<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
September 06, 2008 03:32PM
Rudens/ziemas čempionāta versija.

Centīšo uzrakstīt pavisam īsi un konkrēti, jo līdz kapteiņu sapulcei palikušas dažas minūtes smiling smiley.

Tātad, ņemot vērā, ka daudzi bija neapmierināti ar pagājuša gada grupu sadalījuma principiem un piemērotajiem koeficentiem, ierosinu sekojošu spēļu modeli.

Princips ir tāds pats kā jebkurā komandu sporta veidā, kur čempionāts notiek ilgākā laika posmā. Nepieciešams lai katra komanda savā starpā tiekas vismaz 4 reizes.

PP2 gadījumā vienlaicīgi hostā var būt 4 komandas.

No malas tas izskatās aptuveni šādi:

1. aplis
------------
Hosts nr.1
------------
Komanda 1
Komanda 2
Komanda 3
Komanda 4

------------
Hosts nr.2
------------
Komanda 5
Komanda 7
Komanda 7
Komanda 8

------------
Hosts nr.3
------------
Komanda 9
Komanda 11
Komanda 11
Komanda 12

2. aplis

------------
Hosts nr.1
------------
Komanda 1
Komanda 6
Komanda 11
Komanda 8

------------
Hosts nr.2
------------
Komanda 2
Komanda 5
Komanda 9
Komanda 4

------------
Hosts nr.3
------------
Komanda 3
Komanda 10
Komanda 7
Komanda 12

Un tā tālāk kamēr komandas katra savā starpā nebūš tikušās nepieciešamo reižu skaitu. Tikšanās reižu skaits protams ir atkarīgs no čempionāta garuma. Sākumā protams var sastādīt grafiku 16 nedēļam, ko pēc tam vajadzības gadījumā var pagarināt.

Komandu punktu aprēķins:

Katrā hostā spēlei beidzoties komandas ieņem vietas no 1- 4, attiecīgi katra saņem pēc nopelniem:

1 vieta - 3p
2 vieta - 2p
3 vieta - 1p
4 vieta - 0p

Šie punkti komandām tiek pieskaitīti sezonas kopvērtējumam, kā jau pierasts.
Ja gadījumā kāda komanda neierodas uz spēli, punktu sadalījums pa vietām mainīts netiek, 3. vietas ieguvējs tāpat iegūs 1 punktu.
Sezonas noslēgumā komanda ar lielāko punktu skaitu tiek pasludināta par čempionu smiling smiley, protams ja ir vēlēšanās var arī pēc ņoslēguma uzrīkot play off superkausu, kur pretieniekus noteiks pēc komandu novietojuma sezonas beigās smiling smiley

Individuālo punktu aprēķins:
To nekādā gadījumā nemainam, jo līdz šim izstrādātais ir ļoti labs. Individuāli piemērojam koeficentu tikai tad, ja hostā ir mazāk par 20 spēlētājiem. Koeficenta aprēķināšanas formula tiek izmantota līdzšinējā.

Individuālajiem rezultātiem tiek veidota paralēli kopvērtējuma tabula, lai būtu uzskatāmi sezonas līderi, futbolā tie būtu rezultatīvākie vārtu guvēji .. smiling smiley

Sistēmas PLUSI!

1. Komanu punktu gūšanas iespējas tiek izlīdzinātas.
2. Kopvērtējuma tabula būs vēl objektīvāka - uzskatāmi ir redzama stabilākā un labākā komanda ilgākā laika posmā.
3. Šāds komandu punktu piešķiršanas veids padarīs sezonu daudz intriģējošāku.

Sistēmas MĪNUSI!

1. Pēc manis zīmētā sadalījuma, mums ir nepieciešamas 12 vai 16 komandas ......
2. Nav iespējams pievienot jaunas komandas, ja čempis jau ir sācies.

Par izlasi.

Ilgi par šo ir domāts un spriedelēts. Esu nolēmis beidzot publiskot jaunu ieteikumu par izlases komplektāciju, šo ideju esu dzirdējis no vaiākiem vecajiem spēlētājiem. Tātad, pasaules čempī piedalās komanda, kas ieņem pirmo vietu 1 nedēļu pirms čempja sākuma. Ja gadījumā ir mainījusies spēles versija, punkti tiek aprēķināti tikai par tām nedēļām, kad ir spēlēta jaunākā spēles versija.

Kāpēc tieši komanda?

1. Katrai komandai ilgākā laika posmā ir izstrādājusies sava taktika, to ir praktiski neiespējami uzveikt jaunizveidotam satāvam, tas jau ir pierādīts.
2. Čempionāta laikā komandām tas būs vēl papildus stimuls cīnīties par 1 vietu kopvērtējumā.
3. Augšminētie 2 punkti ir vissvarīgākie stabilam izlases sniegumam.

Uzrakstīju šeit pašas svarīgākās lietas, ir vēl daudz dažādas nianses, taču pa tām būtu jālemj, tad, ja šāds modelis tiek pieņemts.

p.s.
Ja tiks pieņemts šis modelis, uzrakstīšu algoitmu, kas sastādīs grupu sastāvus visām nedēlām.

p.p.s.
Rakstīju ātri, tapēc ir daudz drukas kļūdu.

Gaidu komentaarus .... smiling smiley))))

Edited 4 time(s). Last edit at 09/06/2008 03:41PM by Ibioleo.
September 06, 2008 04:26PM
Beidzaas izloze aplla sistēmai.
Komanda 1. nedēļa 2. nedēļa 3. nedēļa
IFW 1.grupa
LDF 1.grupa
ZKD 1.grupa
LSM 1.grupa
VAI 2.grupa
VIP 2.grupa
SAMI 2.grupa
LBM 2.grupa
RIPO 3.grupa
WOLMAR 3.grupa
RUFFE 3.grupa
LJM 3.grupa

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
September 06, 2008 06:10PM
Njā, LJM laikam vājāku grupu nevarēja vēlēties grinning smiley , lai gan, protams, ticu, kad izloze notikusi godīgi...VIPam izloze nu tā...ir bijušas arī labākas grinning smiley , bet jo interesantāk smiling smiley ...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
September 06, 2008 08:41PM
LBM arī vājāku grupu nevarēja vēlēties grinning smiley grinning smiley grinning smiley
September 06, 2008 08:45PM
Māri, atceries par ezeru izlozi, šo godpilno pienākumu uzticējām Tev, tā kā liec iekšā balsojam

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
September 06, 2008 08:52PM
Pirāt, es saprotu un novērtēju to! Problēma ir, ka es vairs nav bezdarbnieks. Sāku strādāt celtniecībā un šobrīd objekts ir Tīnūžos. Kamēr no turienes tieku mājās- pulkstens jau ir 21-22.00. Tā, ka sūdi būs ar balsu skaitīšanu un spēlēšanu. Mēģināšu sarunāt ar kolēģiem, ka trešdienās beidzam ātrāk, bet neko solīt nevaru sad smiley Ja neizdosies, tad deleģēšu balsošanas uzraudzību Kre. OK?
September 07, 2008 08:43PM
Jā Ibioleo blēdis esi liels noņēmi mana versija atstāji tikai versija,skolā esi bijis laikam liels špikotājs lai nu kā paldies par atbalstu ietekmejot savu komandas kapteini.
Saprotu arī ka makšķernieki ir lieli pārspīletāji bet tas piederas pie lietas.
Tātad ja gribi būt līdzautors uzraksti algoritmu 11 kartām kur komandas savā starpā arī izcīna kauju pralēli ar citu pāru komandām vienā hostā.Kaut gan oficiāli pieņēmām ka komandas ieskaitē skaitīsim hosta rezultātus ne savstarpējos nu kas to zin varbūt nākotnē...tabula ir šī
1-12 12-7 2-12 12-8 3-12 9-12 4-12 12-10 5-12 12-11 6-12
2-11 11-3 4-11 11-5 6-11 11-7 8-11 11-9 10-11 10-1 1-11
3-10 10-4 5-10 10-6 7--10 10-8 9--10 8--1 1--9 9--2 2--10
4---9 9---5 6--9 9---7 8--9 6---1 1---7 7---2 2---8 8---3 3---9
5---8 8---6 7---8 4---1 1--5 5---2 2---6 6---3 3---7-7---4 4---8
6---7 2---1 1---3 3---2 2--4 4---3 3---5 5---4 4---6 6---5 5---7
tikai vajadzētu pārus salikt tā lai komandas savstarpēji vienā hostā netiktos vairāk ka četras reizes.Tā ka ir bijusi izloze dažas komandas savstarpēji tiksies trīs reizes tas ir pie 11 kartām.Garāku kalendāru pagaidām nevajadzētu iemeslus paskaidrošu vēlāk.
Ja ir problēmas jautā es arī esmu konsultējies ar programmetaju un arī ar cilvēku kurš ir saskāries ar līdzīgu sistēmu citā sporta veidā tas ir 4 dalībnieku problēmas atrisināšana...
Kre
September 07, 2008 09:41PM
Es varu pateikt iemeslu, kamdēļ nevajag garāku kalendāru! smiling smiley
Jo decembrī būs 0.7 versija un mēs nezinam kādas implikācijas tā nesīs ar sevi! thumbs up
September 08, 2008 04:21PM
8 1 6 2 - 1 karta 5 7 3 4 - 1 karta
8 2 7 3 - 2 karta 6 1 4 5 - 2 karta
8 3 1 4 - 3 karta 7 2 5 6 - 3 karta
8 4 2 5 - 4 karta 1 3 6 7 - 4 karta
8 5 3 6 - 5 karta 2 4 7 1 - 5 karta
8 6 4 7 - 6 karta 3 5 1 2 - 6 karta
8 7 5 1 - 7 karta 4 6 2 3 - 7 karta
Man te priekš intresentiem ir divu hostu aizpildījums kura tagad nav aktuāla jo ir 12 dalībnieki šeit tikai 8 komandas pieversiet uzmanību ka šeit ir iespēja arī komandu maču cīņām.
Piemēram 8-1 un 6-2 komandas tiekas vienu reizi hostā un pie hosta punktiem nākotnē būs papildus maču punkti ( piemērs ir lapu atpakaļ )
Te laikam jautāsiet kapēc otrā hostā komanda 6 ir izkaisīta salīdzinot ar 8 komandu pirmajā hostā tas tapēc ka šeit ir paredzēti maču cīņa ja nebūtu mači tad cipari būtu citādi sakartoti bet ka jau minēju agrāk pirmajā kartā pirmajā hostā tiekas 8,1,6,2 komandas tas pats atiecās arī uz 12 komandām kur tiekas 1,12,2,11 komandas pirmajā kartā.
Tagad pamēģiniet tabulās atrast kādu kļūdu kurš atradīs tam kaste alus no manis
Pagaidām 12 komandu dalībnieku tabulas man nava jo pagaidām ceru uz Ibioleo māku
8 komandu tabula radās no šīs tabulas
1-8 8-5 2-8 8-6 8-3 7-8 4-8
2-7 1-2 3-1 7-5 5-1 6-1 7-1
3-6 7-3 4-7 4-1 4-2 5-2 6-2
4-5 6-4 5-6 3-2 7-6 4-3 5-3

Edited 4 time(s). Last edit at 09/08/2008 05:53PM by Tere.
Kre
September 08, 2008 04:32PM
Tere, ko nozīmē šie cipariņi?
September 08, 2008 04:59PM
Manuprāt ja čempis tiks sākts 0.6 versijā tad arī līdz decembra beigām būtu jāspēlē 0.6 versija....paralēli trenējoties 0.7v
lai janvārī varētu pāriet uz 0.7 un turpināt smiling smiley

September 08, 2008 05:10PM
SĀKAM LABĀK 01.01!!!!!!!!
Kre
September 08, 2008 05:42PM
Vai arī katrs ar 0.7 un ja kāds tiešām domā kā neturēs, tad varētu pieļaut arī 0.5 drinking smiley smileys with beer
September 08, 2008 05:43PM
Tere, par sho sisteemu esu jau runaajis tad, kad tevis te nemaz nebija (gada sakumaa)....., kaa arii tevis rakstiitajaa iisti neiedziljinajos, jo bija slinkums tulko krievisko tekstu. Taakaa par to shpikoshanu un paareejo esi noshavis greizi.....

Ja tu zini kaads, ir pareizais varinants, lai sakaartotu 3 hostus un veikli, uz priekshu man aiztauspiisies laiks....

Edited 2 time(s). Last edit at 09/08/2008 06:07PM by Ibioleo.
September 08, 2008 06:18PM
Ibioleo es jau tev iedevu tabulu skaties 07 sept.08.43 šajā pašā lapā tur ir pareizā tabula un pareizais variants ir tavā ziņā
Tikai sagrupēt 3 hostos neuzņemos jo tev aizies ātrāk
Mans uzdevums ir sarakstīt nolikumu lūdzu Piraat atsūti veco nolikumu pa e-pastu sestdien paņemtais man izsējās
Kre
September 08, 2008 06:24PM
Tere, Pirāts taču te bija ielicis nolikumu, beztam, priekskam tev vecais? Tāpat nekur nav vairs derīgs!
September 08, 2008 06:36PM
Tere, shii tabula iisti nederees, jo taapat aprekinus veiks programma. Izmantoshu tos skaitljus, kurus juus pielozejat klat katrai komandai kapteinju sapulcee!
September 08, 2008 07:08PM
Ibioleo dari tā jo lēmumu sapulcē esam pieņēmuši bet kas atiecās uz tavu jautājumu par blēdibu tāds sīkums vien ir tas tikai mani skar,nu piemēram iedomajies sevi manā vietā ka justos...
Vecais nolikums man tomēr vajaga vizmaz gribu uz viņu paskatīties uz atvadām nelaupiet man to prieku.
Čempis saksies šā vai tā lai kādu lēmumu esam piņēmuši kaut sliktu bet tomēr lēmumu ( mans personisks skatījums )
September 09, 2008 02:03AM
JAUTĀJUMS VISIEM!

Situācija ir sekojoša: pielietojot dažādas matemātiski statistiskās funkcijas, ir pārņēmusi pārliecība ka 11 ndēļās nav iespējams sasniegt vēlamo rezultātu - visas komandas tiekas katra ar katru vienādu reižu skaitu. Šajā gadījumā sanāks ka lielākā daļa komandu būs tikušās kādas 4 reizes, un kādas 3 varbūt 4 komandas būs savā starpā tikušās 5 reizes. Kopējais izspēlēto spēļu skaits protams būs vienāds visiem.

Šis čempja modelis ir ir aizraujošāks un dinamiskāks, nekā jebkad iepriekš spēlētie, taču vēl nevaru konkrēti atbildēt cik nedēļas būtu jāspēlē lai sasniegtu vēlamo rezultātu un vai vispār to ir iespējams sasniegt, pašlaik liekas ka ir .... smiling smiley

Vienā vārdā sakot, kapteiņi un visi pārējie dalībnieki, vai esat ar mieru, ka sastādam maksimālu vienlīdzīgu grafiku pirmajām 11 nedēļām, kuru pēc tam papildinam ar nedēļu skaitu, kas būs nepieciešam līdz čempja beigām???

Ja būs liela neapmierinātība, savācu savas A4 lapeles ar čempja nolikumu, shēmām un dodos uz poda. Galīgi nav vēlēšanās kāda brīdi norauties ar urbi pa pieri dēļ tā, ka čempis nav bijis godīgs, kā arī ideja neizdevusies. eye rolling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 09/09/2008 02:11AM by Ibioleo.
September 09, 2008 03:26AM
IBIO

hlau...es pa te šmigai uzraku [www.r2sports.com]
tipo turnementa paraugs smiling smiley 11 nedēļām moš der?
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login