<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
September 09, 2008 08:19PM
Jā Tere, veco nolikumu jau vakar nosūtīju un gaidu kad publicēsi labotu, pieslīpētu.
Kopā ar jauninājumiem.

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
September 09, 2008 10:30PM
piraat,es nolikumu nosūtīšu Kre jo Kre ir viens no tiesnešiem un var publicēt nolikumu.

Edited 1 time(s). Last edit at 09/09/2008 10:39PM by Tere.
September 09, 2008 10:56PM
Ibioleo,es padodos nevaru kodu atslēgu atrast laikam tiešām otrajā vai trešajā hostā sēd vel viens statists.
Tavs variants man patīk neteikšu kadēļ...
Tapēc oficiāli paziņoju ka piekrītu
September 09, 2008 10:57PM
Priimaa, tagad gaidam tavus labojumus chempja nolikumam .... smiling smiley thumbs up
September 10, 2008 12:24PM
ibio...tu ir zvērssmileys with beer cik stundas būries tam visam cauri,bet viss ir baigi čotka ....superthumbs up
September 10, 2008 04:00PM
Laicinsh pagaaja, kameer atradu iisto piegaajienu .... smiling smiley))
Kre
September 19, 2008 04:04PM
Nākotnē, ja kāds tiek apurbts, tad iesaku ievietot skrīnu tēmā "Kapteiņu balsojums" un lūgt kapteiņus nobalsot par pieņemamo lēmumu. Tad arī nebūs lieku diskusiju un emociju!
September 19, 2008 05:03PM
Pareizak būtu to nosūtīt kapteiņiem pa epastu.. savādak pārak dadz neracionālu emociju nes sevī šāda publiskā apsriešana
confused smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 1 time(s). Last edit at 09/19/2008 05:12PM by Intruder.
September 19, 2008 05:11PM
Prātīgi vārdi smiling smiley Pietiks ar kapteiņu gudrajiem prātiem. smileys with beer
Kre
September 19, 2008 05:21PM
Intruder - domāju, ka tam vajadzētu tomēŗ palikt šeit - lai visi redz, kā tiek nobalsots - un kā tiek izlemts - savādāk vēl sāks atkal apvainot, ka daži nosaka visu utt - mēs vēl te esam sava veida viduslaikos, kad vajag publiskās eksekūcijas, lai tauta saprastu lietas būtību! grinning smiley
September 19, 2008 06:10PM
Ja būs nopietna "lietas būtība" tad skaidros " tautai" savādak tāds tirgus vien sanāk - emocijas un apvainojumi....

Katrā sporta eksistē augstāka lemt spējīga (cerams) instance, kas risina problēmjautājumus vai ta būtu tiesnešu kolēģija, federācija, sporta arbitrāžas tiesa vai mūsu gadījumā kapteiņu sapulce.

Ta kā ierosinu problēmu gadījumā eskalēt jautājumu katram pie sava kapteiņa, pēc tam kapteinis nepieciešamības gadījumā
paceļ šo jautājumu tālāk līdz sapulcei...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Kre
September 19, 2008 06:25PM
Nu labi, bet kurš būs tas, kurš pateiks spriedumu, un kā to paziņos vainīgajam? confused smiley
Man jau ar liekas, ka nevajag tās liekās emocijas un spamu, bet pieredze rāda, ka ja viss nenotiek atklāti, tad daļai tūlīt liekas, ka kāds viņus nepatiesi apvaino rīkodams kautkādas nebūt intrigas visiem aiz muguras...
Varbūt šo jautājumu arī ir japiedāvā kapteiņiem nobalsošanai?! ja kapteiņi saka, ka var un vajag pa e-pastiem noskaidrot, tad labi. Un tad vēl ir viens jautajums - ka šādas nobalošans notiek - cik jābūt, lai būtu kvorums, un vai pietiek ar 51%, 2/3, vai konsensam, lai lēmums varētu tikt uzskatīts par pieņemtu?
September 24, 2008 01:55PM
Šoreiz mēģināšu saprotami
Ieliku veco 6 punktu ar Ibioleo un Teres labojumiem

6. Kapteiņi ir atbildīgi par to, lai nenotiktu ļaunprātīga apurbšana, kas var traucēt citu komandu spēlētāju normālai spēlei.
6.0.1Lai turnīrā laikā netiktu bojāts sportiskais noskaņojums, lūdzam izturēties pret citiem dalībniekiem korekti - neapurbjot.
6.1. Par apurbšanu tiks uzskatīta taktika, urbjot vairākus āliņģus pēc kārtas, kura pielietota, lai traucētu kādam spēlētājam vai spēlētāju grupai gūt labus rezultātus.
6.2. Par apurbšanu tiks uzskatīta rīcība, kad pie vientuļa spēlētāja tiks izurbts viens āliņģis.
6.3. Par apurbšanu tiks uzskatīta rīcība, kad pie spēlētāju grupas tiks izurbts viens āliņģis.
6.4. Par apurbšanu tiks uzskatīta rīcība, kad tiks izurbts viens āliņģis spēlētāju grupas vidū.
6.5. Apurbšana neskaitās spēles sakumā,kad tiek urbts pirmais āliņģis spelētajiem cinoties par izdevīgām pozicijām,bet tam janotiek vienas minūtes laikā,kad tajā sektorā tika izurbts pirmais āliņģis.
6.5.1. Apurbšana neskaitās spēles sākumā, kad tiek urbts otrs āliņģis, lai orientētos dziļuma kartē, bet tam jānotiek vienas minūtes laikā kopš pirmā āliņģa izurbšanas.
6.5.2.Pirmais āliņģis ir spēles sākumā,kad kāda spelētāja pirmais āliņģis tika izurbts noteiktā sektorā,kad vel neviens spelētājs nav veicis urbšanu
6.5.3.Viena minūtes definīcija ir,kad spēlētajiem ierodoties pēc starta šāviena kāda ūdenstilpes sektorā un urbjot laiks tiek skaitīts,kad tajā sektorā tika izurbts pirmais āliņģis.6.6. Apurbšanas distance tiek noteikta pusotra virtuāla vīriņa garumā.
6.6.1Attēlā ir norādīta distance, par kuru tuvāk nebūtu vēlams urbties.
[[[[ attēls ]]]]

6.6.2. Lai nebūtu pārpratumu, vēlams ieturēt distanci apmēram 2 virtuālā vīriņa garumā.
6.7. Ja rodas pārpratumi, vēlams fiksēt iespējamā pārkāpuma attēlu, saglabājot t.s. skrīnu, kas pēc sacensībām iesniedzams izskatīšanai kapteiņiem vai kapteiņu izvēlētajai komisijai.
6.8. Ja kapteiņi vai kapteiņu izvēlētā komisija konstatē apurbšanas faktu, apurbējam un viņa komandai var tikt piemērotas sankcijas pēc kapteiņu vai viņu izvēlētās komisijas ieskatiem.
6.9.Ja netiek ievēroti šie noteikumi, kapteiņi var sodīt "pārkāpēju" atņemot visus šajā kārtā gūtos punktus, vai arī, atkarība no situācijas, izteikt brīdinajumu. Pieņemot lēmumu, kapteiņiem ir jāuzklausa arī "pārkāpēja" viedoklis, protams ja tāds ir.
Tere
Ibioleo
Volda es ceru, ka uz tavu jautajumu ieviesu skaidrību ( zaļā krāsā )labi ka norādīji
Seit vel trūkst punkti par vecajiem āliņģiem un arī punkti par soda mēriem varbūt vel kas?
Izsakiet idejas lai Ibioleo varētu sagrupēt.

Edited 3 time(s). Last edit at 09/24/2008 02:18PM by Tere.
September 24, 2008 02:02PM
Tere, vajadziigs punkts par vecajiem caurumiem smiling smiley
Kre
September 24, 2008 02:03PM
Man vēl arvien liekas, ka nav jāliek šie punkti nolikumā vispār! Nav jēgas te sarakstīt veselus zinātniskos darbus, kurus, ja gribēs tāpat neievēros! Domāju, ka ja būs apurbēju, tad konsekvences tāpat būs - neviens tādu spēlētaju necienīs un attiecīgi pret viņu izturēsies...
September 24, 2008 02:15PM
Sava loģika tur ir, Kre smiling smiley , tikai jacer ka neuzradiisies briivdomaataji, kas cels breeku par siikumiem un aprubshanas faktu izpratiis pa savam smiling smiley
September 24, 2008 03:52PM
Ja godīgi es to apurbshanu nesaprotu sacensībās,kurš no tā iegūst?Gribat teikt ka komanda sūta kādu lai traucē pretiniekiem un pats neko nenoķer?
Es būtu atstājis spēles pieļaujamos ierobežojumusun būtu mazāk strīdu.Man jau liekas ka tomēr komandās nav pirmklasnieki kuri vakar tik sāka spēlēt.Nevajag mūžigi nogāzt vainu uz kādu.Kā
Jums pagājušo gadu gāja?
Ja visu laiku kasīties,tad kāds kaifs spēlēt?
Kre
September 24, 2008 04:27PM
Sheriff - ir cilvēki kuriem viss ir po.. - es te gribu copēt, un es to darīšu. Vienalga vai kāds šai vietā jau sēž, vai ne! Bet apurbšana traucē - to es droši zinu. Un tad vēl ir cilvēki, kas copē kā boti - ja vienu minūti nav copes, tad urbj jaunu āliņģi, un tā visu laiku. Tu zini cik ļoti tas traucē, kad tu sēdi un gaidi savu foreli vai sīgu, un kāds tev blākām jau urbj 5. āliņģi pēc kārtas?
September 24, 2008 05:04PM
nju hvz...man īpaši netraucē ka urbj apkārt...vismaz redzamu defektu uz copi neatstāj...
September 24, 2008 05:27PM
vienīgais, bet tam jau domāta ir šmīga smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login