<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Spēlētāju birža

Posted by admin 
Re: Spēlētāju birža
August 07, 2008 11:27PM
Ņemot vērā, ka drīz jau vasaras turnīrs beigsies, bet trešdienās ir iepaticies spēlēt, labprāt uzspēlētu kādā komandā. Spēlēju vidēji labi, uz ko arī norāda mana šī brīža vieta vasaras turnīrā - 25. Varbūt kādā komandā arī atradīsies vieta?
August 08, 2008 03:20PM
KK...piesakies pie PBI viņi tevi pieņemshot smiley
Kre
August 08, 2008 03:51PM
Andzs, labāk jau lai pieskās pie Teres, būs vēlviena spēcīga komanda un PBI paliks bērnu komanda grinning smiley
August 08, 2008 04:14PM
Mēs Wolmar bez STRESA svarīgs tikai pasākums kā TĀDS
August 08, 2008 06:59PM
Oficiāls paziņojums visiem virtuālā "dročinga" (kā es to saucu grinning smiley ) , vai citiem vārdiem sakot, Propilkki2 entuziastiem!
Elitārais PP2 džedaju klubs VIP (Very Impressive Persons) meklē papildspēkus 1-2 spēlētgribošus un spēlētvarošus spēlētājus, kam ir ļoti augstas ambīcijas attiecībā uz Propilkki2 rudens-ziemas čempionātu! VIP kaujas mašīnai nepieciešami pāris uzticami zobrati grinning smiley ...
Interesentiem rakstīt uz edgars.rimsa(at)inbox.lv.

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!!

Edited 2 time(s). Last edit at 08/08/2008 07:19PM by eduks.
August 08, 2008 09:01PM
Priekš PBI tā kā krietni par vecu esmu. Pieteikšos pie Teres, moš paņems.
August 08, 2008 10:16PM
Pareizi KK nav ko vecās panīkušās komandas spodrināt.smiling smileysmileys with beer
August 11, 2008 04:29AM
Kā rakstīja admins--Piesakaties šeit,ja meklejat komandu vai neapmierina esošā....
Tapēc meģināšu izmantot iespēju izveidot jaunu komandu kuras kapteinis uz kādu laiku būšu.
Komandas pagaidu nosaukums bus ,,maile,, ja nekas nemainīsies ar nosaukumu
Mērķi un uzdevumi komandai bus uzturēties pirmajā grupā pastāvīgi
Ja izveidosies otra komanda apmācisim hostēt un noņemt,ielikt,publicēt skrīnus jo man ir zināms labs skolotājs.
Pagaidām ir pieteikušies divi speletgribetaji,<iepriekšeja raksta labojums
Tātad ja ir idejas varat rakstīt zrobin@inbox.lv
August 11, 2008 12:38PM
A kur var pieteikties švakie spēlētāji?smiling smiley
August 11, 2008 01:20PM
Šerif, iedod savu e-pasta adresi!
August 11, 2008 01:25PM
Maris Wrote:
-------------------------------------------------------
> Šerif, iedod savu e-pasta adresi!

sheriff.jb@gmail.com
August 11, 2008 08:11PM
Komandu esmu atradis, turpmāk spēlēšu zem [VIP] karoga.
August 11, 2008 09:50PM
Izskatās, ka VIP atvirzījies no sākotnējās idejas par veco cīņas biedru apvienībusmiling smiley
August 11, 2008 10:18PM
Skatos VIP komanda veido rezerves tas labi jo ar sacensību pieredzi vairāk ka 25 gadi zinu ka var izmantot ,,rezervistus,,laikam ne vienīgais --šeit komandu modelī der lidz 7 speletajiem ne vairāk-- man ir arī vairākas idejas tas ir jauninājumi šai temai.
Tākā man komanda neveidojas ka biju iecerējis pat otrādi ...vajadzētu apskatīt arī iespēju kadai komandai pieslieties.Piesliešos tajā gadijumā ja tiks pieņemts manis iztrādātais daļeji demokrātisks uzlabojums rezultātu uzlabošanai cik zinu vel neizmantojāt.
Ar cieņu Aiga Tere
August 11, 2008 10:52PM
Tas viss ir normāli! Es, varbūt, tikai nedēļas nogalēs būšu mājās. Darbs ir tur, kur labi maksā, tā kā rezervisti ir normāla padarīšana...smiling smiley Kas, pārējiem bail??! grinning smiley
August 12, 2008 12:33PM
Tere, es godīgi sakot brīnos, kad tev komanda neveidojas, jo no šovasar spēlējošajiem čempī ir daudz spēlētāju, kas nespēlē nevienā no pagājušās sezonas komandām, nu vienkārši latvieši (kā jau parasti grinning smiley ) ir ļoti mazaktīvi (vai nedroši par savām spējām) un ja gribi nolasīt komandu, tad mēģini paserfot pa hostiem un personīgi sarunāt ar spēlētājiem privātajā čatā, kautkā tā... Jo paši ļoti reti piesakās - jāaģitē....

VIP kapā !!!

Edited 2 time(s). Last edit at 08/12/2008 04:07PM by eduks.
August 12, 2008 02:25PM
Daļa spēlētāju spēlē pa vasaru zem cita nika Eduk, daļa vēl štuko spēlēt vai ne,gan jaunie spēlmaņi,gan veciesmoking smiley
Kre
August 12, 2008 03:08PM
Es jauar domāju, ka vajag mazliet viņus pabīdīt, un tad jau atnāks, bet ja gaida, ka paši nāks, tad komanda ar var nesanākt!
August 12, 2008 04:08PM
Jā ja pats neaģitēsi, tad var arī nesavākt komandu...

VIP kapā!!!

Edited 1 time(s). Last edit at 08/12/2008 04:10PM by eduks.
August 12, 2008 06:12PM
eduks Wrote:
-------------------------------------------------------
> Jā ja pats neaģitēsi, tad var arī nesavākt
> komandu...
>
> [i.smiles2k.net]
> VIP kapā!!!

Vaig kādus labumus piedāvātsmiling smileyUn līgumu noslēgt! smiling smiley)))
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login