<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā


Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
August 12, 2008 06:29PM
Vēl nekur, nezin jau arī cik cilvēku būs.
Domāju, vai pie dabas, vai Rīgā.
Bez dzeršanas.
Vispār jau varētu pieteikties, kas grib ko teikt, tad varētu domāt kursmiling smiley

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
Re: Ieteikumi čempim
August 12, 2008 06:31PM
Jā krogā un bez dzeršanas arī labi skansmiling smiley
Sekretāri vajag kas visu pierakstīssmiling smiley
Kāds nezin kandidāti kādusmiling smiley

http://funportal.info/avatars/avatar_8.gif
http://www.allducks.com/forums/style_emoticons/default/chris.gif[ LJM ] Nepadodas...............nekad......http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies007.gif
Re: Ieteikumi čempim
August 12, 2008 06:55PM
hmm...krogā pie alus glāzes bez dzeršanas skan labi smiling smiley

Es ceru ka būšu LV tajā laikā...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 13, 2008 03:10PM
Mums jau ir sekretāre ar pieredzi - Solvita grinning smiley varēs visu pierakstīt uz salvetes grinning smiley Bet ja nopietni, tad vajadzētu dabūt vienu no tiem tiesu sēžu dokumentētājiem ar rakstāmmašīnu! smileys with beer
Re: Ieteikumi čempim
August 13, 2008 03:37PM
Kre Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mums jau ir sekretāre ar pieredzi - Solvita grinning smiley
> varēs visu pierakstīt uz salvetes grinning smiley Bet ja
> nopietni, tad vajadzētu dabūt vienu no tiem
> tiesu sēžu dokumentētājiem ar
> rakstāmmašīnu! smileys with beer

IERAKSTIET DIKTAFONĀsmiling smiley
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 13, 2008 04:11PM
Diktafons nebūtu tāds prikals kā sēžu dokumetētājs! grinning smiley grinning smiley
Re: Ieteikumi čempim
August 13, 2008 06:52PM
DIktafonā nav interesanti, to jau katrs māk...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Re: Ieteikumi čempim
August 15, 2008 08:45PM
Šeit bus nolikuma pielikuma variants
Nolikuma pielikums izlases veidošanai
1.0 Izlases kodolu veido propilkki lv regulārā komandu čempionāta dalibnieku izcinītie indiviudālie punkti
1.1. Dalibnieku punktus skaita ņemot par pamatu kopejo indiviudālo reitinga sarakstu
1.2. Dalibnieku izlasi veido pirmo 4 vietu ieguvēji no propilkki lv regulārā komandu čempionāta indiviudālo reitinga saraksta
2.0. Parejos 2 dalibniekus ,,rezervistus,,izvēlas ņemot par pamatu viņu rezultātus kas iegūtas 15 un 30 minūšu disciplīnā no top 20 dalibnieku rezultātiem kopejā reitingā.
2.1.Piekto dalibnieku ,,rezervistu,,15 minūšu disciplīnā izvēlas izskatot skrīnus kas publicēti atsevišķā sadaļā.
2.2.Sesto dalibnieku ,,rezervistu,,30 minūšu disciplīnā izvēlas izskatot skrīnus kas publicēti atsevišķā sadaļā.


Ideja šada ka reitinga pirmās 4 vietas speletaji ir pelnijuši veidot izlasi,bet------pieņemsim ka es tiku četrniekā ( par ko šaubos jo no komandas arī atkarīgs cik ilgi noturēsies 1 vai 2 grupā un...) un pagadīsies ezers Lehmilampi ko nu ,,vai nu garantēt komandai 0 punktus vai pielaist rezervistu specialistu ...Noteikt kas kurā ezerā spēlēs var izskatot atieciga ezera skrīnus.Nedrīkst spēlēt visu laiku pamatsastāva speletaji jaizmanto rezervisti arī.Tatad jaspēlē visiem sešiem manervejot ar speletajiem.
Vel kapec man patīk disciplinu specialisti.Jo ir tadi speletāji kuri neizceļas uz kopejo reitinga fona bet ir specīgi savās disciplīnās.
Ludzu palabojiet ja ko izlaidu un kritizejiet jo esmu gatavs diskusijām.
Re: Ieteikumi čempim
August 15, 2008 09:28PM
Tere nu nezinu gan! Ja jau jaizmanto regulāri rezervisti ,tad kādā rakā varēs tikt tanī top 4??? Varēs sadirsties un darīt ko gribi un pat sapņos nerādīsies tas top4. Es pieņēmsim uz mačies no ādas lienu ārā, lai atbrīvotu laiku spēlēm. Tad jau labāk vispār spēlēt četratā un tikt augstāk reitingu tabulā nekā mīcīties kaut kur pusceļā visai komandai.
Re: Ieteikumi čempim
August 15, 2008 11:39PM
Nemāku izlabot,varbūt kāds palidzēs, arī izdzēt atkartojumu
Aivar šis ir pielikums nolikumam izlases veidošanai un spēles uzlabošanai pasaules čempionātam
Varat apskatīt arī top 6 variantu
Kaut gan tās spēles ir tālu ir jau jasāk domāt
Piemērs tam ir norvēģu speletāju treniņi krievu turnīros.Es ticu viņi alkst revanšu.Krievu izlase arī nebūs vāja.Tikai zviedri laikam gan atslābināsies jo viņi guļ uz lauriem.Par somiem nezinu bet gan jau Mika savejiem pastāstīs kas te notika
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 01:30AM
es vēl ar vien domāju, ka pirms PČ ir jānoskaidro, vai šie indivuālā top spēlētāji maz var sadarboties, jo no komandas ir tikpat atkarīgs, kā o katra spēlētāja atsevišķi, cik labi nostartēs!
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 10:18AM
Draugi, esmu piedalījies četros Pasaules Čempionātos uz zinu, kāda ir punktu skaitīšanas sistēma! To, ko iesaka Aiga Tere, ir galīgi garām! Iesaistot rezervistus, komanda augstāk netiks! Kurš garantēs, kad rezervists nostartēs izcili vai, vismaz labi?! Pieņemsim, kāds nostartē slikti vienā ezerā, ko-nomainīsim pret rezervistu, kam punktu bagāžā ir 0?! Arī tas var nostartēt slikti un komandai kopvērtējumā ir vāks! Tāpēc jau tā ir komandas spēle!
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 03:00PM
Vēl kas - domāju, ka nevajadzētu šobrīd domāt kas būs PČ un kuri uz turieni tiks, jo vēl nemaz nav zināms, kādi būs noteikumi! Varbūt Mikko atstās pagājušā gada noteikumus, bet tikpat labi viņš var izgudrot citus, tā ka šobrīd vajadzētu koncentrēties un čempja noteikumu izstrādi, kas ļautu maksimāli objektīvi un visiem labi sagaidīt PČ.
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 06:10PM
Domājot par PČ un izlases veidošanu man liekas, ka vēl jāpārdomā vai spēlēt jaunizveidotai izlasei no reitinga pirmā 5- nieka, jeb kādai esošai komandai. Manuprāt izšķiroši būs tas, cik laicīgi uzzināsim PČ datumus. Ja mēnesi, divus iepriekš, tad droši vien jāveido izlasi, jo tad ir pietiekami daudz laika koptrenniņiem. Ja mazāk par mēnesi, tad, manuprāt, jāspēlē stabilākajai komandai, kas jau ir saspēlējusies.

Vispār jau ir žēl, ka tikai pieci cilvēki no mūsu kopienas tiks, jo pelnījuši to būs krietni vairāk.

Būs pavisam nopietni jāpadomā par vienu "Kontinentālo Propilkki Līgu", vai " PP2 Champions league" !!! smiling smiley
Vēlāk parakāšos, pameklēšu sistēmas un noteikumus, paštukošu un iesniegšu savus priekšlikumus šeit. Mēs varētu kopīgi nonākt pie kāda sacensību nolikuma, un tad to likt priekšā somiem, krieviem u.c.
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 09:19PM
Lūgums kritizetajiem,izlasiet kartīgi...Es ta nepiedavaju ka rakstāt.Atbildēšu uz zivgarņa pirmo teikumu par punktu skaitīšanu ceru ka zinu labak.
Vispirms vajadzētu šo spēli kadai pielīdzināt kur tiek skaitīti punkti.Saprotams ka šī ir makšķerešana tautas klasē.Ceru ka visi arī zinat kadas šeit ir problēmas.Atgadināšu ka kaut gan neesmu spelejis bet saprātīgs izska'tās ziemā,pavasarī speleta speles noteikumu sistēma.Ierobežo šeit arī hosta iespējas tapēc ir sarežģiti pieversties parbaudītām vertībām.Pirmais kas krīt prātā ir ,,formulas,,sacensības vai nav līdzigi.
Vel apskatiju interneta spēles ka tur tiek risinātas problēmas.Tur izmanto apļa sistēmu,grupu apļa sistēmu,olimpisko sistēmu, -2 sistēmu,šveices sistēmu,ir arī līgas un grupas.Arī ir niances kur komandas ir nedalāmas jo katrs izpilda savu uzdevumu.Godigi sakot neko jaunu neatradu kas atsķirtos no parbaudītām vertībām kurus parzinu daudzus gadus.
Iepriekšejais raksts man tapa apskatot savus rezultātus nokopētos un skrīnus piemēram ir viens ezers kur no 28 reizēm 24 reizes neesmu bijis zemak par 2 vietu un pa vienai 3 un 4 vieta.Ir arī ezers ko augstāk minēju kur parasti netieku punktos cik aceros ezeru esmu izspēlēji vairāk pa 100 reizēm ir arī šī ezera tabulas apm. 16 gb.
Labi meģināšu mazāk rakstīt citādi radu satraukumu.
Bus japiekrīt Kre un jaiesaldē augstāk minētais raksts
rio
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 11:34PM
mans subjektivais viedoklis izlases izveidei,vareetu buut.kaptenji(vai visi pilkotaaji)ieveel treneri,treneris izvelas savus padomniekus(prieks konkretiem merkjiem),un izlases sastaavu,un kaptenji nobalso par vai pret.trenerim svarigi butu apkopot visu specigo speletaju ieteikumus ,un tos analizeet kopaa ar izlases dalibniekiem.un izmegjinaat iegutos secinajumus.utt.
rio
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 11:42PM
kas attiecas uz cempja formulu tad domaaju nekas jauns nav jaizdomaa,vecaa man skjiet pietiekami laba.par koeficentiem runaat varees kad zinaas cik komandas buus un kaadi buus to sastaavi.
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 16, 2008 11:44PM
Tere, jebkura diskusija ir laba, ja visi klusēs, tad beigās izlemsim es un Pirāts un varbūt vēl daži cilvēki, kuri aktīvi interesējas, un atkal būs neapmierināto, kas teiks ka nav labi. Nevajag apvainoties, ja tavi priekšlikumi netiek automātiski akceptēti un ir cilvēki,kuriem tie nepatīk, jo nepastāv viena absolūta taisnība. Tavi priekšlikumi tiks ņemti vērā tāpat kā visi citi, un tiem būs tāds pats svars kā visiem citiem. Kad būs kapteiņu sapulce, tad arī izlems kā būs, jo tiks uzskatīts, ka kapteiņi runā visu savu komandas biedru interesēs, bet pagaidām, atverot šo foruma topicu, visu spēlētāju interesēs ir jauni priekšlikumi un diskusija, kas mūs var novest pie visiem akceptējama varianta, lai kapteiņu sapulcē nebūtu tā, ka tiek piedāvāts vecais modelis, jo citu nav un pieņemts, jo citu nav.
Re: Ieteikumi čempim
August 19, 2008 08:23PM
Smuki izskatās kad neesi vairākas dienas atvēris forumu daudz komentāru...un šini sadaļā klusums.Kre es jau otro reizi dzirdu vardu ,,apvainojas,, man nav tada diagnoze ka domā.Palasi manus rakstītos...
Vel par priekšlikuma akceptešanu, es jau uzreiz neprasu lai pieņemtu tapec rakstu [ variants ] un vel ludzu palabot.
Manam variantam vel nav atsauksmes un arī kritikas -pasvītroju kritikas.
Labi, vel paris priekšlikumi Vajadzētu atrunāt arī izkrišanas variantus no spēles.
1.Spēlē ja ir pagajuši 2 minūtes un izkrituši divi speletaji notiek atkartots starts.Darbojas tikai divas minūtes sacensību sakumā un atkartotu starta sakumā.
1.1 Ja speletājs otro reizi izkritis atkartotajā startā tad paliek ka bijis, izņemot ja izkrituši vel divi speletaji
1.2 Speletājs drīkst izkrist vienu reizi
2.??????
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 19, 2008 08:35PM
Tere, par to izkrišanu - domāju, ka nevajadzētu paredzēt restartus, jo spēlētāji var pievienoties spēles laikā. Restartu regulējums bija vajadzīgs, kamēr šada opcija (pievienošanās spēles laikā) nebija iespējama. No pieredzes saku, ka restartus kā tādus vajadzētu aizliegt (! smiling smiley ), jo novērojumi liecina, ka rezultāti pasliktinās visiem spēlētājiem ar katru restarta reizi, beztam parasti, kad kādam sākas problēmas ar ārā krišanu, tad tās tik ātri nemaz nebeidzas (strāvas pārtraukumi, neta nestabilitāte utt), un nav vērts sačakarēt parējiem spēlētājiem visu viena vai divus dalībnieku dēļ. Šādas ārā krišanas vienkārši jānoraksta uz (ne)veiksmes faktoru spēlē un viss.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login