<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
August 21, 2008 02:26AM
Man ir viens ieteikums!
Kā būtu ja mēs sāktu regulāro čempi 01.09.08 un septembrī atpūstos....es domaju vajaga atpūsties? Kā ļauži domā?
Kre
August 21, 2008 12:49PM
Andžuk, mēs kopš februāra (!) esam praktiski katru trešdienu tikušies, un tagad tu gribi teikt, ka mēnesi vispār neko?? eye popping smiley
Nevar tā lieta tā iziet cauri! the finger smiley Beztam atvaļinājums pienākas tikai pēc tam kad vismaz gads ir nostrādāts. Var uzskatīt, ka līdz februārim bija pārbaudes laisk, un tagad tev vēl jāpaciešās pus gads līdz varēsi runāt par šo tēmu! grinning smiley grinning smiley
August 23, 2008 09:39PM
Kur ir Ibioleo idejas???

Man sāk likties, ka apļa turnīra sistēma tomēr būtu labāka. Šobrīd gan neatceros kāpēc tā domāju, tāpēc argumenti būs vēlāk grinning smiley
August 25, 2008 12:51PM
Man galva griežas no dažādiem turnīru tipiem un to noteikumiem. Šobrīd vispār vairs neko nesaprotu..confused smiley

Katrā gadijumā te links uz lapu, kur shematiski parādīti daži turnīru tipi. Tā gan ir angļu valodā. [www.tournamentdesign.org]

Tad vēl vikipēdijā ir atrodami noteikumi: [en.wikipedia.org], [en.wikipedia.org] Šveices sistēmai un otru nezinu kā sauc.
Gan jau, ka mūsu kopienā ir cilvēki, kas šito jau zin no galvas. Es pirmo reizi mēģināju iedziļināties, un, kā sacīts, gandrīz sajuku prātā smiling smiley

Vēl viena lapa: [www.jdawiseman.com]

Edited 1 time(s). Last edit at 08/25/2008 12:57PM by Maris.
August 25, 2008 01:21PM
Kāds interesanti var būt turnīrs ar sešām komandāmsmoking smiley
Kre
August 25, 2008 02:32PM
Es arī no tām sistēmām neko nesaprotu - būs kādam jāpaskaidro, vienkāršam cilvēkam saprotamā valodā! eye popping smiley
August 25, 2008 03:39PM
Mari tas pirmais ir līdzīgs; piemēram ja pirmajā kartā nepaveicās tad ir iespējas tikt finālā ar papildus turnīriem nu protams tanīs ir jaieņem pirmās vietas vai arī jauzvar atiecas arī uz mačiem.Nosaukums skanētu gandarijums [a]...Neiedziļinajos bet skatoties uz piemēru man likās ka objektīvāks par -1 sistēmu.Kadreiz mums ari bija līdzīga sistēma kur gandarijumā vareja tikt augstakais piektajā vietā.
Otrajā adresē bez šveices sistēmas ir riņķa sistēmas,-1 sistēma,-2 sistēma isak sakot izslēkšanas sistēmas.
Trešajā adresē ir sistēma pāru salikšanai vertejot pēc reitinga.Ceru ka ātrumā nepalaidu neko garām.
Ša vai tā jaskatās uz F1 pusi.Sistēmas ir vienādas atsķiras tikai pieejamība,nauda,demokrātija kaut gan man nav pieejams vecais propilkki nolikums(gribētos redzēt ceru kāds atsūtīs)minēšu.
1.F1 ir 11 komandas 22 dalībnieki vairāk nevar citādi būs bardaks piem.vietas boksos,trasē un vairāk avarijas mans viedoklis.
1.1 Propilkki 4,5,6 var vairāk komandas pie 21 dalībnieka F1 arī teorētiski var mainīt komandas sastāvu un skaitu.
2 F1 ziniet ka skaitīja punktus agrāk un tagad
2.1 propilkki līdzīgi
3.F1 neiespējami bez naudas [kadreiz vareja bez naudas]
3.1 ....
4. F1 ir arī līgas vairāk domātas speletajiem
4.1 Mums gan līgas darbojās pie tam vel demokrātiski
Kautko samurgoju šeit,bet ja ir velme pielietot augstāk minētās sistēmas tad jamaina arī varbūt komandas sastāvs piem.līdz 10 dalībniekiem komandā un hostā spēlē divas komandas tad gan derētu vai visas sistēmas.
Šeit ir tikai viena problēma,, hosts ,,hosta ietilpība,kad velme ir piedalīties visiem reizē........
Kre
August 25, 2008 06:02PM
Ibioleo solītā nedēļa jau sen kā garām, bet ieteikumu kā nav, tā nav! Pavasarī arī JK un Zijumīlim bija savi priekšlikumi, bet tie arī nav manīti še... tongue sticking out smiley

Jāatgādina, ka ir palikušas tikai nepilnas divas nedēļas, līdz kateiņu sapulcei, kad tiks izlemts rudens čempja formāts, tā ka ja ir ko teikt, tad tagad ir īstais laiks! cool smiley
Jāsaka arī, ka ir pieteikušās tikai 6 komandas, lai gan ziemas čempī bija 12...
August 26, 2008 02:25AM
Es tagad štukoju par variantu tādu- katra komanda pret ikvienu citu izspēlē divas spēles.
Ja esam 12 komandas, tad būtu vajadzīgi 6 hosti- vismaz viens uz divām komandām. Tad mēs izspēlētu visi pret visiem 22 nedēļās. Pozitīvais būtu: 1) nevienam nebūtu jāstreso par atrašanos C grupā- vienkārši krātos punkti, 2) hosts nekad nebūtu pilns- atkristu visādi gļuki un krišanas ārā no spēles.
Ja esam mazāk par 12- vienkārši palielinām spēļu skaitu- būs vēl objektīvāk. smiling smiley
Ja rastos nepieciešamība, tad 3-4 spēcīgākās komandas savā starpā vēl izspēlētu vienu izslēgšanas turnīru.

Punktus skaitītu vienkārši- 2 par uzvaru, 1 par neizšķirtu, 0 par zaudi.

Edited 2 time(s). Last edit at 08/26/2008 02:26AM by Maris.
August 26, 2008 02:28AM
Es abam rokam par Mara formulu !!!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
August 26, 2008 10:36AM
Apsolu, ka šovakar būs arī mana dziļā doma.....spinning smiley sticking its tongue outsmoking smileyconfused smileysmileys with beer
August 26, 2008 04:32PM
Kur ir viedokļi un ieteikumi? Sāk izskatīties, ka nevienam (gandrīz) neinteresē rudens/ziemas čempis!
August 26, 2008 10:42PM
Māra ideja ir labathumbs up, pilnīgi piekrītusmileys with beer To ka ABC grupu spēlēšana tiks mainīta sptriedām jau pavasarī, katrs ar katru izspēlē un basta.Atkritīs koeficienta rēķināšana kas agrāk lieki aizņēma laiku.Pēc šīs vienkāršas izspēles principa punktus skaitīt būs ātrāk un reitings būs no tā kā pats spēlē nevis no grupas ABC un komandu punkti ar summēsies.smileys with beer
August 26, 2008 11:41PM
Paris nedeļas atpakaļ nezināju ka darbojas iekšejais pasts paldies Mārim ka apgaismoja mani.Atvainojos arī sutitajiem ka neatbildēju...
Atradu šodien sutītu autors ....
<<Diemžēl nav iespējams katrai komandai ar katru izspēlēt. Tādēļ mana doma - izlozes kārtībā tiek sadalītas divas grupas, kurās katra komanda ar katru izspēlē. Pēc tam izveidojas divas grupas, kurās pēc katras spēļu reizes A grupas švakākā komanda mainās ar B grupas labāko, B švakākā ar C labāko utt.. Galvaenais, ka vispirms vajag noskaidrot spēku samēru!
Pavisam godīgi būtu, ja katra komanda būtu priekšsacīkstēs tikusies ar katru. Tas gan aizņemtu daudz laika. Diemžēl mani mēģinājumi no , piemēram, 16 komandām uztaisīt da visas savstarpējas saspēles beigušās ar matemātisku neveiksmi jau treshajaa kaartaa...>>
.
Rinķa sistēmai ir tabulas kam vajadzēs iedošu labāk nemocies.
Man liekas ka ligu piekritēji ir pagaidām 3 komandas un apļa piekritēji 2 komandas teorētiski mazākums varētu palielināties (zinu kapēc)jo daudzas komandas vel nav pieteikušās.
Praksē parasti notiekas šādi.Vispirms ir jabūt nolikumam,noteikumiem un izlasot to piesakās dalībnieki vai komandas kurus apmierina nosacijumi...
August 27, 2008 10:18AM
Pēc ilgām un "mokošām" diskusijām Zivjumīļu starpā, te ir arī mans variants.
Laikam tomēr Māra variants ir vislabākais. Varbūt, ka traucē tas, ka hostā spēlē tikai 10 cilvēki (2 komandas). tas tomēr nav tas pats, kas 20 krāsaini tērpti urbjaini gabalispinning smiley sticking its tongue out
Mans ieteikums:
Ja spēlē līgās- domājam par koeficientiem (pagājušajā gadā tie nebija feinie),
ja spēlējam rinķos- kapteiņi un Guru (Kre, Māris un Pirāts) domā par formu.
Un- Āmen! Kā būs, tā spēlēsim, bet es vairāk par riņķa spēli.
August 27, 2008 11:40AM
Lai kā tur būtu ar komandām (un šogad cīņas solās būt interesantas un spraigas), galvenais, lai tiek atspoguļots individuālais reitings. Nu, tas tomēr tā riktīgi pakutina nervu galus. Lai kā mēs gribētu kļūt par Eiropiešiem, mēs esam un būsim Letiņi. Un Letiņiem savs krūms, sava suņu būda tuvāka.
Vasaras sākumā visi runāja- vasara, atpūta, atpūtas spēle, tas tik tā plezīram- un vienalga sekoja savam nika stāvoklim, priecājās par uzvarām, iedzēra par zaudējumiem.
Visu cieņu vasaras turnīra organizētājiem, izturību un stipru mugurkaulu jaunā čempja organizēšanai!thumbs upsmileys with beer
Kre
August 27, 2008 12:37PM
Tere - te 'parastā' prakse nedarbosies, jo nav tik daudz cilvēku, kuri gribētu sēdēt un rakstīt nolikumus formātiem, kas, iespējams, nemaz netiks pieņemti. Tamdēļ tiks rīkota kapteiņu sapulce, kur visu izlems, pieņemot, ka kapteiņi runā visu savu komandas biedru vārdā un, ka to komandu kapteiņi kas neierodas ir ar mieru spēlēt jebkādā čempja formātā!
Zivjumīli - individuālais reitings domaju būs neatkarīgi no čempja formāta!
August 27, 2008 12:56PM
Kā tad bez individuālā reitinga? Noteikti būs!!! smiling smiley
August 27, 2008 01:21PM
Mēģināju salikt pa plauktiņiem līdzšinējo diskusiju ( smiling smiley ) rezultātus.

Tātad. Neskaidrības ir, jo nav zināms, cik komandas vispār spēlēs. Cik saprotu, tad šobrīd varianti ir divi:

1) Balstās uz līdzšinējo sistēmu. Vispirms komandas tiek salozētas pa grupām un pirmajās spēlēs (spēļu skaits atkarīgs no komandu skaita) noskaidrojas, kurā līgā katra spēlē. Tālāk viss kā bija. Koeficienti? Līdz šim bija B 0,5 un C 0,3, vai ne? (nezinu, jo LBM pavadīja 95 % laika A grupā grinning smiley )
Tie daudzus neapmierināja. Kādi varianti? B 0.75 un C 0,5 ?

2) Apļa sistēma. (augstāk jau aprakstīju) Tad vajadzētu izlozēt katrai komandai ciparu. Piemēram, ar astoņām komandām mēs spēlētu šādi: 1. pret 8. 2. pret 7. utt nākamajā nedēļā rotācija.

10.09.08
1 2 3 4
8 7 6 5

17.09.08
1 8 2 3
7 6 5 4

24.09.08
1 7 8 2
6 5 4 3

un tā tik uz priekšu. Spēļu skaits atkal ir tieši atkarīgs no komandu skaita. Kā jau rakstīju- 12 komandas izspēlētu pret katru citu 2 spēles 22 nedēļās, 8 komandas, 3 spēles, 21 nedēļa utt.

Edited 3 time(s). Last edit at 08/27/2008 01:26PM by Maris.
August 27, 2008 01:25PM
Vēl kas- ja hostā ir tikai 10 cilvēki, tas nozīmē, ka visi tiek pie punktiem. Labi/slikti???
Manuprāt nav svarīgi. Vienīgā atšķirība būs, ka individuālajā reitingā .visi cipari būs lielāki.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login