<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Pasaules Čempis

Posted by Kre 
Kre
Pasaules Čempis
December 21, 2008 03:53PM
Tā kā apsolīju gan tautiešiem gan Mikko, ka palīdzēšu informēt un noorganizēt PČ izlasi, tad no še pēdējās ziņas no Mikko.

We are going to play World Championships of Propilkki 2 next year. Estimated time for these matches are in January-February 2009. Matches are going to be like formerly in "international championhips". Now the idea is to create real national teams instead of "forum-teams".

Please have some kind of qualification rounds etc and then create a national team (4 members + 2 spare members). When you have done that, please inform me about your team, so I can add it to the list of participants. I hope to have these "sign ins" during December.

You can find more information from 2007-2008 championships -thread. Idea is going to be largely the same. If there are more than 8 nations to come in, we will create more elimination rounds/leagues/divisions.

I have contacts (e-mails) of the last championships team captains and I have mailed to them about this tournament. If you have a "new team", please mail to us (propilkki (at) gmail.com) or just write into this thread.

-Procyon-, Mikko

Team Captains + heads of forum etc.. PLEASE contact me ASAP, if you are planning to create a national team. I am collecting now the list of teams that are joining this tournament. And I like to have also the contact-information of their captains. If you have already your team collected, just let me know about it.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Īsumā tiem, kas nav draugos ar angļu valodu - Mikko vēlas, lai tiktu pieteiktas PČ izlases pēc iespējas ātrāk, lai viņš zinātu cik piedalīsies utt. PČ notiks janvāra beigās - februāra sākumā un tiks spēlēts pēc pagājušā gada sistēmas, bet komandu vajadzētu pieteikt vēl decmbrī.
Cik saprotu, tad mums kautkāda atlase ir rīkota, bet nekāda tālāka gatavošanās nav notikusi. Mani tas arī pārāk neinteresē, kā jūs domājat rīkoties, tik lūdzu pasakiet man komandas sastāvu un rezervistus, lai varu pieteikt Mikko.
Ja vēlēšanās piedalīties nav, tad pieteikšu pats sevis izdomātu komandu, ar, pēc manām domām, spēcīgiem spēlētājiem, kas var pārstāvēt Latviju PČ.
Tā ka, lūdzu, izdomājiet pēc iespējas ātrāk, kā rīkosieties un ziņojiet man!

Ar Cieņu
Kre
Kre
Re: Pasaules Čempis
December 22, 2008 08:30PM
Skatos, ka šo topiku lasa, bet neviens neko nesaka. Gribu pabrīdināt, pēc nedēļas es piesaku Mikko komandu, ja līdz tam laikam neesat izdomājuši neko, tad sameklēšu spēlētājus, kas grib piedalīties, ir pietiekami spēcīgi, un piesaku to PČ. Tad man arī ir vienalga, kas tika runāts iepriekš, jo nekādu gatavošanos, kā tika runāts, nemanu.
December 22, 2008 09:11PM
Es lasu bet nekomenteju jo neesmu neviena no atlasitajam komandam....

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 1 time(s). Last edit at 12/23/2008 01:40PM by Intruder.
rio
December 23, 2008 01:00AM
es Kree tapat.ko man te rakstiit.viss jau Piraata,Teres rokaas.nezin vai vinji so lasijusi?
December 23, 2008 01:06PM
Nebiju lasījis, jo ļoti aizņemtas dienas..
Spēlēt gribētāju jau daudz un pieteikt vajadzētu pēc manām domām individuālo līderu komandu, jo pārbaudes spēles ekonomiskās krīzes dēļ izkrita.
Tie jau arī bija labākie un domāju nostartēs arī labi.

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
Kre
December 23, 2008 02:53PM
Pirāt, tik no viņiem neko nedzird, ne ka gatavotos, ne ka gribētu spēlēt! Nevienu nevar piespiest to darīt, tā ka, ja līdz nākamai nedēļai nebūs paši pieteikušies, tad kāds arī var netikt, kad es izvēlēšos, kuri spēlēs!
rio
December 23, 2008 05:23PM
Kree tu tac pats vareetu organizeet komandu Piraata vietaa!!!!neredzu nekaadu probleemu.un ja kads atsakaas(domaaju ka taa nebuus),piedalities tevis organizetajos atlases macos,tad pats vainiigs.ja Tev nav laika.tad so to varu noorganizeet es(nepretendejot uz piedalisanos kadaa komandaa).gadu ir mociits pp2 un soreiz negribetos atstaat visu pasplusmaa.priekaa!!!par jums Kungi!!!
Kre
December 24, 2008 01:31AM
Rio, man godīgi sakot neinterresē nekādi treniņi vai atlases mači. Negribu arī startēt PČ. Es tikai esmu apsolījis Mikko, noorganizēt LV izlases pieteikšanu, un instruktāžu. Tas arī viss. Ja neviens nepiesakās, tad izdomāšu pats izlasi un pieteikšu.
Jeb kurā gadījumā man ir vienalga kāds ir rezultāts, un vai izlase trenējas, vai kasa kuli! smiling smiley
December 24, 2008 01:50AM
es domaaju ka Tere no izlases suuc aaraa peedeejo sulinju smiling smiley buus pa labajam smiling smiley
December 24, 2008 02:46AM
Kre, taisnība, vienkārši laika trūkuma dēļ neviens šai lietai nav pieķēries. Manuprāt ir jādara tā kā ieplānojām iepriekš, taču mazu komandu atlases turnīru varam izveidot janvāra pirmajās divās nedēļās pēc iepriekš noteiktā nolikuma.

Mikko ir svarīgi zināt vai vispār piedalīsimies čempī, lai var izlozēt grupas, konkrētus spēlētājus nosauksim Janvāra pirmajā pusē. Pagājušo gadu vispār dažas komandas pieteica spļētājus vienu vai divas dienas pirms čempja, tākā liela bēda tā nav.

Kre ierosinu pieteikt mūsu izlasi pasaules čempim, bet galīgo sastāvu noteiksim janvārī.

Edited 1 time(s). Last edit at 12/24/2008 02:47AM by Ibioleo.
Kre
December 24, 2008 02:57AM
Ibioleo - Mikko jau oktobrī lūdza sākt rīkot atlasi, lai būtu zināmi izlases spēlētāji līdz gada beigām. Tagad ir gada beigas un Mikko prasa, lai pietiektu izlasi. To es arī izdarīšu. Nav mana problēma, ka ir bijusi tāda neizdarība, ka pēdējā brīdī ir jāskrien un jāķer aizejošs vilciens. Mūsu kopienā ir pietiekami daudz spēcīgu spēlētāju, kas būs gatavi piedalīties PČ, kaut tas būtu nākamnedēļ, tā ka šobrīd ir par vēlu vēl kautkādas atlases taisīt.
Domāju, ka ir arī normāli, ka mēnesi iepriekš visiem čempja dalībniekiem ir zināmi viņu konkurenti.
Ar pagājušo gadu arī nevar salīdzināt, jo tad tas pasākums notika pirmo reizi un diezgan sasteigti.
December 24, 2008 03:26AM
Kre, es jūtu, ka mums te abiem atkal rodas domstapības un būsim tūliņ grāvī. smiling smiley

Šoreiz no sirds mēģināšu ne tik asi winking smiley. Domāju, ka visas 3 komandas, kas līdz šim ir izveidotas, vēlas piedalīties čempī.

Mikko visus informēja PP2 galvenajā forumā, ka šāds čempis notiks 2009 gada sākumā, konkrētus datumus gan vēl joprojām nemāku atrast, bet tas būs tad, kad tiks ieviesta 0.7 versija. Informācija tika pasniegta ļoti laicīgi, lai valstu izlases varētu jau iepriekš izdomāt, vai vēlas sacensībās piedalīties. Tas mikko ir nepieciešams lai zinātu komandu skaitu, sastādītu apakšgrupas un spēļu modeli. Nezinu cik svaiga informācija pašlaik ir tev, bet pirms mēneša runāju ar Mikko par 0.7 versiju, rakstīju ieteikumus un sanāca arī aprunāties par čempja lietām. Tad viņš vēl teica, ka nezinot vai izspēles notiks pēc pagājuša gada principa, jo vēl jāzin komandu skaits. Iespējams tagad jau viņs ir nonācis pie kautkāda slēdziena, bet to es nezinu.

Tu taču pats saproti, ka līdz gada beigām mēs nevaram paspēt izspēlēt pēdējos atlases mačus, un noliec visus fakta priekšā ar savu slēdzienu. Protams varam to nosaukt par neizdarību, bet pieļauju ka daudziem šajā laikā galvas ir nodarbinātas ar daudz būtiskākām problēmām nekā PP2, sīkāk par to nekomentēšu...... smiling smiley.

Lai noteiktu galīgo izlases satāvu manuprāt ir nepieciešamas 2 kārtas, tas sanāk 2 darba dienas, kuras Janvāra sākumā noteikti atradīsim. winking smiley Sunim pāri ir pārkāpts, atlikusi tikai aste, domāju ka ar Mikko to var sarunāt 100%. smiling smiley

smileys with beer

Edited 3 time(s). Last edit at 12/24/2008 03:40AM by Ibioleo.
December 24, 2008 03:27AM
Es piemēram vadoties no pēdejās kapteiņu sapulces protokola kur bija teikts ka janotiek atlasei un kura acīm redzot nenotiks nevaru pieteikties uz PČ izlasi,jo tagad ir pilnīgi citi kritēriji kā veidot izlasi.
Precīzāk : protokols ir zaudējis spēku (fakts)
Tā kā protokols nedarbojās lūdzu kapteiņus izvēlēties veidu kā veidot izlasi
Veidi kā veidot izlasi ir šādi:
1) Ņemt šā gada rudens 11 spēļu rezultātus
2) Ņemt šā gada rudens un 5 ziemas kopvertējuma rezultātus
3) Ņemt Koka Kluča tabulas vid.rezultātus spēlē (stabilitātes rezultāti)
4) Ņemt vērā gada rezultātus
5) Ņemt vērā labāko komandu
6) Vai arī kapteiņi nobalso par spēlētājiem kuri ir cienīgi pārstāvēt izlasi 4 + 1 rezervists vai 2 rezervisti
7) Uzticēt kādam veidot izlasi
Izvēlējieties ko gribiet vai nu spēlētāji piedalās piedalīšanas pēc vai arī spēlētāji piedalās lai uzvarētu PČ.Es uzskatu ka bez goda pārstāvēt izlasi ir arī liela atbildība ko uzliek mūsu kopiena izlases dalībniekiem.

Edited 1 time(s). Last edit at 12/24/2008 03:38AM by Tere.
Kre
December 24, 2008 04:00AM
Ibioleo - mazliet jau nožēloju, savu iepriekšējo postu. Es netaisos diskutēt ar Tevi, tie laiki ir garām.
Bija mēnesis laiks noskaidrot, kāda būs izlase, nav mana problēma ka tas netika izdarīts, un man neinteresē nekādi attaisnojumi "..ka daudziem šajā laikā galvas ir nodarbinātas ar daudz būtiskākām problēmām nekā PP2.."

Es jums visiem piedāvāju 3 iespējas:
1) Iedotiet man komandu ar 4 pamatsastāva spēlētājiem plus 2 rezervistiem nedēļas laikā.
2) pēc nedēļas es pats pēc sava prāta sastādu izlasi.
3) dzīvojam pēc moto - "ja ne man, tad nevienam", un PČ Latvija nepiedalās.

Domāju, ka 3.variants ir vissliktākais...

Viss vairāk ar te neko nerakstīšu - esmu izteicies pietiekami skaidri, pārējais būs tikai liekvārdība. Gaidu līdz 29. komandu, ja nebūs, tad paši vainīgi.

Priecīgus un gaišus svētkus visiem!
December 24, 2008 04:17AM
Kre, ļoti šaubos vai šāda nostāja nāks par labu kopējam sniegumam. thumbs down Liekas arī nedaudz pārspīlēti.
Manuprāt neesmu vienīgais, kas domā, ka izlases jautājums ir atrisināms pilnīgi mierīgā veidā ar maksimāli labāko iznākumu, par visu taču ir iespējams vienoties. Šķiet, ka tikai Tev zināmu principu dēļ, Tu to nemaz negribi uzklausīt. confused smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 12/24/2008 04:19AM by Ibioleo.
December 24, 2008 11:07AM
Šitādā tempā un kašķējoties izlasi var vākt vēl pāris mēnešus, manuprāt sen jau vajadzēja būt nokomplektētai izlasei smiling smiley
December 24, 2008 10:40PM
Laiks iet bet cik saprotu nekādi atlases mači nav bijuši, no otras puses čempi rīkos jaunajā versijā kas ir vienkārši nepārdomāti un stulbi, vinnēs kam būs vairāk haļavu un ar sportisko principu tam nebūs nekāda sakarathumbs down
December 25, 2008 02:21AM
Piebildīšu, no tā cietīs spēlētāji kas daudz un nepaguruši trennējušies šajā versijā kur haļavas princips ir niecīgs, dēļ daudzām stundām kas pavadītas pie kompja trennējoties.
Kre
December 30, 2008 01:34PM
Aigo Tere
Osis55
Ibioleo
VikB

Rezervē:
Asars
Bebrs

Cik noprotu, tad Alex un Aivars N ir atteikuyšies spēlēt.
Ja kādam( Alex, Aivars N) ir problēmas ar šo tad, lai saka. gaidu līdz 19.00 tad publicēju.
December 30, 2008 06:19PM
Kre Wrote:
-------------------------------------------------------
> Aigo Tere
> Osis55
> Ibioleo
> VikB
>
> Rezervē:
> Asars
> Bebrs
>
> Cik noprotu, tad Alex un Aivars N ir atteikuyšies
> spēlēt.
> Ja kādam( Alex, Aivars N) ir problēmas ar šo
> tad, lai saka. gaidu līdz 19.00 tad publicēju.

Kuutrie Letinji kaa vienmeer lepni kaa ezhi,kameer neiespersi ,nelidossmiling smiley

Manupraat organizaatoriem nav jaapsiho bet jaaorganizeesmiling smileyJaatur roka uz pulss un vajadziibas gadijumaa jaaiesper kam nepiecieshams!

Edited 1 time(s). Last edit at 12/30/2008 06:20PM by sheriff.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login