<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Re: Ieteikumi čempim
August 31, 2010 03:49PM
Manu prāt grozot galvu šurpu turpu smiling smiley jāpiekrīt Sheriffam , skaitīt laikam būtu sarežģītāk ja rek. dat.būtu nospēlējuši 7 spēlētāji no vienas komandas . Un tiešām tas ir komandu čempis nevis individuālais ,es ar par to ka rezervisti var mainīties bet spēlē zem nika kas iesācis spēli .
Personīgi man nav problēmu kādu ezeru nospēlēt zem komandas biedra nika , jo punkti tiek komandai .Vai tur Pēteris ,Fredis vai Ilze smiling smiley Induviduālais bij vasarā ... un kas gribēja tas varēja savu mākslu un prasmi parādīt ,nu ir jāpāršaujas uz komandnieku smiling smiley Nu jau laikam es par daudz muldu ,cepums ar būs nograusts jāiet uz bodi grinning smiley Ne asakas visiem jaunajā sezonā (даваитье жить дружно) nu kautkā tā smileys with beer
Vispār to rakstīja J0nis ,nezinu kā te Je6ka uzpeldēja confused smiley A kāda starpība ????spinning smiley sticking its tongue out

Edited 1 time(s). Last edit at 08/31/2010 03:53PM by je6ka.
August 31, 2010 07:02PM
smiling smiley Viss! Beidzam šo diskusiju! Man no tā ne silts ne auksts, jo tāpat nepiedalīšos un nevienā komandā nebūšu!
August 31, 2010 07:13PM
Par kalendāru, ja piedalās 21 komanda.

Atkārtoju savu piedāvājumu:

1) Katru nedēļu viena blice izlaiž spēli. (Netaisnīgi, jo nebūs 21 vai 42 spēles, būs pa vidu, tāpēc kādas (ne visas) komandas dabūs izlaist spēli divreiz sad smiley )

2) Katru nedēļu vienā grupā spēlē 5 komandas "samazinātā sastāvā", pa 4 spēlētāji no komandas. (Arī, itkā, netaisnīgi, jo dažām komandām tas būs biežāk kā citām, toties joprojām būs iespēja pelnīt punktus)

Par iepriekšējo diskusiju- piekrītu Šerifa un J0ņa teiktajam!

Edited 1 time(s). Last edit at 08/31/2010 07:14PM by Maris.
August 31, 2010 07:15PM
Bet vispār- ko es te muldu par samazinātiem sastāviem!!! Biju aizmirsis, ka hosta ir 30 vietas smiling smiley
August 31, 2010 08:44PM
Es esmu pret 30 cilv. hostā. Kategoriski ....

1. Ir novērotas zināmas problēmas hostējot vairāk kā 20 rumpjus
2. Mazajos ezeros vienk. nebūs kur urbt smiling smiley

Mierīgi var katra komanda 1 kārtu izlaist... un varam apmierināties ar 21 kārtu, ne? Tas nekas ka nesanāks izspēlēt ar visiem pretiiekiem visās kombinācijās....

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 2 time(s). Last edit at 08/31/2010 08:46PM by Intruder.
mmm
August 31, 2010 09:03PM
30 cilv hostā vairs nav atpūta .... Buuuuu.....
August 31, 2010 09:42PM
Piekrītu ka labāk izlaist kārtu nekā nepilnā sastāvā spēlēt!!!
August 31, 2010 09:59PM
21 kārta? Tas nozīmētu, ka mēs čempionātu beidzam februārī. Nav tā kā par īsu? Līdz marta beigām jau nu vajadzētu tomēr, un pēctam play-off spēles, kas dažām komandām nozīmētu spēlēt līdz aprīļa beigām.
August 31, 2010 10:45PM
man liekas ka būs ok!.... Pēc tam kauss a pēc tam gan jau Agita izdomās pa pāris mēnešiem mums jaunu superkausu smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
September 01, 2010 06:46AM
Nesaku neko sliktu par Agitas turnīriem, bet tie tomēr nav lieli un "oficiāli" turnīri kā komandu čempionāts un individuālie čempionāti.
Beztam tagad esam jau 22 komandas. Parunāšu ar Kre par kalendāru variantiem un tad šovakar pēc darba kaut ko piedāvāsim.
mmm
September 01, 2010 08:11AM
Ja paliek laiks pāri - var uzspēlēt dažādus formātus. Kas galīgi nevar iztikt bez Rubkas - pilna pasaule ar turnīriem, kuri gandrīz nekad nebeidzas.
September 01, 2010 10:36AM
Heisā!
Ja spēlē 5 komandas hostā, tad sanāk nevis 30 , bet 25 spēlētāji!
Protams jo mazāk tautas jo labāksmiling smiley
Par spēļu izlaizšanu, neredzu problēmu...atceros kad krievi rīkoja to pasaules vai europas kausu, arī nācās kādai komandai palikt atpūtā, nekādu stresu tas neradīja!
Par turnīra garumu...hmmm...nu beigsiez ātrāk, uzrīkosim vienu pavasarnieku komandaamsmiling smiley
Kre
April 29, 2012 01:44PM
Tā kā regulārais čempis ir beidzies un kausa izcīņā ir palicis tikai fināls, domāju, ka būtu laiks jau sākt domāt par nākamo sezonu. (Jāuzraksta arī šīs idejas, lai neaizmirstas līdz rudenim smiling smiley )
Ievērojot mūsu jaukās tradīcijas katru gadu kautko mainīt formātā, un aktīvi domājot kā to turpmāk varētu uzlabot, ir šādi priekšlikumi:
1) uzskatu, ka ir vajadzīgas divas līgas. Meistarības līmenis tomēr ļoti atšķiras starp reitinga augšgalu un apakšgalu un domāju, ka nevienam nav īpaši interesantas spēles, kur rezultāts jau iepriekš ir skaidri paredzams. Ja nākamsezon atkal būs 18 komandas, tad varētu dalīt 2 līgās, katrā pa 9 komandām. Katrā 3 hosti, katrā hostā 3 komandas. Tādā veidā varētu uztaisīt perfekto apli līgas ietvaros (vai gandrīz perfekto, ja nēm vērā komandu staigāšanu starp līgām), kā arī katrā hostā būtu tikai 15 spēlētāji, kas būtu atvieglojums itsevišķi spēlējot mazos ezeros.
2) katru nedēļu otrās līgas nr.1 komanda iet uz pirmo līgu un, attiecīgi, pirmās līgas nr.9 komanda iet uz otro līgu.
3) individuālos punktus skaita tāpat kā pp2 kausā: 1. - 10p, 2. - 9p, 3. - 8p utt biggest fish - 2p
4) komandu punkti (atkal tāpat kā pp2 kausā) ir individuālo punktu summa. (šāda sistēma ir daudz 'smalkāka' un precīzāk uzrāda rezultātus).
5) Komandās drīkst piedalītes ārzemju spēlētāji, bet jābūt vismaz vienam latvietim. (Domāju, ka šis noteikums varētu paplašināt un padarīt interesantāku šo čempi, ņemot vērā, ka jau tagad tas ir pasaules lābākā līmeņa pasākums. smiling smiley )
un pēdējie:
5) Jābūt konkrētākiem noteikumiem par hosta un spēlētāju tiesībām un pienākumiem. Pats gan neņēmos tos tagad konkretizēt, lai "neiebrauktu auzās" smiling smiley
6) Kopiena izvirza kandidatūras un iebalso, piemēram, 5 tiesnešus, kuri vienojoties savā starpā, lemj konfliktu gadījumos, lai nebūtu personīgi apvainojumi un "palagi" lapā, kas rezultātā neko nerisina.

Ceru, ka šie ierosinājumi tiks nopietni apsvērti un kad tuvusies sezona vēl padiskutēsim. smiling smiley
April 30, 2012 09:34PM
Labs darbs,labi ieteikumi, ir vērts padiskutēt.
Man priekšlikums- gandrīz visur šobrīd skaita 1-14p, 2-12p, 3- 10p, 4-9p u.t.t.- 12- 1p. (tātad skaita 12 rezultātus). Tas ir motivējošāk. Kas ar biggest? Daudzkur to vairs neskaita.
Re, būs vēl ko padiskutēt.
Par komandu p-tiem pilnīgi piekrītu, par komandām no "vispasaules" arī.
Vispār, par visu pārējo piekrītu.
April 30, 2012 11:41PM
Nu tā nu gluži nav, ka tā tagad visur skaita. Ir n-tie forumi un katrā forumā, katram turnīram tiek piemēroti dažādi punktu skaitīšanas principi. Jā, All-Fishing pārsvarā ir pārgājis uz 12 vietu skaitīšanu punktos, dažos turnīros pat vairāk. (un zinu kāpēc, un no kā tas ir panesies. Tur ir sava vēsture. smiling smiley) Tur princips ir pavisam cits, domāts 10 cilvēku komandām, kur vinnētāji ir spēcīgākās komandas, lai biku švakākas komandas, ar 3-4 spēcīgiem spēlētājiem nevarētu uzvilkt līderus, kā tas bieži gadījās pie 8 vietu skaitīšanas principa. Šeit ir pavisam cits formāts. No sākuma jāvienojas, kādā formātā spēlēt un tad var izštukot optimālo punktu skaitīšanu un visu pārējo.
May 01, 2012 01:14PM
Forši, ka notiek ideju apmaiņa. Es vēlāk pierakstīšu savas pārdomas.
May 02, 2012 06:44AM
Galvenais ir katru gadu kaut ko samainīt un sarežģīt grinning smiley

May 05, 2012 01:05PM
Aigar, vienkāršot. Vienkāršot!
May 07, 2012 12:53PM
Viss it kā būtu pieņemams, izņemot šo:
"2) katru nedēļu otrās līgas nr.1 komanda iet uz pirmo līgu un, attiecīgi, pirmās līgas nr.9 komanda iet uz otro līgu."
Kā skaitīs punktus? Jo var gadīties, ka 2. Līgas 1-3 stiprākām k-dām būs vairāk punktu par 1. Līgas 3 vājākām komandām.
Vajadzētu čempi sadalīt vai nu 2 posmos vai vairākos (tad arī notiek pāreja).
Punktu piešķiršana - Agitas ieteiktā vai Miko standarts (uzskatu, ka par godalgotajām vietām jābūt bonuspunktiem).
May 07, 2012 02:01PM
Kāpēc punktus nevar skaitīt kā spēles veidotāji ir izveidojuši? Man teiksim tas liekas vispiemērotākais variants.
Par līgām neiebilstu, tikai vajag izdomāt cik bieži komandas mainās. Pa mēnesim vai kaut kā tā, kad vājākā no stiprākajām pāriet uz otru līgu un stiprākā no vājākajiem pie stiprākajiem.
Un galvenais - jo vienkāršāk, jo labāk!
Tā jau sen vairs nav tās dziksteles, kas bija kādreiz. Hostos klusums, vai kašķi. Un, jo vairāk ko sarežģī, jo mazāk izklaides no visa tā pasākuma un ļoti daudzi cilvēki, kas to visu tā arī uztver. Kā labu atpūtu trešdienas vakaros, kas pēdējās sezonas vairs nemaz tāda nav....
Vairs arī īsti nav ko piebilst, tas ir mans personīgis viedoklis un šoreiz aktīvās diskusijās neisaistīšos, jo kaut kā tiešām ir pazudusi dzirkstele.
Ne asakas visiem!smileys with beer

Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login