<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā


Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu

Posted by admin 
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
March 06, 2014 01:35AM
KOMANDA VIP OFICIĀLI PROTESTĒ PRET HOSTERA artura (2. grupa) RĪCĪBU 5. MARTA SPĒLĒ, atsakoties pārtraukt spēli līdz domsatrpību noskaidrošanai!!!

PIEPRASĀM 1. DĪĶA PĀRSPĒLI VAI REZULTĀTU ANULĒŠANU!!!

Lai gan daļu sakāmā esmu papaudis jau komentārā pie tāsdienas spēļu listes, ir noderīgi šo rakstījumu atgādināt arī šeit... Tātad...

"Paldies arturam par to, ka nohostēja, BET...

Komandas VIP vārdā (esmu pilnvarots to darīt) PROTESTĒJU PRET artura NEVĒLĒŠANOS ATRISINĀT SAREŽĢĪJUMUS, KAS, kā, vēlāk pārlasot sacensību nolikumu, izrādījās, IR GAN ČEMPIONĀTA NOLIKUMA, GAN ARĪ SPĒLES IZSTRĀDĀTĀJU NEAPZINĀTA (!!!) KĻŪDA!!!
Protams, atvainojos par emociju izpaušanu čatā, taču arī šīm emocijām bija savs pamats...

LIETAS BŪTĪBA: vienā hostā iegadījās divi Bebri no dažādām komandām (XXL un VIP), tāpēc tas, kurš hostā ienāca vēlāk (VIP pārstāvis), pie spēlēšanas netika. Kad tika lūgts apturēt spēli līdz apstākļu noskaidrošanai un kompromisa rašanai, hostētājs, kurš pārstāv XXL, to nevēlējās darīt.

Uzskatām, ka tādējādi XXL SAVTĪGOS NOLŪKOS IZMANTOJA SAVA HOSTERA PRIEKŠROCĪBAS, TĀLAB SPĒLE BŪTU JĀPĀRSPĒLĒ VAI REZULTĀTI JĀANULĒ!


P.S. Atvainojos XXL Bebram par viņam veltītajiem uzbraucieniem! Laikam jau jaunpienācējiem nav pienākums zināt, ar kādiem nikiem spēlē spēlētāji, kuri čempjos piedalās kopš to pirmsākumiem..."


Vēl tikai piebildīšu, ka faktu noskaidrošanai un VIP Bebra iedabūšanai spēlē patērēju gandrīz 8 minūtes 15 minūšu spēles laika. Uzskatu, ka hostētāja rīcība bija nelietīga!!! Un pofig, ka XXL Bebrs pie punktiem netika! Pie punktiem netiku arī es un VIP Bebrs!


PAR KO ĪSTI IR RUNA UN KĀDĒĻ TĀ BŪTU BŪTISKA ARĪ CITIEM?

Laikam jau jāsāk ar to, ka niks Bebrs šajā spēlē un kopienā kopš pirmsākumiem asociējas tikai un vienīgi ar VIP spēlētāju Bebru, tāpēc vēl kāda spēlmaņa ar tādu pašu niku uzrašanās bija pārsteigums. Laikam jau puisis un viņa komandas pieteicējs nav šo faktu zinājuši... Un nav mums tādu tradīciju kā dažos citos sporta veidos, kur ar leģendāru "numuru" neviens nedrīkst spēlēt pat pēc sportista atvadīšanās no sporta karjeras (protams, tas gan parasti attiecas uz numura izmantošanu komandā, nevis visā čempī)...
Tik un tā vēl "kaut kāda" Bebra uzrašanās tik ļoti uzdzina asini. Tikai mazliet vēlāk, pārdomājot radušos situāciju, radās daži secinājumi... Nē, pofig par artura negodprātību!!! Par spēles nolikumu un arī programmas kļūdām!!!
Un galvā iešāvās arī ķecerīga doma, ka hosteris taču kaut vai dažas minūtes pirms spēles pieteikt savā komandā spēlētājus ar spicāko pretinieku nikiem, sarunāt ar savējiem, cikos hostu atvērs, un galvenie konkurenti tiks no spēles vienkārši izslēgti!!!!!!
Šajā gadījumā gan tā nav bijis. Kā lasāms komandu pieteikumos, komanda XXL savu spēlētāju sastāvu (šausmas!!! - padsmit spēlētāju!!!!!) pieteikusi pirms VIP, un šajā sarakstā, šķiet, kā 17. (!) pieteikts arī Bebrs. Pēcāk arī VIP pieteica spēlētāju ar niku Bebrs (to, kurš tāds bijis kopš "aizlaikiem"winking smiley. Vēlāk, 19. februārī, pausts, ka komandai pievienojas spēlētājs ar šādu niku.
Ņemot vērā, ka šosezon notikusi pp2.lv "varas maiņa", grūti pārmest, ka čempja kūrētāji šo sakritību nav pamanījuši. Ja arī pamanīja, tad nepievērsa tai uzmanību. Bet, kā tikko atklājās, vajadzēja gan!!! Jo šovakar izrādījās, ka programmā komandas piederībai nav nozīmes - ja reiz vienādi niki, tad tam, kurš hostā iegājis vēlāk, spēlēt nespīd!!! Un tā jau ir programmatūras izstrādātāju nolaidība...

KO DARĪT?

Protams, anulēt vai pārspēlēt! "winking smiley Bet, ja pavisam nopietni, tad...

1. SPĒLES IZSTRĀDĀTĀJIEM JĀDARA ZINĀMS, KA IR ŠĀDA PROBLĒMA. Domājams, ka viņi par to nav iedomājušies, taču šī kļūda būtu labojama turpmākajās spēles versijās.
2. Diemžēl šādas izmaiņas līdz pat nākamajai LČ sezonai laikam jau nav gaidāmas, tāpēc LČ NOLIKUMĀ JĀIERAKSTA, KA PIRMTIESĪBAS UZ KĀDU NIKU IR TAM, KURŠ TO KATRA ČEMPIONĀTA PIETEIKUMĀ REĢISTRĒJIS PIRMAIS! Līdz ar to pieteicēju pienākums būtu pārskatīt iepriekš pieteikto komandu sarakstus un savam spēlētājam ierasto niku sakritības gadījumā piedāvāt niku mainīt.

P.S. Mani ļoti nepatīkami pārsteidza citu komandu pārstāvju nevēlēšanās risināt radušos situāciju. Ja vēl no šīs spēles kas turnīra tabulā izškirtos, bet... Intruder, Trakais u.c.! Jūs traki sobeki sakoduši, vai? hot smiley
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
March 06, 2014 07:52AM
Valdiņ sāksim ar to ka NEVIENS negribēja risināt problēmas tavā piedāvātajā versijā - restarts spēles vidū u.t.t. Tā ka nav ko braukt augumā Artūram, atšķirībā no pārējam komandām ( iesk. VIP) viņs vismaz uzņēmās hostēšanu.

Atzīstu ka situācijai 2 vienādiem nikiem nevajadzētu būt un kādam tā bija jāpamana, bet diemžēl nav mums full-time tiesnešu brigādes, pārbauda katra pieteikuma leģitimitāti. Katrai komandai tomēr pašai jāseko līdz savu niku ( lasi preču zīmju) aizsardzībai.

p.s. Nākamā reize, kad padzirdēšu rupju lamāšanos no tevis spēles laikā būs bans un miers. Ja tas būtu bijis mans hosts tu to jau būtu pelnījis vakar.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
March 06, 2014 11:13AM
Valdinj, Nevajaga apvainot arii speeles radiitaajus, protams ka vini zina un speciali ir uztaisiits ka speelee vienlaiciigi nevar buut divi un vairaak speeleetaaji ar vienaadu niku, nekur , ne kadaa speelee, ne saitaa, ne forumaa nevar buut divi ar vienadu niku!!!
Shada problema jau ir bijusi ieprieksh, arii man, kaadu menesi ieprieksh kads Latvijaa speeleejaas ar citu nikiem. piemeram kadu menesi ieprieksh arii es nevareeju ieiet hostaa ( PIRMS SPELES ) un izradijaas ka hostaa jau bija speletajs ar manu Johaidi niku un pat komandas nosaukumu , parejie manas komandas biedri paludza hosterim kursh toreiz bija laikam Vampirs izbanot speletaju , ko vinsh arii izdariija un tikai tad es tiku speelee, nedelju pirms tam tas pats bija ar musu tiko - arii pirms speles ar vina niku kads bija hostaa un bija nepiecieshams to izbanot lai istais tiko tiktu iekshaa, bet tas viss risinaas PIRMS starta. Vel agraak kads ar Prusis niku bija staigajis pa autohostiem un forumiem un ķengājis visu... to var palasiit shajaa pashaa forumaa...
Bet jusu gadijumaa vareja vienkarshi uzreiz izmainiit niku ka jus jau izdariijaat pievienojot kadu ziimi un ieiet speelee, un visus konfliktus atrisinaat peec speeles.
Precedenti jau ir bijushi neatceros ar kuriem nikiem, bet viens pievienoja LV tadejadi atrisinot problemu.
Protams ka uzskatu ka autortiesibas uz niku pieder tam kursh ir registrejies ar to niku forumaa!!!! vai arii senaakajam nika ipashniekam. Jaseko protams ir pashiem, bet tapat shis situacijas var rasties, jo nava nekur visu aiznemto niku saraksts, bet tas var atrisinaat mieriigaa celaa peec speeles un nekas ja vienu reizi janospeelee ar izmainiitu niku.

http://s018.radikal.ru/i510/1309/35/b995e16afe27.gif
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
March 06, 2014 04:15PM
thumbs downEdited 1 time(s). Last edit at 03/06/2014 04:24PM by Trakais.
cool smileyRe: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
March 06, 2014 04:18PM
Saakumaa kad copmanis (Valdinjsh)jautaaja par speeles aptureeshanu hosteetaajs bija ar mieru to dariit liidz atrisina probleemu,bet kad ( Valdinjsh) saaka publiski lamaaties ar necenzeetiem vaardiem Apvainojot hosteetaaju un vel dazjus speeleetaajus tad Hosteetaajs noleema neaptureet speeli!!
Taapeec radaas shii situaacija!
Un vispaar vajadzeetu iemaaciities ielogoties speelee pirms turniira saakums lai laiciigi pamaniitu shaadas kljuudas nevis ienaakt speelees viduu un apvainot speeleetaajus!!

Un es XXL komandas vaardaa pieprasu speeleetaajam (Valdinjsh) diskvalifikaaciju uz taalaak notiekoshajaam speeleem!!

vai arii speeleetaaja (Valdinjsh) speelee kas notika 05.03.2014 rezultaatus nenjemt veeraa! - JO BIJA PELNIJIS BAN UZ SHO SPEELI!! winking smileyP.S un speeli jau taa iesaakaam 3 min veelaan kaa vajadzeeja par sho laiku vareeja jau nokaartos sho probleemu!!
Un turpmaak ja XXL buus jaaspeelee at komanu Vip , XXL ateiksies hosteet!!Edited 1 time(s). Last edit at 03/06/2014 04:59PM by Trakais.
Re: cool smileyRe: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
March 06, 2014 05:21PM
Lūgums apturēt spēli nebūt netika rakstīts spēles vidū, bet gan pirmajās minūtēs, jo līdz spēles sākumam VIP Bebrs tomēr mēģināja tikt spēlē (kāpēc nemēģināja mainīt niku, nav zināms, bet tā ir gluži cilvēciska reakcija neordinārā situācijā).

Diemžēl spēle netika apturēta (un laikam jau tas netiktu darīts - spriežot pēc izteikumiem, ka 19 vienu negaida utt.), un tikai tāpēc sāku izpausties niknāk. Ar to, protams, nelepojos, un par to arī atvainojos! Par banošanu gan nevajadzētu būt runai - tabū leksiku (atšķirībā no pāris citiem spēlmaņiem!) nelietoju!

Lai nu kā, šis ir gadījums, kurš ikvienam jāzina un jāņem vērā, lai turpmāk varētu operatīvi reaģēt.
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
March 07, 2014 12:25AM
Starpcitu velviena butiska atshkiriiba starp sho turniiru un citiem nopietniem turniiriem citos forumos :
Citur ir atrakstiits turniira nolikumaa, ka hosterim pirms speles startēshanas ir obligati japrasa go? un citu komandu kapteiniem ir obligaati jaatbild go arko tie apliecina ka komanda ir gatava sakt speeli un tikai pec atbildes sanemshanas no visaam komandaam startee kaartejo ezeru. Ja tas tiek veikts, tad nekadas domstarpiibas par speles aptureshanu pat nevar rasties, jo kapteinis pats apliecinaajis ka komanda gatava speeleet. Un gluzi preteeji, ja kapteinis neatraksta go, tatad komandai var buut kada problema kura ir jaatrisina pirms speles sarteeshanas - piemeram speletajs netiek hostaa vai kas cits.....
tas taa... pardomaam...ieteikumiem....

http://s018.radikal.ru/i510/1309/35/b995e16afe27.gifEdited 1 time(s). Last edit at 03/07/2014 12:27AM by johaidi.
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
August 20, 2014 07:53AM
Kā tur ar šo sezonu? Kad starts, līdz kuram jāpiesaka komandas un kāds būs formāts? smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
August 21, 2014 12:16AM
hmmm.... ņemsiet mani LBM? tad pateikšu smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
August 21, 2014 07:07PM
Bez vārda runas! smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
October 09, 2014 07:57AM
Kautkā neredzu sevi punktos ,tas nekas ka pirmo spēlēju REZ-1. Punkti paliek punkti-netā?Ja gadījumā esmu palsidis kautko garām tad ok.
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
October 14, 2014 05:28PM
Arni,

atradu kļūdu.
Nākamajā kopvērtējumā Tavi pirmajā tūrē gūtie punkti būs ieskaitīti!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login