<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
August 02, 2010 09:50AM
Citāts no Kristapa:
"Runa ir par to, ka ne visiem darbs, mācības, ģimenes, hobiji, utt atstāj daudz laika vēl trennēt pp2, tamdēļ ezeru izloze pirms spēles būtu godīgāka pret visiem dalībniekiem, un nedotu dīkdieņiem nepelnītu priekšrocību!"
Kristap, es jau biju domājis, ka ar tik senu PP2 pieredzes bagāžu, esi lietas kursā, ka nebūt ne vienmēr ļoti intensīva ezeru trenēšana = labākie rezultāti sacensībās, pat ļooti bieži ir pretēji, jo spēlē ir anti-hotspot funkcija, kas sevī ietver visai plašu nianču kopumu, kā neļaut splētājam vienā un tajā pašā ezerā, vienā un tai pat vietā, uz vienu un to pašu mānekli utt. vilkt lomus atsperdamies. Un pirms katrām sacenēm tieši tajā ir komandas darbs pilnvērtīgi, prātīgi sagatavot/satrenēt ezerus... Dīkdiņiem, būtībā, nav gandrīz nekādu priekšrocību pret tiem, kas tiek uzspēlēt reti (tas no pieredzes), ja ezeri ir irpriekš zināmi un komanda savā starpā ir apmainījusies ar info par zināmiem ezeriem un aptuveni uzskicējusi spēles plānu, un to nevar dabūt gatavu stundu pirms spēles. Un, nedod Dievs, kādam kļūt šajos smagajos laikos par "dīkdieni" no sevis neatkarīgu iemeslu dēļ, daudzi no mūsu kopienas to dīkdiņu maizi jau ir izjutuši uz pleciem...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
August 02, 2010 04:10PM
Čau!
Atļaušos es arī bilst dažus vārdus.
Par ezeriem un gadalaikiem - pilnīgi vienalga vai ezerus, gadalaikus un disciplīnas nosauc 1h vai pusgadu iepriekš. Uz rezultātu tas neiespaido (ticiet man!!!).
Par punktiem - es labrāt spēlētu pēc iepriekšējā gada scenārija, jo tur izpaudās tieši KOMANDAS sadarbība (palīdzības sniegšana vai saņemšana starp komandas biedriem).
Vecā punktu skaitīšana (3; 2; 1; 0) - tas ir vienas komandas piecu individuālo copmaņu iegūto punktu summa (komandas sadarbība ~10%). Šeit darbojas princips - jo punktu vairāk kādam, jo labāk (likme uz dažu copmaņu individuālo meistarību).
Bet kā vecdžedaji nolems, tā arī dancosim!
August 02, 2010 05:17PM
Heisaa!
Gribeetos veel dzirdeet citu forumu speeleetaaju doma, tai skaitaa arii to kuri speelee ne tikai LV bet arii RU un citos saitos!
mmm
August 02, 2010 08:35PM
Par VIP viedokli kapteinis jau nobalsoja. Mans personīgais viedoklis ir par pagājušā gada sistēmu 100% atkārtošanu., jo tur patiešām bija nepieciešama komandas taktika, plānošana un sadarbība.

Priekā winking smiley

PS Publiska veļas mazgāšana kretinē the finger smiley Posl`je draki kulakami njemašut.
Kre
August 02, 2010 09:05PM
Vladi un MMM, jums ir taisnība par sistēmu, bet ierosinājums atgriezties pie vecās ir tapis, jo lielai daļai spēlētāju nepatika pagājušās sezonas sistēma. Ja atceraties, tad vēl vēlā rudenī notika atkārtota balsošana par sistēmas maiņu un balsis sadalījās apm. 51% pret 49%, jo bija tādi, kam vienkārši likās, ka nevajag mainīt neko sezonas laikā. Bet tas balsojums norādīja uz to, ka liela daļa tomēr grib spēlēt individuāli un ar veco sistēmu...
August 03, 2010 07:19AM
Man laikam nav morālu tiesību turpināt šai diskusijā piedalīties, tā, ka- lemjiet bez manis. Kā būs, tā būs labi. smiling smiley
August 03, 2010 07:53AM
Pareizi Māri,atļauj izteikt savas domas arī citiem thumbs up grinning smiley
August 03, 2010 09:23AM
Nu tad varbūt tulīt pat, kamēr šī diskusija ir aktuāla un lai tā nonāktu kaut kādā galapunktā varbūt taisam balsošanu !?
August 03, 2010 11:11AM
Piekrītu par balsošanu,jo diskutēs pārāk ilgi un pie rezultāta nenonāks. Takā nobalsojam un kā būs tā ar jāspēlē.
Kre
August 03, 2010 11:37AM
Šobrīd, domāju, vēl nav vērts balsot, jo daudzi spēlētāji vēl ir vasaras miegā, un pamodīsies tikai ap septembri! smiling smiley
August 03, 2010 12:14PM
Piekrītu Kre! Bez tam pārāk daudz demokrātijas nekad nav bijis labi - būs diskusijas un diskusijas un tāpat beigās puse paliks neapmierinātā smiling smiley

Drīzāk jālemj "izpildvarai" - kapteiņu padomei ( Tipa valde) vai augstākājam varas orgānam propilkki.lv kopienā - mistiskajai vecdžedaju padomei smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
August 03, 2010 01:23PM
Vai arī lai izlemj random.org smiling smiley
August 03, 2010 01:46PM
Adis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vai arī lai izlemj random.org smiling smiley

Varbūt arī spēļu rezultātus izlozēsim ar random.org !? grinning smiley ...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
August 06, 2010 11:24AM
August 09, 2010 10:01PM
Savā un Ice vārdā esmu 100 % par pagājušā gada modeli, jo tiešām ne tikai mums bet pat tiem leģionāru spēlētājiem kas spēlēja bija ļoti interesanti uzspēlēt ko jaunu un savādāku nekā ierasts turklāt atsauksmes bij ļoti pozitīvas par to ka rezultātu nevar izšķirt individuāli rezultāti bet ir jāiesaista visa komanda!!!
August 17, 2010 11:05PM
Laikam jau esmu par 1 2 3 sisteemu.
rio
August 22, 2010 08:23PM
nu es protams par visvecaako un vislabaako sisteemusmiling smiley!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?0,file=116,filename=111.gif
August 26, 2010 04:19PM
Es un SPS par veco sistēmu (10, 9, 8... 1), un arī komandpunktu skaitīšanā - lai vietas un punktus (3, 2, 1, 0) izšķir visu spēlētāju punktu summa. Citādi 1 individuālā punkta dēļ baigās atšķirības devumā komandai (šā iemesla dēļ arī komandpunktu solis pārāk liels un negodīgs - 6-3-1-0).
Izņēmums - biggesta punkti. Par to gan vajag tikai 1 punktu, kā tas bija iepriekšējā sezonā!

Protams, man simpātiska šķiet arī Agitas turnīru punktu skaitīšanas sistēma, kad pie punktiem tiek visi finišējušies ar ieskaites zivīm, taču, tā kā būs vairāki hosti (un ne visi katrreiz būs pilni), šī sistēma nav lietojama...
August 26, 2010 08:51PM
Heisaa!
Gana laba bija arii vec vecaa sisteema ar 10-9-8-
un komandniekiem 1-2-3-...
Bet taas komandas kuras ir stabilas un saliedeetas noteikti ir pret sho sisteemu!

P.S.Iisteniibaa biki tracina katru gadu par kauchko diskuteetsad smiley
Zheel mums forumaa nav pieejama opcija kaa balsoshana!
Nekas, ispurinaasim vecos palagus, varbuut veel kas praataa ienaakssmiling smiley
Laiks veel irsmiling smiley
Veiksmi!
Sh
August 26, 2010 08:53PM
Mana skaitīšanas sistēma lai paliek maniem turnīriem, kuri sāksies oktobrī, bet komandniekā labāk pa vecam.

Ziniet, es domāju, ka septembra nogalē vajadzētu uzspēlēt vienu kārtīgu deputātu kausu, lai zinam par ko balsot. PP2 taču ir spēks! Lai uzvar spēcīgākais!
Varbūt 8.09.varam izmantot šai spēlei. Un pēc tam sākt komandnieku. No septembra vidus jau pamazām visi sāks savākties.
Ja piekrītiet, būs informācija ar noteikumiem.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login