, piekrītu Terem par Vladi, vinju mums vajag kaa eest.
December 30, 2008 10:36PM
Principā, piekrītu Tere viedoklim-labi spēlētāji!
Kre
December 31, 2008 01:26AM
Tere, Ibioleo, a ko man darīt rīkoties pretēji kapteiņu lēmumam?, Varu jau arī Vladi ielikt, tik kuš atteiksies no savas vietas?
December 31, 2008 02:08AM
Es ar par Vladi un ja vajag varu atbrīvot savu vietu.
December 31, 2008 02:14AM
Es arī varu atbrīvot savu vietu par labu spēcīgajam spēlētājam.
December 31, 2008 02:16AM
Tere tev japaliek! ... ja mans viedoklis ir ko vērts....tāpat neliegšu izlases spēletājiem padomu.. ja viņi to vēlēsies.....

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 1 time(s). Last edit at 12/31/2008 02:16AM by Intruder.
December 31, 2008 02:32AM
Paldies par piedāvājumu, bet es vēl nejūtos tik spēcīgs, lai spēlētu Latvijas izlasē. Un negribu, lai manis dēl kāds netiktu uz PČ. Šoreiz primārais man ir LČ nevis PČ.
December 31, 2008 03:21AM
Rakstu Oša55 vardā ka viņa vieta tiek adota Vladim.Apstiprinājums būs uz Kre e-pastu no viņa personīgi vai šeit zem draudzenes nika kura arī spēlē propillki spēli un ir šeit reģistrējusies.
Ceru ka Osis55 dos ziņu.

Piebilde: informācija - jo Krepoks (baltkrievija) grib uztaisīt tiešām neuzvaramu komandu pat ņemot spēlētājus no citām valstīm pat no Latvijas un Ukrainas.

Vel,varbūt kādam ir jautājumi par 07 versiju vai nākotnes plāniem pajautāšu somm k-gam.Atbildes lai jautājumi neatkartojas var palasīties all-fishing.ru lapā.
December 31, 2008 02:21PM
vladis [ PM ]
Re: Pasaules Čempis new
December 31, 2008 12:32AM IP/Host: 78.84.27.6
Registered: 4 months ago
Paldies par piedāvājumu, bet es vēl nejūtos tik spēcīgs, lai spēlētu Latvijas izlasē. Un negribu, lai manis dēl kāds netiktu uz PČ. Šoreiz primārais man ir LČ nevis PČ vladis nu nenoveertee sevi tik zemu,manas domas ka tu iedereesies PČ. LV.izlasee
Kre
January 20, 2009 12:09PM
0.7 versijas eiforijai tagad vajadzētu būt garām... Vai esam sākuši trenēties PČ?
January 20, 2009 05:38PM
Trenejās VikB un Osis55 par pārejiem nezinu.
rio
January 21, 2009 07:43PM
tere a kas,juus savaa starpaa nekontaktejaties???
Kre
January 21, 2009 07:51PM
Rio, izskatās, ka visi trenējas pēc individuālās programas, un tā arī spēlēs - Latvijai nebūs komanda PČ, bet 4 individuālie spēlētāji, kuri ta arī nekur netiks... bet jūtas tik droši, ka nav atbildējuši manam piedāvājumam uzrīkot šiem treniņu. sad smiley
January 22, 2009 12:21PM
Kre, es esu ar mieru kopiigiem treninjiem, tikai pasakiet kur, kad un kaa.
rio
January 22, 2009 12:57PM
izveidot tikpat draudziigusmiling smileykomandu kaa pagajusajaa gadaa laikamm neizdosies,taas emocijas kuras bija pagajusogad prieksaciksu un cempja laikaa laikam ies secensad smileybet zeel,ljoti zeel............
January 22, 2009 01:07PM
2 reiz vienā upē iekāpt nevar....

Galvenais jau satrenēties http://www.clipartof.com/images/emoticons/xsmall2/304_person_lifting_dumbbell_weights.gif

un saspēlēties un neliegt padomu un kādu noslēpumu http://www.clipartof.com/images/emoticons/xsmall2/2419_group_huddle.gif

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
January 22, 2009 01:56PM
Varbūt tas būtu lūgums Kre, noorganizēt līdzīgu turnīru pirms čempja, kā tas bija pagājušo gadu? smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login