<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
September 25, 2008 01:06AM
laikam kre ir kada traumadrinking smiley
Kre
September 25, 2008 01:19AM
Bārda - man tās traumas ātri dzīst - div dienas un viss kārtībā! grinning smiley
September 25, 2008 01:27AM
tas labi kad nepaliek retassmileys with beer
September 25, 2008 12:50PM
Nu ja nevar jau normāli spēlēt , jāizdomā kautkādas problēmas lai ir ko risināt.

Vecie caurumi - ja es izborēju otru caurumu blakus savam un kāds cits no otras puses pieborējas pie manējā tad ko es vairs pie pirmā āliņģa nevaru iet ?

Un starpcitu par ezeriem kur iet kā nāves ēnā arī labs jautājums , ar pirmo netrāpi un staigā .

Un ja jau baigi traucē var jau skaņu kompim arī izslēgt the finger smiley
Kre
September 25, 2008 05:03PM
Raivi, tik izslēdzot skaņu neķersies labāk. tongue sticking out smiley Bet kopumā piekrītu, ka rakstot šādus noteikumus rodas vairāk problēmu nekā labuma! eye rolling smiley
Kre
January 17, 2009 04:12PM
Tā ir pāris aprunājas lietiņas smiling smiley
1) gāja runa, ka katrai komandai tiek piešķirta sava kombja krāsa - ļoti jauks ierosinājums, bet ir viena problēma - ir tikai 15 dažādas kombju krāsas, bet mums čempī ir 16 komandas! smiling smiley Tātad, vai ir kāds cits risinājums, jeb viena komanda paliek pabērna lomā?
2) Vajadzētu vienoties par to, ka, ja kāds spēlētājs izkrīt spēles laikā, tad neviens nepiesēžas pie viņa/s āliņģa, līdz kamēr nav atgriezies spēlē, jo 0.7 versijai ir tāda fīča, ka ja spēlētājs/a izkrīt, tad atkal pievienojoties, tas automātiski atgriežas tai vietā, no kuras izkrita. Nezinu kādas inplikācijas sev līdzi nestu situācija, kad tieši tai vietā, kur spēlētājam/i ir jāatgriežas priekšā jau ir kāds cits! smiling smiley

Lūdzu padomājiet par šīm lietām un pasakat savas domas! thumbs up
Droši vien ir vēl vis kautkas ko vajadzēs pārrunāt, bet manā dehidrētajā smadzenē šobrīd nerodas neviena ideja, kas tās varētu būt... thumbs down
January 17, 2009 05:07PM
Kre Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tā ir pāris aprunājas lietiņas smiling smiley
> 1) gāja runa, ka katrai komandai tiek piešķirta
> sava kombja krāsa - ļoti jauks ierosinājums,
> bet ir viena problēma - ir tikai 15 dažādas
> kombju krāsas, bet mums čempī ir 16 komandas!
> smiling smiley Tātad, vai ir kāds cits risinājums, jeb
> viena komanda paliek pabērna lomā?

Man iisyteniiba PO...,varu kaut shortos un kedaassmiling smiley))
Bet ja nopietni tad manupraat galvenais lai turniira laikaa vienaa hostaa buutu atshkiriigas kraasas katrai komandai,var izmantot pamatkraasas jo tie raibie nemaz taa neatshkiras.
Kre tef kaa jautaajuma paceelaajam ,taatad juusu komanda paliek plikismiling smiley)

> 2) Vajadzētu vienoties par to, ka, ja kāds
> spēlētājs izkrīt spēles laikā, tad neviens
> nepiesēžas pie viņa/s āliņģa, līdz kamēr
> nav atgriezies spēlē, jo 0.7 versijai ir tāda
> fīča, ka ja spēlētājs/a izkrīt, tad atkal
> pievienojoties, tas automātiski atgriežas tai
> vietā, no kuras izkrita. Nezinu kādas
> inplikācijas sev līdzi nestu situācija, kad
> tieši tai vietā, kur spēlētājam/i ir
> jāatgriežas priekšā jau ir kāds cits! smiling smiley

Sheit buutu labi ja kaads paarbaudiitu vai ja kaads izlido tai alingii vispaar var ieseesties.Preteejaa gadiijumaa var sa.... s ar tiem aalingiem.kautgan tik biezhi jau tauta nelidinaas!
>
> Lūdzu padomājiet par šīm lietām un pasakat
> savas domas! thumbs up
> Droši vien ir vēl vis kautkas ko vajadzēs
> pārrunāt, bet manā dehidrētajā smadzenē
> šobrīd nerodas neviena ideja, kas tās varētu
> būt... thumbs down

P.S.es jau mineeju citaa topikaa par Team name un Naaciju
January 17, 2009 05:20PM
Vēl jau ir iespēja izmantot profila doto iespēju ierakstīt komandas nosaukumu, tiesa gan, tad tas parādās aiz nika, nevis pirms, kā mums ir pieņemts. Pie reizes, ir iespēja aizsargāt komandas nosaukumu ar paroli. Tāpēc lai tie komandu kepi, izdomā un izdara moš izdara izmaiņas nolikumā, ka komandas nosaukums jau tiek ierakstīts pie profila un līdz ar to parādās aiz nika.
January 17, 2009 05:52PM
Aigars Kauemmin Wrote:
> Vēl jau ir iespēja izmantot profila doto
> iespēju ierakstīt komandas nosaukumu, tiesa gan,
> tad tas parādās aiz nika, nevis pirms, kā mums
> ir pieņemts. Pie reizes, ir iespēja aizsargāt
> komandas nosaukumu ar paroli. Tāpēc lai tie
> komandu kepi, izdomā un izdara moš izdara
> izmaiņas nolikumā, ka komandas nosaukums jau
> tiek ierakstīts pie profila un līdz ar to
> parādās aiz nika.

Te jau par to rakstam > [www.propilkki.lv]
January 17, 2009 07:30PM
Kre Wrote:
gāja runa, ka katrai komandai tiek piešķirta

Tu varētu uztaisīt izlozi, un piešķirt visiem krāsas
January 17, 2009 07:45PM
Es domāju, kad kopvērtējuma līderkomandai vaig dzeltenos kombjus, kā tas pieņemts visā pasaulē! Pārējie lai startē kā grib...smiling smiley
January 17, 2009 08:05PM
zivgarnis Wrote:
> Es domāju, kad kopvērtējuma līderkomandai vaig
> dzeltenos kombjus, kā tas pieņemts visā
> pasaulē! Pārējie lai startē kā grib...smiling smiley

Nu liideri var diezgan aatri pamainiitiessmiling smiley
Un kad kaadu nomet no liideriem,kamaa tad vinji staigaas?smiling smiley)))visas lupatas jau buus aiznjemtassmiling smiley

Taa kaa muusu komandas kapteinis jau pirmajaa dienaa neesaajaas ar dzelten-melno,es ar taadu uzvilkusmiling smileyTaa kaa ja gribeesiet to vilk,ziniet,jau valkaatssmiling smiley)
November 04, 2009 09:16PM
varbut kads velas taisit komandu cempim
varbut vairakiem
ja kads velas
dod zinu man skyp
mans niks sabulis41
December 04, 2009 10:12AM
Starpforumnieka popularitātes krišanās rezultātā starp mūsu kopienas daudziem spēlētājiem, prātā grozās ideja par sava mini turnīra izveidošanu, pieņemsim, 4 komandas (minimums, bet der arī 6, 8 utt. komandas) pa tiem pašiem 10 spēlētājiem uz ledus (vai biku mazāk + rezerve)... 3 komandas jau tā kā ir , gan vēl 4. sagrabinātu. Tomēr 2 vakari nedēļā ir mazāk par 3. Noteikumi lielā mērā der no starpforumnieka, tik ezeriem iepriekš jābūt sastādītam kalendāram. Arī 2 ezeri pa 30 min man šķiet ok - pie kompja apmēram tik stunda jāsēž... Spēle vēl vienu vakaru, izņemot trešdienu, 2 hostos. Komandas spēlē pēc apļa sistēmas. Nekādas apurbšanas, perverso disciplīnu + vēl saliedējošāka vide iekš kopienas ... Kāpēc jātērē enerģija uz citu valstu komandām, ja to var izdarīt savā starpā. Nedomāju, ka mūsu pilkotāju vidējais meistarības līmenis no tā kristos, galvenais ir puslīdz regulāri treniņi. Kautkā tā ! Piedāvāju visiem izteikties par/pret šādu ideju, jo starpforumnieks mums tomēr ir "čužbina"...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
December 04, 2009 10:17AM
Eduk, es iekopēju Tevis rakstīto iekš "Citi PP2 turnīri/čempionāti", tā ir piemērotākā tēma smiling smiley
August 01, 2010 10:55AM
Labrīt!

Ir pienācis 1. augusts, tāpēc domāju, ka varam sākt diskusijas par rudens/ziemas sezonu LV komandu čempionātā.

Divas idejas no manas puses:

1. Punktu skaitīšana. Skaitam kā līdz šim: 10,8,6,5,4,3,2,1, +1 par biggest fish. Komandu punkti: 3,2,1.

2. Lai padarītu visus vienlīdzīgākus pirms atskan starta šāviens, ezerus izlozēt spēles dienā, kā vasarniekā, nevis veidot kalendāru jau iepriekš.

3. Izspēles kārtība- redzēsim cik komandas pieteiksies, bet domāju, ka labāka varianta par esošo apļa sistēmu nav.

Atliek arī noskaidrot cik komandas vēlas piedalīties, bet to darīsim attiecīgajā tēmā.

Edited 1 time(s). Last edit at 08/01/2010 10:59AM by Maris.
Kre
August 01, 2010 01:34PM
Jāpiekrīt brālim! Es ar par šādām izmaiņām! smiling smiley
August 01, 2010 01:58PM
Varu piekrist visam, izņemot attiecībā uz ezeru izlozi attiecīgajā dienā. Ja ir zināmi ezeri jau iepriekš, tas ļauj attiecīgi sagatavoties un parasti tad labāku sniegumu parāda komanda, kas ir labāk izpildījusi "mājas darbu". Bet pēc kaut kādas mistiskas ezeru izlozes sistēmas pirms spēles- tas ļauj "lobēt" ezera izlozētājiem ar monopolu, jo neviens jau nevar pierādīt, ezeri tika izlozēti godīgi jeb vienkārši lozētājs tos saliek pēc savas vēlēšanās. Tāpēc, uzskatu, ka ezeru kalendāram ir jābūt, lai visām komandām jau iepriekš būtu iespēja variēt ar sastāvu, jo katrā komandā ir spēlētāji, kas noteiktos ezeros ir speci un noteiktos ir vājāki. Zinot ezerus iepriekš, var salasīt optimālo sastāvu iepriekš, uzzinot ezerus 1h pirms spēles, neko vairs nevar variēt. Tā ka esmu PRET kārtējo ezeru izlozi pirms kārtējās spēles, lai novērst nevajadzīgu monopolu un būtu iespēja pilnvērtīgi sagatavot "mājas darbus".

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
August 01, 2010 02:12PM
Es arī pilnīgi piekrītu brālim, tikai savam smiling smiley
Punkti ir ok pēc sistēmas 10,8,6,5,4,3,2,1, +1 par biggest fish. Komandu punkti man ar labāk patiktu 3,2,1. Bet nu ja vairākums ir par pagājušās sezonas komandas punktiem, tad īpaši nekas pretī nav.
Bet par izlozi pirms sacensībām pilnībā neesmu ar mieru. Man nav tik daudz laika, lai pirms katrām sacensībām gatavotu visus ezerus, visos gadalaikos. Ir arī darbs un citi hobiji. Pārējo jau precīzi pateica Koka Klucis.
Kas tad parasti veic izlozi? Maris, Kre un Intruder. Kas tagad ir vienā komandā? Tie paši cilvēki. Nedomāju, ka pārējiem liksies izloze objektīva - man tā tāda nelikās jau pagājušo sezonu!
Labāk ir ezeru kalendārs un uz katru trešdienu komandai ir laiks sagatavoties un izdomāt kur kurš pie kura gadalaika ies utt.
Tad jau rezultātus ar var izlozēt, nafig spēlēt grinning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 08/01/2010 02:12PM by Aigars Kauemmin.
August 01, 2010 03:18PM
. Punktu skaitīšana. Skaitam kā līdz šim: 10,8,6,5,4,3,2,1, +1 par biggest fish. Komandu punkti: 3,2,1. -OK
ezerus izlozēt spēles dienā. -OK
Nu zinās tur kāds iepriekš,kas tur traks.Ja ir laiks lai gatavojas.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login