<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Re: Ieteikumi čempim
May 07, 2012 02:59PM
Jautājums tāds - kā tad tās līgas domājat sadalīt, jo būs ari jaunas komandas (jau tagat zināms par 2 jaunām). Komandu punktus ari iesaku saglabāt, bet savādāk, piedāvāju tā:

1-6
2-5
3-5

4-4
5-4
6-4

7-3
8-3
9-3

10-2
11-2
12-2

13-1
14-1
15-1
Kre
May 08, 2012 03:22PM
Līgas varētu sadalīt pēc pāris pārbaudes spēlēm.
Vladi, pareizi norādīji uz problēmu ar punktiem, komandām mainot līgas. Padomāju par to, un šobrīd, manuprāt, labākais risinājums būtu komandpunkti apmēram šādi:
1.līga
1. 4
2. 3
3. 2

2.līga
1. 3
2. 2
3. 1

Bet ir arī iespējami citi varianti.
Par individuālajiem punktiem: uzskatu, ka visiem spēlētājiem nav jāsaņem punkti, kā tas bija izgājušajā sezonā. Bet vajadzētu būt vairāk par 50% kas saņem. Tamdēļ piedāvāju to variantu, (10,9,8...utt), ņemot vērā, ka hostā būtu tikai 15 cilvēki. Bet, manis pēc, var arī dot uzvarētājiem vairāk. Piemēram 12, 10, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
May 09, 2012 06:09PM
Domu par līgām nedz atbalstu, nedz noliedzu. Kad sāku spēlēt LČ (tosezon - VIP 2 komandā), arī bija "augstākā" un "zemākā" līga. Ja pareizi atceros, "augstākajā" līgā skaitīja tik punktu, cik sapelnīts, "zemākajā" - ar pazeminošu koeficientu. Tiesa, tolaik bija daudz mazāk komandu...

Manuprāt līgas var izveidot, ja ir stabils dalībnieku (komandu) sastāvs gadu no gada - saskaņā ar iepriekšējās sezonas sasniegumiem. Kā zināms, LV PP2 čempī komandas mēdz izčākstēt, uzrodas jaunas, spēlētāji "migrē"... Tālab, ja tiek lemts par dalījumu līgās, būtu jāizspēlē vismaz viens aplis (katrai komandai jātiekas ar katru vienu reizi), lai noskaidrotu spēku samēru.
Otrs variants: jaunajām komandām jāsāk no zemākās līgas (un lai neviens nevelk paralēles ar NHL, NBA, vai KHL - tie ir komercturnīri ar uzaicinātiem dalībniekiem, bet propilkku LČ tāds nav!!!), bet iepriekšējo sezonu spēlējušās komandas jāsadala līgās, ņemot vērā iepriekšējā sezonā ieņemto vietu regulārajā čempionātā.

Cik komandu katrā līgā? Ja notiek "atlases aplis", sezonai pieteikto komandu skaitu varētu dalīt uz pusēm. Ja manis ieteiktais otrais variants, tad "augstākajā" līgā varētu būt par pāris komandām vairāk - lai "zemākajā"atliktu vieta arī kādai sezonas laikā pieteiktai blicei.

Pāreja no līgas uz līgu? Mētāšanās katru nedēļu būtu nejēdzīga. Visjēdzīgāk - ik pēc izspēlēta apļa. Lai būtu vērts censties, pāriet vajadzētu vismaz 2 komandām (bet varbūt pat 3 vai 4!).

Par kārtējo punktu sistēmas maiņu... Driģenes sarijušies, vai!!! hot smiley Vienīgais, kas man piebilstams (un to esmu allaž atkārtojis), ka grupas uzvarētāju nosaka, saskaitot komandas spēlētāju punktu summu (un punkti piešķirami visiem no 1. līdz 20. vietai). Iepriekšējā sezonā viens no šiem principiem bija ievērots, otrs ne, un tā rezultātā tāds līdz galam nesakults sviestelis vien sanāca...

"Zemākās" līgas blices savu varēšanu pierādīt un atriebības plānus realizēt kausa izcīņas izslēgšanas turnīrā, kurā jāpiedalās visām abu līgu komandām.
Re: Ieteikumi ?empim
August 14, 2012 03:59PM
Mans priekšlikums nakamajai sezonai.

1) Individualie punkti: ta, ka skaitam vasaras cempi- 1. vieta 14 p, 2. vieta 12 p, 3. vieta 10 p, 4. vieta 9 p.......12. vieta 1 p
lielaka zivs- 2 p

2) Spelejam ka lidz sim- vienkarss apla turnirs.

3) Komandu punkti- grupas uzvaretaju nosaka visu komandas dalibnieku nopelnito punktu kopsumma. 1. vietai grupa 3 p, 2. vietai 2p, 3. vietai 1 p, 4. vietai- 0

Vienkarsi un labi smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 08/14/2012 04:04PM by Maris.
August 14, 2012 09:04PM
es par vienkarsibu!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 1 time(s). Last edit at 08/14/2012 09:05PM by Intruder.
August 15, 2012 09:30AM
Es ar? pret l?g?m un par vienk?rš?bu.Ir tik laba saj?ta iedot k?dai l?derkomandai pa....Vismaz dzinulis str?d? un ar? dab?not pa mizu,saproti kas esi!
August 15, 2012 09:31AM
Ibitvai,kaa uzrakstiijaas!!!smiling smileyCeru ka visi saprata.kaut kas nav rihtig ar garumziimeem,un ne jau man?!!
August 15, 2012 07:39PM
man nav rikitigi ar garumzimem smiling smiley Sorre jaunajam serverim kaut kas nav ka vajag uzlikts thumbs down

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
August 21, 2012 08:29PM
Par otro un trešo punktu esmu par Māra variantu, bet individuālie man kaut kā labāk patikās:
10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 + 2 Biggest
Vai 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1 +2 Bigest
Lielāks stimuls tikt desmitniekā vai astotniekā. Tā kā bija pagājušogad, kad visi dabū kaut kādus punktus, man galīgi nepatika smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 08/21/2012 08:30PM by Aigars Kauemmin.
August 22, 2012 05:20PM
Aigar, paldies par viedokli, varbūt ņemšu kaut ko vērā smiling smiley Vispār šogad demokrātijas būs mazāk, es un daži citi apspriedīsimies un tad publicēsim gala variantu.
August 23, 2012 01:08PM
Daži Citismiling smiley - Tas ir kuri?
Varoņu vārdus varbūt,savādāk var sanākt Es un Es.
August 23, 2012 03:48PM
Slikts garīgais atkal? smiling smiley
Kre
August 23, 2012 05:17PM
Staut, tiem kuriem šie jautājumi interesē, un kuri interesējas, tie arī piedalās lemšanā, tā ka "varoņi" ir tāds plūstošs lielums.
Fakts ir, ka no tiem 100+ čempja dalībniekiem tikai saujiņai ir interese kautko domāt un organizēt, sastādīt noteikumus, kalendārus, utt... tie tad arī lai lemj. smiling smiley
Kre
August 23, 2012 05:26PM
Man jau būtu paticis sadalīt čempi divās līgās, bet tā kā nezinu kā to reāli izdarīt apļa sistēmā, tad neuzstāšu.
Vienīgi vēl ir tāda ašā ideja: katru nedēļu vienā hostā tiekas iepriekšējās nedēļas uzvarētāji, otrā 2.vietas ieguvēji, utt. Tas gan strādā tikai tad, ja čempī ir 16 komandas - ne vairāk ne mazāk. smiling smiley
December 06, 2012 04:01PM
Čau!

Noteikumos nav minēts, ka ezeros, kuros disciplīna ir "Most species", netiek pieskaitīti papildus 2 punkti par lielāko zivi.
Playlog`ā lielākā zivs neuzrādās, kad ir disciplīna "most species".
December 06, 2012 06:05PM
Nu tad arī nevajaghot smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login