<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
September 09, 2008 05:04AM
Joske, tas ir visprastākais pāru salikšanas sistēma un mums neder.Šinī sistēmā neparādās kada pāra dalibnieka priekšrocības un vertējams zemu.
Man viens draugs atsūtija interesantas tabulas tikai to starpā trūkst 12,14 ir 16 un izkatās tā perspektīva un ar 16 palīdzību mēģinu salikt 12
September 09, 2008 08:55AM
Jā Ibioleo pats esi vainīgs ka ielīdi ne tajā lauciņā thumbs downja pamanīji tā ir cita līgasmiling smiley Ar urbi (virtuālo) tiešām Tu dabūtu pa galvu un pie reizes uz poda arī tevi aizsūtītu ar visām tavām A4 lapelēmthe finger smiley
Man ļoti nepatika tavs ieteikums čempim kas mats matā ir noraksts un vel ar virsrakstu mana idejaangry smiley
Man patīkami ir redzēt ka esi labojies un vel tagad nožēlo grēkus tas vel patīkamithumbs up
Taka esi nožēlojis savus grēkus un lūdzi piedošanu mēģināšu palīdzēteye rolling smiley
Lieta ir tāda ka lēmumu var mainīt sapulces dalibnieki un kas neieradās un neatsūtija pārstāvjus paši vainīgi jo netieši piekrīt tur nolemtajam.
Tātad es pacentīšos uztaisīt ar savām smadzenēm tabulu kura jau gandrīz pusē gatava un to nopublicēšu forumā un ja būs 3 paraksti tad tava āda glābta.Termiņš ir otrdien 9 septembrī plk.21.00 to sev uzstādiju,confused smiley
Paralēli Ibioleo raksti algoritmu programmēšanai kura tev būs jaraksta šā vai tā ttajā gadijumā kad man neizdosies savu sastādīt jo tiks spēlēts ar piraata niku publicētais.
Tev vāks šā vai tā,es varu izteikt tev līdzjūtību jo dzirdu ka vīri asina urbjus priekš tevissmiling smiley
Pec zivinena ieteikuma esmu mazliet iedzēris nu bišķi vairāk jo citādi mani nesaprotdrinking smiley
September 09, 2008 10:26AM
Ibioleo! Esmu ar mieru, un domājams komanda arī smiling smiley NHL arī visas komandas neizspēlē vienādu skaitu spēļu ar visām citām divīzijas komandām. Būs labi!
rio
September 09, 2008 11:12AM
mans personigais viedoklis ir tads(tas jau kaut kur tika minets) ka pilniigi pajaat man ka sanaks 5 reiz speleet ar ljm lsm utt.un ka 3 reiz ar kadu vajaku komandu varetu buut wolmar,zkd utt.vairaak izredzu atnemt punktus lideriem,un pacelties pasiemsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
rio
September 09, 2008 11:14AM
nekas tacu nav perfekts pat matematika.cik esu dzirdejis ar kaut kadaam mistiskaam formulaam varot pieradiit ka 2 reiz 2 esot 5.smiling smiley
Kre
September 09, 2008 11:26AM
Jā Rio, ņemsim talkā kvantu mehāniku, lai izrēķinātu ideālo čempja norisi! grinning smiley grinning smiley

Ibioleo - es pilnībā paļaujos uz Tevi, un man ar absolūti neuztrauc, ja sanāk ar kādu komandu ilgāk padraudzēties hsotā, un kādu mazāk! Būs labi! thumbs up cool smiley
September 09, 2008 12:02PM
Tere, man nav greeku ko nozheelot, ja nu vieniigi tas, ka nesastaadiiju speelju grafiku uzreiz, pirms publiceeju SAVU ideju par chempja norisi.
Varu likt roku pie kruuts un teikt, ka par sho sisteemu runaaju jau pavasarii, to var apstiprinaat vairaaki daliibnieki!!! smiling smiley Es tieshaam nebiju iedziljinaajies tavaa variantaa, jo bija gruuti izprast tevis rakstiito, ka arii tabulas bija neskaidras. Bet cik saprotu, tas ir ljoti lidzigs manejam.

Bet pagaidam izskatas ka pretenziju nav un varu turpinaat lipinat kopaa speelju grafiku. Tere viss labi, salikshu grafiku saviem speekiem... smiling smiley, ja gadijuma neiepatiksies, varesi vinju apstriideet, be tikai ar labaak piedaavaato. smiling smiley))

p.s.
Ja viss noritees gludi, tad jau shodien buus speelju grafiks 11 nedeeljaam!

Edited 1 time(s). Last edit at 09/09/2008 12:07PM by Ibioleo.
September 09, 2008 12:21PM
SĀKAM ČEMPI 01.10 LĪDZ TAM LAIKAM VISS BŪS NOSKAIDROTS UN SARĒĶINĀTS UN SALIKTI PUNKTI UZ I...BĻĀ KO DIRŠĀSthe finger smiley
Kre
September 09, 2008 12:40PM
Andžuk, neviens te negrib mēnesi pauzi tasīt, negrib pat nedēļu! Tā ka tev nespīd gūt atbalstu šai idejai! tongue sticking out smiley
September 09, 2008 12:53PM
Es gribu nedeelju pauzi ... smiling smiley
September 09, 2008 01:20PM
es ar...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Kre
September 09, 2008 01:35PM
Beidziet nu čīkstēt - viss jau ir izlemts, un tur neko vairs nevar mainīt! smiling smiley
September 09, 2008 05:28PM
Ibioleo,par tavu ideju parunāsim vēlāk jo visi tāpat zina...grinning smiley
Es no programmēšanas neko nejēdzu bet mēgināšu kaut kā tev palīdzēt
Tātad ka ievēroji vieglākajā 8 komandu tabulā tur atrisinājumu dod otrā pāru salikuma tabula.Un kā esi ievērojis viena komanda ir statista lomā(tas ir hosta saimnieks)piņemsim komanda 8
Tātad 12 komandu 3 hosta tabulās arī jabūt statistam pieņemsim komanda 1 statisti var mainīties bet ir viens vecs likums kurā pirmais statists ir jau noteikts.
Tālāk man veicot darbības liekas ka ir vel viena komanda statista lomā tikai nevaru atkost.Par to arī tevi gribēju informēt.
Man mēģinot iztikt ar vienu statistu visu laiku sanāk ka dažas komandas tiekas 5 reizes vienā hostā kamēr citas tikai 3 reizes vienā hostā.
Te ir piemērs LJM un VIP 11 kartu turnīra vienā hostā tiekas 5 reizes kur piemēram RUFFE ar LJM tikai 3 reizes.Man šis variants patiktu tikai nezinu vai VIP komandai tas patīk.Ja gadijumā VIP komanda neceļ pretenzijas tad tā arī salieci.
Vel Ibioleo to pārsteidzīgo salikumu 1,2,3,4 - 5,6,7,8 - 9,10,11,12 pamēģini pastiept garāku piemēram uz 16,20,25 kartām varbūt izlīdzināsies.confused smiley
Pagaidām tas vis
Kre
September 09, 2008 05:33PM
Tere, man personīgi, nav pilnīgi nekas tikties ar LJM 5 reizes un RUFFE tikai 3! Man Māte daba jau gēnos ir ierakstījusi vajadzību apšaubīt autoritāti, un jo biežāk jo labāk! grinning smiley grinning smiley
September 09, 2008 05:52PM
Tere, paldies par ieteikumu, bet nu tagad esu nonācis pie slēdziena, ka lai uzrakstītu tādu algoritmu, kas labi un loģiski sakārtotu mums nepieciešamo sistēmu, laika ziņā zaudēšu vairāk, nekā uzrakstot to visu lēnā garā uz papīra ... smiling smiley. Varbūt kautkad nākotnē izdosies uzprogramēt smiling smiley. Pats labākais ir tas ka joprojām nav aprēķināts cik kārtām ir jābūt, lai visi būtu izspēlējuši katrs ar katru vienādo spēļu skaitu, manuprāt tur vairs neiet runa par dažiem desmitiem nedēļu. smiling smiley Skaidrs ir tas, ka arī šai sistēmai īsākā termiņā ir savi mīnusi, taču parādiet man, kura no līdz šim redzētajām būtu 100% objektīva ...., galu galā komandas tika izlozētas tāpat, kā tiek izlozētas apakšgrupas futbolā - gadās grūtākas un gadās arī vieglākas grupas. Bet nu tas taa ... .

Izveidoju variantu pēc iespējas sabalansētāku (spēļu skaita ziņā) ar rokām. Šis variants var tikt papildināts jebkurā laikā!

Tātad spēļu kalendārs pa grupām:

http://www.beef.lv/pp2/kalendars.gif

Un šeit ir grafks ar komandu savstarpējo spēļu skaits šajā laika posmā.

http://www.beef.lv/pp2/grafiks.gif

Mēģināju visu izlīdzināt pēc iespējas labāk.
Tere, ja vari piedāvāt jaunu labāku variantu, gaidīšu. Varu 10000% apgalvot, ka īsti nekas neizdosies. grinning smiley

Gaidu verdiktu ..... !

Edited 1 time(s). Last edit at 09/09/2008 05:55PM by Ibioleo.
Kre
September 09, 2008 06:02PM
Ibioleo, tagad tikai japalūdz Dieviņš, lai iekaļ šito akmenī, lai neko vairs nevar mainīt! grinning smiley grinning smiley
September 09, 2008 06:13PM
Pavisam nedaudz no sevis piebildīšu un tas nav komandas viedoklis, bet gan mans personīgs un tikai.
Personīgi man pilnīgi vienalga kad ar ko un cik reizes jāspēlē, jo ja tas nav vienalga, tad loģiski jāatzīst ka neesam nekāda komanda un uz nekādu uzvaru nepretendējam.
Teorētiski jau varam pieļaut ka kādai komandai tik pat daudz punktus komandai savākt var būt vieglāk, citai grūtāk, bet ne jau vieglas uzvaras vismaz es te meklēju un savstarpējās spēles jau tāpat būs arī ar to komandu kurai it kā vieglāk bijis.
Tātad, kāds arī nebūtu grafiks mani jau tas apmierina, vajag tik spēlēt un spēcīgākie jau nečīkstēs, taisnību meklēs tikai tie kas nemācēs, vai nevarēs tikt pie punktiem un pat tiem nāksies beigās atzīt ka ja netiek pie punktiem, tad vismaz tās trīs komandas ir stiprākasgrinning smileyDDD
Eh kaut nu tik pašam beigās nenāktos pētīt grafikus un meklēt kļūdas kāpēc LJM nevinējagrinning smileyDDDDDDDDDDDDDD

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
September 09, 2008 07:16PM
Ibioleo tavs variants ir labs un man pieņemams.Galvenais ka smuki sagrafēts.Man paanalizejot ir iespējams variants ka visām komandām ir iespējas tikties 3 reizes vienā hostā.Tikai jaatrod pareizais risinājums.Teorētiski tas ir iespējams bet...Labi ja man nebūs līdz 21.00 labāks variants kur visiem vienādas spēles hostā tad tavu variantu akceptēšu.thumbs up
Viltnieks esi liels laikam komandā jūs visi tādi esat.grinning smiley
September 09, 2008 07:23PM
September 09, 2008 07:57PM
mani apmierina ibioleo .......un arī shēmai nav ne vainas thumbs up

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 1 time(s). Last edit at 09/09/2008 07:57PM by Intruder.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login