<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu

Posted by admin 
Re: Oficiālie paziņojumi par Propilkki čempionātu
September 19, 2008 12:38AM
kre bet ja spele lauj to darit eye rolling smiley un neviens nav pieradijis kad apurbsana tiesam var traucet copi !smoking smiley
September 19, 2008 12:42AM
agri wolmar jarakst ar W !!! ir ari citas vietas kur spelet !the finger smiley

Edited 2 time(s). Last edit at 09/19/2008 12:45AM by cukurs.
September 19, 2008 12:47AM
Agris, Tev taisnība pieņemat lēmumu par pasūtīšanu, aizvietošanu. Tu tak esi viens ritīgs čalis. Nu neviens neraudās, vari būt drošs. Bārda šo sū.. kustināt nesāka. Tākā ne tajā adresē trāpījismiling smiley
Kre
September 19, 2008 12:54AM
Cukur - vēlreiz saku - palasi nolikumu! Nē vispār lai tev vieglāk te būs attiecīgie punkti no nolikuma, kur rakstīts par apurbšanas attālumu:
6.6. Apurbšanas distance tiek noteikta pusotra virtuāla vīriņa garumā.
6.6.1. Lai nebūtu pārpratumu, vēlams ieturēt distanci apmēram 2 virtuālā vīriņa garumā.

Prūsi - beidziet taču nodarboties ar šito mazohismu - ja jau jus tiešām tik grūti, kāpēc tad vispār spēlēt?
September 19, 2008 12:58AM
kre man augums mazaks un tatad atalums ari samazinassmiling bouncing smiley
September 19, 2008 12:59AM
Grūti ir Tev , mēs katru trešdienas vakaru esam kopā un atpūšamiesthumbs up
Kre
September 19, 2008 01:01AM
Bārda - a virtuālo augumiņu ta nezivēlējies - to Mikko un Janne visiem iedeva vienādu, kā maziem komjauniešiem! cool smiley
September 19, 2008 01:05AM
Kre, kas bija trešais skreens? 1.00 bija trīsi... Koļissmiling smiley
September 19, 2008 01:37AM
paklau Agri,Barda so jezgu nesaka ja man butu bijusi velme kadam sabojat zveju tad tas butu pamanams.un manispec jus varat savakt visus manus punktus man vini toc nemaz nav vajadzigi.ja jums to vajag tad ari citas reizes panakumus pieskaitisim tam cilvecinam kas jutisies apdalits.Kautgan mana skatijuma spele pati nosaka cik liela distance ir starp speletajiem.nu jakadam patik doma kadWolmari ir nikuli unneveiksminieki tad priecajaties parto.kautgan kreir klauns kad tagad 1punkta pec nevar pazinot rezultatus cvai tas ir godigi atieciba pret parejam komandam,un vai pret vinu ari nevajadzetu pienemt kadus merus,vai tapec kad vins ir kre var darit ka grib???
TATAD BARDA APURBA SODAM
KRE NEDOD REZULTATUS NEVIENS NEPAMANA,PECTAM PASLAVES KAD VINEJA NEVEIKSMINIEKU KOMANDAS APURBEJUthumbs up
September 19, 2008 05:18AM
kre!

uzskatu, ka cik spele pielauj tuvu pieurbties tik var, galu gala jaizmanto iespeejas kaadas ir atlautas, ja jau taads tuvums ir pielaujams speeles izstraadaataajiem.... piekritu ari par to , ka nav pieradits ja tuvu pieurbjaas , tas ietekmee uz copi.... taa ka neko darit! vienigais ko varu pateikt - jagaida mosh nakamajaas versijaas buus minimalais staba pietuvojums..... smoking smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 09/19/2008 05:21AM by raymo.
Kre
September 19, 2008 11:42AM
Raymo - Māris jau rakstīja, ka bija prasījis Mikko par apurbšanu, kurš atkal atbildēja, ka traucējot gan itsevišķi foreles, bet ne par to runa. Runa iet par to, ka nolikumā ir noteikts mūsu pašu attālums kādā var urbt un to akceptēja mūsu priekšstāvji kapteiņi, un nolikumā ir arī rakstīts, ka apurbējs un tā komanda pēc kapteiņu lēmuma var tikt sodīta par apurbšanu. Tā ka es šeit tikai izmantoju savas tiesības, kādas man ir dotas piedaloties šai čempī, un tas vai man traucē pati apurbšana, vai tikai fakts par to, ir pilnīgi manā ziņā... tongue sticking out smiley
Bet šī tēma šķīet jau ir izsmelta un nav ko vairs to rakt laukā. Man katrā gadījumā negribējās radīt šādu ažiotāžu, bet kas noticis, noticis, tik negribas turpināt. smiling smiley
September 20, 2008 02:08PM
Par ezeriem. Vēl divam spēlēm varam balsot par četriem ezeriem. Pēctam būs izspēlēti 20 no 23. Tātad uz 15/10 būs trīs obligātie ezeri- tie par kuriem vismazāk balsos 8/10 balsojumā.
Man doma tāda- līdz 15/10 visi balsošanas tēmā ievieto pilnu ezeru sarakstu, 15/10 spēlējam pašu populārāko ezeru+trīs obligātos. Sākot ar 22/10 spēlējam visus pēc popularitātes, dilstošā (vai augošā?) secībā.

Edited 2 time(s). Last edit at 09/20/2008 02:09PM by Maris.
September 20, 2008 02:14PM
Uztaisīšu jaunu tēmu, kur ielikt ezeru sarakstus, lai nepiesārņotu balsošanas tēmu. Pēc tam to varēs likvidēt.
September 23, 2008 09:37PM
Sagatavoju nedaudz izmainiitus noteikumus par apurbshanu. Bet kaa jau teicu, nav taada likuma, liiguma, noteikumu utt. kuru nebutu iespeejams apchakareet, taapeec rakstiiju to visu briivaa formaa, lai izprastu galveno domu smiling smiley . Ja saaksim iegrimt siikaas detaljaas, kaadam noteikti radiisies veleshanaas izmantot mazos noteikumu robus tongue sticking out smiley
Sheit mums visiem ir svarigi lai tiktu uztureets sportiskais princips un atpuuta. Ceru ka liidziigu gadiijumi kaa pagaajusho nedeelj vairs neatkaartosies.
Lūk apurbšanas noteikumi Aigas Tere un manaa izpildījumā.

6. Lai turnīrā laikā netiktu bojāts sportiskais noskaņojums, lūdzam izturēties pret citiem dalībniekiem korekti - neapurbjot.
6.1 Spēlē ir noteikta distance, par kuru tuvāk jaunu āliņģi pie jau sēdoša vīriņa izurbt nav iespējams. Tas ir aptuveni pusotra stāvoša vīriņa attālums.
6.2 Pie jau iepriekš izurbta āliņģa ļauts apsēsties tikai tad, ja tuvākais sēdošais vīriņs atrodas vismaz spēles notektajā jauna cauruma urbšanas attālumā (tas pats pusotrs vīriņš smiling smiley ) , neatkarīgi no tā, kas iepriekš šo āliņģi ir izurbis.
6.2.1. Lai nebūtu domstarpības, vēlams ieturēt distanci apmēram 2 virtuālo vīriņu garumā.
6.3 Meklējot jaunas zivīgas vietas, lūgums intesīvi neveidot vairākus āliņģus blakus jau sēdošam dalībniekam arī tad, ja tiek ievērots minimālais attālums. Nav pierādīts, vai tas traucē zivis zem ledus šaja spēlē, taču zināms ir tas, ka katram personīgi tas ir traucējošs faktors. smiling smiley "Galu galā zivis nav tikai vienā vietā" /Asara vārdi/
6.4 Attēlā ir norādīta distance, par kuru tuvāk nebūtu vēlams urbties.
http://www.beef.lv/pp2/piemers.jpg

6.5 Ja tomēr rodas situācija, ka kāds no dalībniekiem apurbjot apzināti traucē spēles gaitu (ceru ka nekad nebūs šādu situāciju). "Apurbtajam" ir jānosūta attēls ar konkrēto situāciju un aprakstu kapteiņiem, kuri pēctam izlemj vai "pārkāpejs" ir vainīgs. Taču vislabākais variants ir rast izlīgumu turpat uz ledus smiling smiley.
6.6 Ja netiek ievēroti šie noteikumi, kapteiņi var sodīt "pārkāpēju" atņemot visus šajā kārtā gūtos punktus, vai arī, atkarība no situācijas, izteikt brīdinajumu. Pieņemot lēmumu, kapteiņiem ir jāuzklausa arī "pārkāpēja" viedoklis, protams ja tāds ir.

Priekaa smileys with beer

Edited 3 time(s). Last edit at 09/23/2008 09:44PM by Ibioleo.
September 23, 2008 10:26PM
Kapteiņiem naf ko ņemt spēlētājus kuri neizprot spēles noteikumus un pamatprincipus.
P.S.ir ezeri kur Jūsu sauktā apurbšana tikai palīdzsmiling smileyBet ,Noteikumi paliek noteikumismiling smiley
Nevaru nekādi tos 1,5 vīriņus nomērīt:,kā kursoru uzliec,tā neredz nevienu(joke)
September 23, 2008 10:52PM
Tad kā, piemēram ,būs ar lehmilampi, kur visi 15-20 spēlētāji ieņem nelielu laukumu ezera . Un ja es atrodos šā pūļa vidū ,tas nozīmē,ka otru caurumu es nedrīkstu urbt, jo visi pārējie ir piurbušies man jau tuvāk par 2 vīriņiem? Solis pa labi vaisolis pa kreisi , šāviens mugurā?Ko darīt ?Kā būt?
September 24, 2008 12:05AM
Viss peec buutiibas paliek pa vecam, vienigaa izmainja ir taa, ka nedriikst ieseesties vecajaa caurumaa, ja tas atrodas tuvaak par noteikto attalumu liidz nakamajam viirinjam. Mazos ezeros taa ir saprotama lieta, ka ir mazak vietas kur izveersties un visticamak ka neviens pa galvu nesiiis ja buusi 2 milimetrus tuvak neka parasti, taapat ir skaidrs, ka tas 2 virinju attalums ir ljoti nosaciits.
Vienaa vaardaa sakot, rikojieties taa, kaa uzskatat ka ir pareizi un zolidi. Neviens te negrib nodarboties ar tiesaashanu un pieskatiishanu, visi gribam forshi uzspeelet un atpuusites smileys with beer

Edited 2 time(s). Last edit at 09/24/2008 12:08AM by Ibioleo.
September 24, 2008 11:22AM
Paldies par darbu Ibioleo! Šis gan man izraisa smieklus: "visi gribam forshi uzspeelet un atpuusites" grinning smiley
Cilvēki ir dažādi, bet lielai daļai šī spēle (čempja ietvaros) nav nekāda atpūta, bet smags darbs, nervu slodze un atkarību veicinātājs smiling smiley
September 24, 2008 11:26AM
Vēl viena lieta.
Tā kā atsaucība/viedokļi par/pret jauno balsošanas sistēmu bija maz, tad es pieņēmu, ka tā tiks lietota. Šai sakarā nesaprotu, kāpēc neviens cits bez manis un Andžuka nav ielikuši savus ezeru sarakstus!?!?!?!?!
Kre
September 24, 2008 12:48PM
Ibioleo - faktiski jau varēja visu svītrot un atstāt tikai punktus par aizliegumu izmanotot veco āliņģi, ja tas ir pārak tuvu un, ka mēs visi gribam forši uzspēlēt, jo pārējais jau noregulēts pašā spēlē - nedrīkst pieurbties tuvāk nekā spēle atļauj - tā ir loģika, ko nav vērts pieminēt!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login