<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā


Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Ieteikumi čempim

Posted by Kre 
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 03:42PM
Staut, vajag, lai visiem ir vienādas iespējas, nevis tā, ka DAŽI zinās visu jau iepriekš. Tieši tāpēc sistēma ar ezeru kalendāru ir vislabākā, jo visas komandas zina, kas būs jāspēlē, attiecīgi var gatavoties un variēt optimālo sastāvu tieši tiem ezeriem. Sistēma ar ezeru "izlozi" pirms spēles atgādina kaut kādu dažu cilvēku interešu lobēšanu...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 04:49PM
Ezerus izlozējot pirms spēles pazūd arī komandas gatavošanās posms. Individuālajā tas ir pofig, bet komandu mačos tiek strādāts pie komandas sadarbības. Ezerus uzzinot, tikai pirms spēles, gatavošanās posms izkrīt, jo kā jau teicu visus ezerus un visos gadalaikos katru nedēļu fiziski un praktiski nevar uztrenēt, kā arī, nevar izstrādāt komandas sadarbību. Un vēl ir tas, ka viena komanda tomēr ezerus jau zinās daudz ātrāk un man tas tomēr nešķiet godīgi.
Kam ir vēl kādi ierosinājumi? Liekat visus galdā, lai visu var izdiskutēt un likt uz balsojumu iespējamos čempionāta formātus smiling smiley
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 07:29PM
Skaidrs. Jūs mani uzskatāt par negodīgu manipulatoru, kurš pats gatavosies, bet citiem tikai spēles dienā pateiks ezerus, ja?
Domājiet tālāk tāpat. Es šeit uzticos lielākajai daļai spēlētāju un esmu ar mieru deleģēt lozēšanu gandrīz jebkuram citam. Izņemot, protams, Aigaram un Raimondam, jo jūs ar saviem argumentiem pierādījāt, ka paši būtu gatavi uz negodīgu spēli.


Kas attiecas uz argumentu par gatavošanos- tieši izloze pirms spēles ir godīgaka pret tiem, kuriem ir darbs, mācības un hobiji un kuriem nav laika un vēlēšanās katru brīvu brīdi sēdēt pie PP2. Tieši VIP ir bieži sūdzēušies, ka nav laika un vēlēšanās. Nesanāk mazliet divkosīgi?
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 08:01PM
Māri, lai nu kuram, bet tev jau nu vajadzētu kaunēties runāt par aizkulišu spēli. Lielākā daļa mūsu kopienas nezina, kā notika gadalaiku un dienas laiku izlozes pagājušajā sezona (un kas to " lozēja" ), bet es zinu. Varu pat nopubliskot, kā tas notika, kad vienpersoniski vai divpersoniski tika lemts par gadalaikiem, dienas laikiem un specdisciplīnam grinning smiley Tieši tāpēc es NETICU nekādam aizkulišu izlozēm. Izlozei ir jābūt, kā aizpagājušajā sezonā, kad viss tika lozēts pēc gadalaiku un dienas laiku tabulām un izlozē jāpiedalās vismaz 4 dažādu komandu pārstāvjiem. Un attiecība uz VIP galīgi aizšāvi garām - tieši VIP komandas saspēle un mājas darbu pildīšana ļāva VIPiem ieņemt 3. vietu LR čempī un 2. vietu kausa izcīņā. VIPi varbūt arī ir vaimanājusi par daudz ko, bet ne jau par ezeru kalendāru. Tā ka esmu kategoriski PRET mistisku aizkulišu ezeru izlozi pirms spēles. Zinot ezerus iepriekš, tas dod iespējas arī studentiem/strādniekiem un pat slaistiem spēlēt tieši tajās dienās, kad viņš ir gatavojies, un tad, kad ezeri nav tīkami/nav gatavojies, nespēlēt.

P.S. Māri, neizliecies par kristāldzidru, tev nepiestāv. Pat aizpagājušajā sezonā, kad izlozes notika relatīvi godīgi, ja pēc tabulas ielozējas disciplīnas Only ruffe un citas netīkamas, mēs tās kopā ar tevi aizstājām ar nākamo pēc tabulas. Tieši tāpēc ir jābūt zināmiem ezeriem jau iepriekš, bet gadalaikus, dienas laikus un disciplīnas ir jāizlozē vismaz 4 cilvēku bariņā.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpgEdited 2 time(s). Last edit at 08/01/2010 08:19PM by Koka_Klucis.
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 08:30PM
Pārāk neizplūdīšu spriedelējumos, vienīgais arī teikšu vārdu ezeru lozēšanai pirms pašas spēles - kalendārs ir godīgāk komandas spēles skatījumā, kas sevī ietver taktiskās plānošanas, gatavošanās u.c. posmus... Jā, un palūgšu netēlot histērijas, ja tiek veikta kopienas spēlētāju viedokļu aptauja, kuras gaitā spēlētāji pauž pretēju vēlmi sākotnēji izvirzītajiem ierosinājumiem, ja vairākums vēlas citādāk...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 08:36PM
Nevajag varbūt uzreiz sāk ar personīgiem apvainojumiem!

Varam rīkot izlozes kā aizpagājušā sezonā , pēc tabulām un skype konferencē. Par to nav runa. Jautājums ir vai būs kalnedārs vairākiem mēnešiem uz priekšu jeb ne. Domāju, ka ezerus vajag izlozēt 1 stundu pirms spēles, jo viens no šī čempja pamatuzdevumiem ir atrast izlasi pasaules čempim un tur arī nebūs iepriekš zināmi ezeri!
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 08:50PM
Kristap, pilnīgi pietiekama ir ezeru gadalaiku/diennakts laiku izloze - jau tas sevī ietver gana daudz variāciju...
Gribas gan, lai izsakās arī citi kopienas spēlētāji vai komandu pārstāvji, lai tad arī izkristalizējas kāds ir vairākuma viedoklis...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 08:53PM
Punktu skaitiishana ok
Kas atiecas uz ezeriem ,anvienalga, ja kalendaars tad kalendaars, ja izloze, tad 4 komandu paarstaavju skaipaa un miers!
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 09:04PM
Kre, neviens jau netaisās izplūst apvainojumos. Vienkārši nevajag tēlot to, kas neesi (sanāks ka vecajā SPRITE reklāma, kur tipa reperis iepinās eskalatorā). Argumentus, kāpēc būtu jāspēlē pēc iepriekš zināmu ezeru sistēmas, es esmu izteicis, bet no pretējas puses argumentētus viedokļus par ezeru izlozi pirms pašas spēles, kāds reāls labums būs no tā PP2 kopienai, neesmu dzirdējis. Spēlējot pēc ezeru izlozes pirms katra ezera - atkal jātaisa tabula, kurā ir visi ezeri, jāseko līdzi, kuri jau ir izspēlēti utt, daudz vienkāršāk un pārredzamāk ir tad, ja ezeru kalendārs ir zināms un hosti/vecdžedaji vismaz 4 cilvēku sastāvā izlozē gadalaikus, dienas laikus un disciplīnu.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 09:15PM
Māri - un kā ir ar e-pastiem, kad biji vēl mūsu komandā, ko sūtīji? Tajos jau vairākas dienas "pirms" izlozes Tu biji pārliecināts par kāda ezera gadalaiku. Un vēl tās piebildes, šādā stilā - ziema toč nebūs, jo Kristapam nepatīk, man arī....
Kā arī e-pasts, lai necilāju šo tēmu forumā.....kad pagājušo sezonu sāku to darīt....
Tas tā - paskaidrojums no kurienes rodās neticība izlozes pasākumiem, tāpēc nevajag enģelīti tēlot. smiling smiley
Bet visvairāk man tieši nepatīk tas, ka komandai nebūs laika sagatavoties. Komandas sadarbība tiek izjaukta jau pirmsākumos.
Iedomājies kādu makšķerēšanas komandu reālajā, kas brauc uz sacensībām un pat nezin kur tās būs? grinning smiley Kā ar gatavošanos? Moš tas būs karpu dīķis, moš tur tikai līdakas utt? Nerunājot par to, ka kādai komandai reālajā nebūs laika patrenēties, bet uzreiz jāmauc pa īstam. Vai kāda cita sporta veida komandu, kas brauc uz sacensībām, bet tikai nezin uz kurieni grinning smiley Moš pretinieku komandas pirms starta arī izlozējam, pie reizes arī pašu rezultātus? grinning smiley

Vairāk tieši par šo neizteikšos. Ja būs jauni ierosinājumi, tad pateikšu savas domas par tiem. Par šo ierosinājumu esmu runājis jau pietiekami. Negribu, lai ir kā pirms pagājušās sezonas, kad runāja tikai daži cilvēki(starp citu nez kāpēc savu pagājušā gada izdomājumu, ko Kre aizstāvēja ar putām uz lūpām, kā savu bērnu - šogad vairs negrib un grib atgriezties pie vecās komandpunktu skaitīšanas), tāpēc jāskatās ko domā pārējie. Ja vispār domā un izsaka savu viedokli. Reizēm liekas, ka te ar plaķenēm citu viedokļi jāizvelk smiling smiley
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 10:45PM
Labi atzīstos, dažreiz (ne vienmēr) tika izlemts atsevišķus gadalaikus nespēlēt. Bet neuzkatu, ka es esmu vienīgais vainīgais, kā jūs to mēģinat pasniegt. Kā arī, nebija tā, kā Aigars melo, ka "tāpēc, ka Kristapam nepatīk". Nevienam šajā kopienā nepatīk spēlēt rudens/dienu uz kailledus ar disciplīnu "only ruffe". Neskatoties uz to tādas spēles bija! Un es labi atceros, kā lielākā daļa sūdzējās par šādiem gadalaikiem un disciplīnām. Tad kāpēc spēlēt, ja nepatīk- PP2 galu galā ir izklaide, nevis pasākums uz dzīvību un nāvi. Visi ir apmierinātāki, ja only ruffe vieta ir ASQ.
Vasarniekā Šerifs katru reiz sūdzas par ezeriem, bet tā ir, kad viss ir 100 % godīgi.
Par maniem rezultatiem pagājušā sezonā variet spriest paši- izdomājām mēs gadalaikus iepriekš vai ne- tas nekādu rezultātu nedeva!!!!
Un neviens te netēlo kristāldzidru- jūs abi (Aigar un Raimond) kā sazvērējusies vienmēr esat pret jebkuru ideju kas nāk no manas puses.
Un par to ka runā tikai daži cilvēki! Kas man jājūtas vainīgam? Itsevišķi tu, Aigar esi ļooooti naksks uz visa nokritizēšanu un ne-relevantu salīdzinājumu izteikšanu, bet neko konstruktīvu nekad neesmu no tevis lasījis.
Un, saku atkartoti- kurš lozē, tas vispār nav svarīgi. Lai to dara Agita, vai Staut, vai Vladis, vai kāds cits labi pazīstams "kadrs", no ta nekas nemainās, galvenais lai priekšnosacījumi ir vienādi. Un jūsu arguments, ka gatavošanās process zūd...kurš ir tas ezers kuru jūs nepazīstat, un uz kuru vajag speciāli gatavoties??? Spēle taču ir sena, visi ezeri jau ir 1000 reizes izspēlēti.
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 10:52PM
Āāā, un pirms, tu Aigar paspēj to uzrakstīt- es zinu tavu nākamo argumentu: "Māris nebūtu 3. vietā VIČ, ja nezinātu ezerus iepriekš." Tāpēc- uzaicinu tevi pie sevis, spontāni, man iepriekš nezinot kādā trešdienā pēc tavas izvēles, lai tu redzētu kā viss noteik. Es starp 07.30 līdz 18.30 esmu darbā, pēctam iedzeru aliņu un izlozēju ezerus, gadalaikus un spec. disc., kurus publicēju 19.00 +/- 5 min. Un neko nezinu iepriekš un spēli ieslēdzu tikai trešdienas vakarā, nevis trennējos visu nedēļu. Un man arī reālajā copē ķeras normāla izmēra zivis, tāpēc nekas nav jākompensē ar spēli.
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 11:03PM
Māri, nevajag jau uzreiz iedomāties, ka esi kāds izredzēts, ka uz tevi kāds uzēdies grinning smiley Vienkārši es no tavas puses neesmu dzirdējis nevienu paskaidrojumu, KAPĒC ir vajadzīgs jaukt sistēmu, kas reāli strādā? Es un Aigars un arī eduks vismaz esam minējuši argumentus, kāpēc esam par veco sistemu, bet no oponentiem neko, izņemot mistisku gatavošanos PČ, neesmu dzirdējis. Un švaki tad tu pārzini gatavošanos spēlēm, kas sevi ietver plānošanu, nevis haotisku skraidīšanu pa ezeru. Pa 1h nevar izplānot taktisko izvietojumu un nevar paveikt virkni citu nianšu. Tad jau sanāks nevis komandas spēle, bet indivīdu sacensības. Bet prieks indivīdiem ir vasaras čempis un neviens neliedz arī šajā sezonā pirmdienās spēlēt individuālo ziemas sezonā. Komandu čempis ir komandas spēle un tajā ir jāplāno taktiski un japierāda, ka mājas darbs paveikts labāk kā citiem. Arguments, ka visi ezeri zināmi neiztur nekādu kritiku- antihotspota dēļ iespēlētas vietas ne vienmēr vairs strādā un tāpēc visu laiku notiek jaunu vietu iemēgināšanos. Un to var sistemātiski paveikt, tikai spēlējot noteiktus ezerus, nevis haotiski dzenājot un pētot 20+ ezerus...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpgEdited 1 time(s). Last edit at 08/01/2010 11:05PM by Koka_Klucis.
Kre
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 11:08PM
Negribu ar nevienu šeit kasīties, toties jāpasaka tik daudz, ka, arī ja, izlozes notika, itkā, par labu man un/vai kādam citam, tas mums nekādas priekšrocības nedeva. Paskatieties taču reitingu tabulas! Tas pats bija ar Vlada organizēto turnīru, kur es visu pats pēc sava prāta izvēlējos, kamēr piedalījos. Vai es biju pirmajā vietā? Tā, ka manipulācijas ar izlozi ir pilnīgs bullshits, un varat beigt par to dirsties.
Runa ir par to, ka ne visiem darbs, mācības, ģimenes, hobiji, utt atstāj daudz laika vēl trennēt pp2, tamdēļ ezeru izloze pirms spēles būtu godīgāka pret visiem dalībniekiem, un nedotu dīkdieņiem nepelnītu priekšrocību!
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 11:17PM
Kre - skat, ko raksta Māris - Spēle taču ir sena, visi ezeri jau ir 1000 reizes izspēlēti. Tad kāda starpība - dīkdienis jeb trenējies grinning smiley Nekādas, Māraprāt. Bet komandā nekad nav tā, ka visi 5-7 komandas biedri netiek pie PP2 uzspēlēt kaut pa reizei visas nedēļas garumā. Tie, kas tiek, izsūta savas atziņas citiem un visi ir laimīgi. Bet nezinot ezerus, kas tad tā par komandu, kas nezina, ko spēlēs, kāpēc spēlēs utt. Pirms piedāvāt kādu reformu, vajag padomāt, vai tā neizjauks visu komandas spēles būtību un tikai tad piedāvāt kaut kādas reformas, kas pamatos izjauc taktisko plānošanu un komandas garu.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 11:22PM
Māri - par nākamo argumentu neuzminēji, to pat netaisījos pieminēt. Vasaras individuālais ir pavisam cits turnīrs un es pat īpaši viņam nesekoju līdz grinning smiley
Tad šis: "...Aigar esi ļooooti naksks uz visa nokritizēšanu un ne-relevantu salīdzinājumu izteikšanu, bet neko konstruktīvu nekad neesmu no tevis lasījis..."
Negribēju vairs neko rakstīt, bet nenoturējos. Es esmu aktīvs šīs kopienas dalībnieks un vienmēr par visu izsaku savas domas, nevis klusēju. Tā sanāk, ka tās daudzos jautājumos atšķiras no Tavējām. Tā nav, ka es speciāli visu kritizētu, kas nāk no Tevis vai Tava brāļa puses. Vienkārši jūsu idejas man tiešām ne vienmēr ir skaidras. Kas attiecās uz konstruktīvā izteikšanu, tad es to izteicu - pēc šīs sistēmas komanda var gatavoties un kalt plānus, pēc Tava ierosinājuma tas iet secen. Sīkāk precīzi uzrakstīja Koka Klucis. Pats atceries vēl no tā laika, kad spēlēji LBM, ka vislabākie rezultāti komandai bija, kad iepriekš bija bijis vismaz viens treniņš un apspriestas katra ezera nianses. Un kāpēc kaut kas jāmaina, tad tieši no Tavas puses nav nekā konstruktīva kāpēc tas būtu vajadzīgs un kāds no tā labums. Ja jau izsaki ideju, tad pamato to.
Par salīdzinājumiem - kādi nu kuram tie ir. Šī ir makšķerēšanas spēle, tāpēc salīdzinājumi ar makšķerēšanas sacensībām un vispār komandu sacensībām.
Par reālās copes lomiem - to te nevajag pīt iekšā, reālā cope ir reālā cope un tur es atpūšos reāli un ķeru pavisam citus labumus no copes, piedevām ne ar vienu necopēju komandā un nesacenšos. Un jā, neticēsi - es arī tieku pie lomiem reālajā copē.....ja tādā veidā gribēji kaut kā iedzelt.
Vispār izskatās, ka kopš esi pametis komandu, Tu nez kāpēc iedomājies, ka es kaut kāds ienaidnieks Tev esmu. Tā nav. Labprāt ar Tevi kopā ij pacopēšu, ij alu iedzeršu. Tas, ka mūsu viedokļi daudzos jautājumos nesakrīt, tas ir tikai normāli. Visi nevar būt vienādi. smiling smiley
Gaidām pārējo viedokļus!
Re: Ieteikumi čempim
August 01, 2010 11:29PM
Kre Wrote:
-------------------------------------------------------
> Negribu ar nevienu šeit kasīties, toties
> jāpasaka tik daudz, ka, arī ja, izlozes notika,
> itkā, par labu man un/vai kādam citam, tas mums
> nekādas priekšrocības nedeva. Paskatieties
> taču reitingu tabulas! Tas pats bija ar Vlada
> organizēto turnīru, kur es visu pats pēc sava
> prāta izvēlējos, kamēr piedalījos. Vai es
> biju pirmajā vietā? Tā, ka manipulācijas ar
> izlozi ir pilnīgs bullshits, un varat beigt par
> to dirsties.
> Runa ir par to, ka ne visiem darbs, mācības,
> ģimenes, hobiji, utt atstāj daudz laika vēl
> trennēt pp2, tamdēļ ezeru izloze pirms spēles
> būtu godīgāka pret visiem dalībniekiem, un
> nedotu dīkdieņiem nepelnītu priekšrocību!

Uzraksti arī par to kā Tu par to cepies vienmēr, kad Tev negāja, kaut gadalaikus zināji iepriekš winking smiley

Piekrītu Koka Klucim - ja ko piedāvājat, tad lūdzu ar visu pamatojumu kāpēc tā būs labāk. Pēc Māra piedāvātā varianta reāli pajūk komandas plānošanas darbi un gatavošanās. Izlozēt pirms spēles var individuālajos turnīros, ne komandu. Savādāk tagad sanāk "man tā patīk un viss".

" būtu godīgāka pret visiem dalībniekiem, un nedotu dīkdieņiem nepelnītu priekšrocību!"

Vēl nesen dzirdēju salīdzinājumus, ka tas ir tikai normāli, ka uz var tas, kas vairāk trenējās! Un īstenībā pareizi vien ir. Jo profesionālāk komanda pieiet pie sacensībām, jo tai labāki rezultāti. Tā tas ir reālajā dzīvē, tā tas ir te. Kāpēc tagad pēkšņi tiem, kas netrenējas būtu jādod kādas privilēģijas attiecībā pret tiem, kas spēlē iegulda laiku?Edited 2 time(s). Last edit at 08/01/2010 11:33PM by Aigars Kauemmin.
Re: Ieteikumi čempim
August 02, 2010 06:28AM
Aizbrauc džeki labāk pacopē,Jūs te bišku jau pa traku ņemat pie sirdsconfused smiley
Re: Ieteikumi čempim
August 02, 2010 08:50AM
Padiskusēsim par manu variantu grinning smiley Skaitam kā līdz šim: 10,8,6,5,4,3,2,1, +1 par biggest fish. Komandu punkti: 3,2,1. un es par ezeru kalendāru the finger smiley
Re: Ieteikumi čempim
August 02, 2010 09:41AM
Es par 10,8,6,5,4,3,2,1, +1 par biggest fish. Komandu punkti: 3,2,1. un es par ezeru kalendāru, gadalaikus lozējam kā līdz šim... tikai baidos ka entuziasmam plokot atkal nevarēs sadabūt kvorumu tajās izlozēs..

Man būtībā ir absolūti vienalga vai tos gadalaikus izlemšu es vai Kre vai Māris vai Staut - kā parāda vēsture tas ir pilnīgi neietekmē rezultātus

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG


http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login