<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Re: pp2 tehniskais par, ap
April 10, 2010 04:46PM
Laikam bija kļūda uzticēt amatierim savu datōru, jo tomēr zināju, ka ar manu datōru nav tik viegli, jo ar viņu vienmēr bijušas problēmas, kuras atrisināt acīmredzot var tikai profesionāļi.
Man ir arī citas problēmas datōram, kuras nav saistītas ar pp2, tā kā principā esmu gatavs samaksāt kādam, kurš savedīs kārtībā manu datōru. Bet tiešām - uzticēšu tikai tiem, kas saprot, ko dara augstākajā līmenī. grinning smiley
Kre
April 10, 2010 05:53PM
Morbidej, pp2, cik zinu, gļuko visiem, kas ir mēginājuši to uzlikt uz win7, un domāju, ka tas tamdēļ, ka Janne un Mikko nevarēja pirms pēdejās versijas palaišanas dabūt win7 un kārtīgi notestēt visu un piemērot pp2 tā vajadzībām, jamaina atpakaļ uz xp vai vistu un ar win7 jāgaida līdz nākamai pp2 versijai, ja ļoti gribas...
April 10, 2010 06:25PM
Manam draugam uz win 7 iet perfekti. Bet es tikko sapratu, ka viņam ir 0.75, man ir 0.751. Iespējams tur slēpjas tā "sāls". Pamēģināšu pārinstalēt un ziņošu, vai tur tā problēma.
April 10, 2010 08:52PM
Man iet ok. neko papildus neesu dariijis
April 10, 2010 10:35PM
Acīmredzot tā ir neprasmīgas datõra pārinstalēšanas vaina.
Kre
April 11, 2010 03:56PM
Nu tas varētu arī būt atkarīgs no tā, kādi dzelži, un attiecīgi, kādi draiveri ir pieejami kompim...
October 21, 2010 02:10AM
Sveiki
vēlos palūkt kāda palīdzību,jo man galīgi nesanāk izveidot savu hostu.
Kad mēģinu hostēt neviens netiek iekšā
vai var kāds zinoš cilvēks uzrakstīt man uz skype Archys91 un izstāstīt kas un kā tur pareizi pirms tam jaizdara,jo pēc šo pamācību man vienalga nesanāca!
November 04, 2010 05:29PM
Haiduk, copmaņi! Ir jautājiens par IP adresēm ar vārdiem... KKur pirms gada vai tā tājā vienā saitā varēju uztaisīt IP ar vārdiem un tur bija liela izvēle, bet tagad tik debīlas izvēles grinning smiley Laikam viņi prasa tagad naudu, lai būtu lielāka izvēle un varētu izmantot tos visus mine. kick-ass vai servegame adreses! Vienkārši gribu, lai kāds kurš tos izmanto apstiprina manas aizdomas vai pasaka ka kļūdos! smiling smiley

Tencinu jau iepriekš!

http://bildites.lv/images/m2m5irgtmd806313elq.jpg

ICE & ROSOLS komandu interneta mītne
November 04, 2010 06:28PM
Es jorpojām izmantoju bez maksas pp2.mine.nu... varbūt jaunreģistrētājiem prasa ...nezinu...

[www.dyndns.com]

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
November 04, 2010 08:11PM
es lietoju no-ip.com
ik p'ec 60 dien'am prasa apstiprin'ajumu, a t'a viss kulee
November 05, 2010 02:14PM
November 29, 2011 05:52PM
Kolēģim ir problēma ar hostēšanu. Pats īsti nesaprotu, kas par vainu.
Lattelecom internets;
Internets pa taisno no modēma uz datōru;
Tika pievienoti divi porta veidi pie firewall>exceptions - 4500 TCP un UDP;
Uz datōra windows Vista;
IP adrese tika noteikta šeit
January 01, 2012 02:38PM
Kā var mainīt grafiku, jo man ir vnk tāds lags ka es nevaru.. viss vienos pikseļos..
January 02, 2012 09:04PM
atjaunini videokartes draiverus un uzliec pēdējo spēles paču
Re: PP2 tehniskie jautajumi
January 25, 2013 09:01PM
hey kads nevar palidzet?ar draugiem velamies uzspelet propilki bet nevaram stataisit serveri?kads var palidzet?ka es varu uzzzinat sava servera ip adresi?caur networku es nevaru sreveri pievientot public man rada firewall/router? firewals man ir islegts izdariju ka bija rakstits ka tur jaieraksta tie 4500 bet tapat nevaru palidzat!!!!!!!
September 07, 2013 06:52PM
Varbūt kādam ir aktuāli smiling smiley

Gribās ļoti uzkapāt PP2, bet vienīgā pieejamā sistēma ir Linux(ubuntu un draudzīgie linukši). Elementāri smiling smiley
1) Ieejam aplikāciju veikalā un uzinstalējam bezmaksas Wine (windows program loader).
2) Ieejam propilku mājaslapā un nokačājam PP2 jaunāko versiju.
3) Palaidējā startējam Wine un izvēlamies opciju (browse files), ierastajā (default) lejupielāžu mapē (downloads) atrodam propilku instalācijas pakotni un palaižam. Uz darbavirsmas parādās ierasais (windows) instalācijas logs un piedāva instalēt pp2, instalējam un galvenais ieķeksējam šortkatu uz desktopa.
4) Ja Wine mums ir ieslēgts tad atliek vien uz desktopa sameklēt pp2 ikonu un 2x uzklikot uz tās, bet ja nav ieslēgts tad spiežam vienreiz labo peles taustiņu uz pp2 ikonas un izvēlamies (open with wine win prog loader)

Aidā un kapājam pp2 uz linux sistēmas smiling smiley
Izmantojot wine varam palaist arī citas aplikācijas smiling smiley kuras linuksistiem iet gar degunu....

ja kādi gļuki - rakstat te smiling smiley
October 26, 2013 09:59PM
milzu motiļu un pinku uzbrukums smiling smiley
jaunajā versijā ik pa laikam redzu tādus un vēl šaušalīgākus skatus smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1268,filename=motuzbrukums.jpg

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
July 25, 2015 02:18PM
Heisaa! Vel kadam jau tresho dienu neiet publiskie hosti?Redzeju allfishinga krievi ar rakstija ka neiet!

Edited 1 time(s). Last edit at 07/25/2015 05:44PM by sheriff.
October 15, 2015 12:18PM
Sveiki biedri!
Problēma vienkārša bet neizprotama. Mēģinot palaist spēli, dažas kartes lādējoties vnk uzkaras, līdz ar ko arī pati spēle uzkaras. Versija 1.0.6.
Šāda problēma uz abiem datoriem.
October 15, 2015 01:31PM
Tas speeleejot publiskajos hostos?Atjauninaajumu esi uzlicis?Ja ne tad uzliec 1.0.8.Novikt te :108

Edited 2 time(s). Last edit at 10/15/2015 01:33PM by sheriff.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login