<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu

Posted by admin 
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
September 24, 2008 01:20PM
the finger smileythe finger smileyLabi Ibioleo palidzēšu,ielikšu topikā pie ieteikumiem čempim
September 24, 2008 01:59PM
Kre, bet tachu arii rakstu, ka speelee jau ir noteikts minimaalais jauna cauruma urbshanas ataalums, par to atdgainaju prieksh tiem kas nezin, ka shaads attalums ariidzan ir jaietur izveloties vecos caurumus.

Es tachu jau teicu, ka nav jeeegas shos apurbshanas noteikumus uzrakstiit siiki un detalizeeti, jo taapat paliks nepilniigi robi. Galvenais lai uztver pamattdomu. Nekas krasi netiek mainits, spelejam visi kaa liidz shim un atceramies ka jabut koretkiem pret citiem.
September 24, 2008 02:50PM
Manas domas par apurbšanu ir tādas, kamēr spēle pieļaus urbties tuvu tikmēr būs apurbēji, pirmajā mačā Niemi tiku apurbts uz nebēdu un ne tikai es,(neiet runa par starta urbienu) tik negribējās iesākt mačus ar strīdiem un plēšanos, cerams kad urbējs būs labojies uz priekšdienām. Ieskatam kā notiek apurbēju sodīšana Pērnavas līcī un šad tad arī Peipī ir mauciens ar urbi,netā dažs labs jūtās varens un neaizskarams. Mans uzskats ir ja spēlētājs apurbj spēlē citus tad arī tā dara īstajā copē,pret tādiem man no manas puses cieņas nebūs. Pirāts ar bieži copē Pērnavā un labi zin nerakstītos likumus,ķerot ar kombainu,peršingu un līdzīgiem verķiem nelīst pie cita tuvāk par 25 metriem un ganjau pats ar kādam ir iemaucis kas neievēro nerakstītos likumus. Pats apurbējus esmu ieklapējis ne reizi vien, ja kāds netic tad lai aizbrauc uz Pērnavas līci un lai pieurbjas atļautajos 5 metros(neiet runa par ķeršanu ar mormeni bet kombainu)smoking smiley
September 24, 2008 03:27PM
Zivinens: Piekrītu Tev par to kad spēle kamēr ļauj pieurbties tikmēr būs nevis apurbēji ,bet neapmierinātie.Tā ir spēle nevis Peipis vai Pērnavas līcis. Varbūt Tev ir vēlēšanās atsākt kasīšanos???sad smiley Man šķiet balsojumā lēmums pieņemts, jautājums par Kre iesākto incidentu bez reāliem pierādījumiem ir izbeigts.Nepazīsti ne tu to APURBĒJU, ne tu būsi tas kas viņu sodīsi vai mācīsi. Nafig Tev tas vajadzīgs.
Lai visiem Forša trešdienawinking smiley
September 24, 2008 03:46PM
Ja visu laiku turpināsies tādi kašķi,tad man zūd vēlme piedalītiessad smiley
September 24, 2008 03:51PM
Man arī šķita kad viss ir beidzies , bet laikam nekā. sad smiley
Kre
September 24, 2008 04:22PM
Prūsi, Sheriff - tagad jau tikai iet runa par jaunajiem noteikumiem, un varbūt jau lasījāt tēmā "Ieteikumi čempim", ka es pats ierosinu tos vispār svītrot, tad nebūs šādu domstarpību!
Zivinen, kad spēle atļaus kādam ievālēt ar urbi, tad ta arī darīsim, bet kamēr tas nav iespējams, tad jāpaļaujas uz vaļasprieka biedru godaprātu un cieņas izjūtām!
September 24, 2008 05:10PM
Ja spēlētājs apurbj tad ir jāsaņem sods,jo noteikumi ir lai tos ievērotu.šo spēli spēlēju lai gūtu pozitīvas emocijas un adrenalīnu,kaut netrennējos jau no marta, bet pa retam uzspēlēt patīk .Un pa vasaru ir izaugusi jauna un talantīga spēlētāju kopiena PP2.Pats šo sezonu vēl uzspēlēšu un metīšu mieru, iznākot jaunai versijai uz brīdi varbūt būs interese,atkarīgs vai šoziem būs ledus vai nēgrinning smiley Ja pagājušogad ziema sākās februārī,tad šoziem laikam būs martā uz pāris dienāmthe finger smileysmoking smiley
September 24, 2008 05:32PM
Cieņa pret visiem tiem kas izstrādāja, piedalījās šo sac. nolikuma tapšanā. Mans pienākums ir aizstāvēt komandas biedrus, ne vairāk. Par ziemu neuztraucies, viņai ir jābūt ,(nenocietos un ierūpēju jaunu bori) nu viņai jābūt obligātismiling smileysmiling smileysmiling smiley
September 24, 2008 05:47PM
Pēdējās ziemas gan tādas švakas bijušas,ledu meklēt braucu uz ZG dzimteni tur tomēr ziema ātrāk iestājas un arī ledus krietni ilgāk turās, kā teica ZG Alūksnē ledus ir un būssmileys with beer
September 24, 2008 05:51PM
Jā, pēdējās ziemas ir tāds ļoti intīms jautājums...Aizpagājušoziem uz ledus uzrāpos tik 3.februārī, pagājušogad gan stipri agrāk, bet tāpat pirmā ledus kā tāda nav jau daudzus gadus un gribās ticēt kad šogad būs, tomēr, laicīgi...Labi vēl kad es dzīvoju Latgalē vun uz ledus tieku apmēram nedēļu pēc tāc kā ZG jau pa to staigā, citur dzīvojošos neapskaužu...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
September 24, 2008 06:12PM
Alūksnē sniegi, ledus. Burtniekā veči uz velci kapā. Eduk, Adamovas tak arī ātri aizvelkās...
September 24, 2008 07:18PM
Lūgums šovakara cīnītājiem iztikt bez jokošanas, mans rads un copes biedrs zaudē cīņu dzīvot vai mirt, nav cerību vairs kad izdzīvos,paldies par sapratni.Spēlēšu lai kaut uz brīdi aizmirstos.
September 25, 2008 01:45AM
Viens ieteikums rezultātu publicētājiem: rakstiet un publicējiet arī tos spēlētājus, kuri nav guvuši nevienu punktu. Manuprāt tā ir labāk- tad redz kas un cik ir spēlējuši.
September 25, 2008 12:39PM
Un ja vēl komandas nosaukumu liktu pirms nika tad vispār būtu lieliski un pārskatāmithumbs up
Kre
September 25, 2008 05:05PM
Balsojums par 2008.10.01 ezeriem beidzās vakar - nezinu kādēļ Māris neuzrakstīja rezultātu, bet visi tie, kas šodien nobalsoja netiek ieskaitīti balsojumā! Tagad ir jābalso par 2008.10.08 ezeriem. Tik nezinu par kuriem vēl drīkst balsot... Jāpagaida vakars, gan tad Māris uzrakstīs!
September 25, 2008 07:27PM
Zivinēn līdzjūtība!!!!!! no manis.
Turies!!!!!

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
September 25, 2008 10:59PM
Adi, Jurupsi un Ziecha. Lūdzu balsojiet vēreiz- šoreiz korekti smiling smiley Paldies!
Kre
September 25, 2008 11:10PM
Pirāt, es pārrakstīšu tevis sagatovotās tabulas ar spec disciplīnām un pulksteņlaikiem! Spec disciplīnu tabulā nav iekļauts parastais amount, ir tikai all species amount, un dienas laiku tabulā nav iekļauts vakars. Uzskatu, ka lai šis čempis būtu pilnvērtīgs ir jāietver arī iepriekš minētais!
September 25, 2008 11:57PM
vakaru nevajag!

Iedomājies ja izkr īt 30 min vakarā...auzas būs pilnīgas

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login