<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Vasaras individuālais

Posted by Kre 
Kre
Vasaras individuālais
May 20, 2010 10:52AM
Piedāvāju apskatei un apspriedei VIč noteikumus. Par tiem jāizšķiras līdz 23.05.2010 (svētdienai). Tad tie tiek publicēti un 26.05.2010 (nākam trešdien) notiek pirmā VIč spēle.
Kre
Re: Vasaras individuālais
May 20, 2010 10:52AM
Vasaras individuālā turnīra noteikumi un punktu skaitīšanas principi.

1. Turnīrs notiek katru trešdienu. (izmaiņu gadījumā paziņojums tiks izlikts www.propilkki.lv )

2. Turnīrs tiek spēlēts divos vai vairāk hostos. ( IP adreses ir pieejamas iknedēļas paziņojumā par
individuālajām sacensībām)

3. Spēlēti tiek 3 ezeri atlasē (2x15min + 1x30min), un trīs ezeri finālā gandarījumā (2x15min + 1x30min)

4 Hosti tiek atvērti 19.30 un spēļu sākums 20.00

5. Katrā hostā drīkst spēlēt 20 dalībnieku.

6. Punkti tiek skaitīti pēc sekojoša principa:

1.vieta 10p
2.vieta 8p
3.vieta 6p
4.vieta 5p
5.vieta 4p
6.vieta 3p
7.vieta 2p
8.vieta 1p

+ biggest fish 1p

7 Kopvērtējuma punkti tiks skaitīti šādi: 1)tiem kas tiek finālā: atalses + finālā iegūtie punkti; 2) tiem kas netiek finālā: gandarījumā iegūtie punkti.

8. Punktus skaita hosta turētājs, kā arī katrs spēlētājs pats.

9. Ja rodas pretenzijas par punktu skaitīšanu, tad kā pierādījums tiek izmantots "screenshot" vai play logs no pēcspēles vietu sadales tabulas.

10. Spēlētājiem spēles laikā ir jāuzvedas zolīdi un jārespektē citi dalībnieki, hosts patur tiesības vienpersoniski izlemt par spēlētāju izmešanu vai apklusināšānu, ja tie neuzvedīsies kā pieklājas!

11. Ja rodās situācija kad pēc pamatturnīra finālam kvalifivējas vairāk spēlētāju nekā to pieļauj spēles protokols tad tālāk tiek spēlētājs kuram kopējā iegūto vietu summa pamatturnīrā ir vismazākā. Ja šī metode neatrisina radušos problēmu, tad tālāk tiek spēlētājs kurš ieguvis augstāku pzīciju kādā no pamatspēlēm. Ja šī metode arī neatrisina problēmu, tad tālāk tiek spēlētājs ar augstāko vietu individuālajā reitingā.

12. Finālam kvalificējas 50 - 51% spēlētāju no katra hosta.

13. Spēlētājs drīkst atteikties no spēlēšanas finālā, atdodot savu iegūto pozīciju nākamajam spēlētājam atlases turnīra reitingā.

14. Ezeri, to gadalaiki un pulksteņlaiki tiek izlozēti un publicēti 1 stundu pirms spēles sākuma.

15. Vienā no trim ezeriem (gan atlasē gan finālā un gandarījumā), tiek likta speciālā disciplīna (all species, amount, biggest fish, only...), kas tiek izlozēta reizē ar ezeriem.

16. Fināla un gandarījuma turnīra norises IP adresi izziņos pēc pamatturnīra, kopējā hosta sarakstē.

17. Spēlētgribētājiem ietiecams pieteikties iepriekš. 19.55 hostiem jāsazinās skypā un pēc iespējas jāizlīdzina spēlētāju skaits visos hostos.
May 20, 2010 03:49PM
Jā!

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
May 20, 2010 07:45PM
Ierosinu uz vasaras čempionāta laiku lietot mūsu veco punktu skaitīšanas sistēmu: 1. vieta 10 punkti, 2. vieta 9 punkti ... 10. vieta 1 punkts.
Tas atvieglos finālistu atsijāšanu no pārējiem, jo spēlējot tagadējā sistēmā ir ļoti daudz dalītās vietas, kas nozīmē, ka finālā būs vairāk kā 20 cilvēki. Un vairāk kā 20 vienā hostā- tā vairs nav spēle.
May 21, 2010 10:17AM
ES STARP CITU TIEŠI PAR TO PADOMĀJUsmiling smiley
pēc vecās sistēmas arī ātrāk var saciparotsmiling smiley
Kre
May 21, 2010 11:16AM
Manis pēc varam arī pēc vecās sistēmas... smiling smiley
May 21, 2010 11:43AM
Bet īstenībā, ja nenāksies hostēt, tad man vienalgasmiling smiley))
Galvenais lai tiešam ne vairāk par 20 deguniem hostā!
May 21, 2010 03:19PM
Vēl aizraujošāk ir spēlēt pēc sistēmas, ko Agita piedāvāja savos turnīriņos - punkti visiem, kas finišējuši ar ieskaites zivīm!
May 21, 2010 04:07PM
Vienīgi situācija būs tāda, ka tie kuri katru reizi piedalīsies atrausies no tiem kuri retāk spēlēssmiling smiley
Pagājušo gadu jau solījās te daži procentuāli vilkt un spēļu skaitu rakstīt klāt.... bet....

Man ļoti patīk fion.ru mini turnīru formātssmiling smiley
Nekādu punktu,tikai uzvaras!

Noteikumi fion turnīram

un kopskats pa mēnesismiling smiley
http://www.fion.ru/talk/download/file.php?id=19214&mode=view
May 21, 2010 06:55PM
"Vienīgi situācija būs tāda, ka tie kuri katru reizi piedalīsies atrausies no tiem kuri retāk spēlēs"

Šito es nesaprotu. Kāpēc atrausies?

Pag. gad laikam arī rakstīja spēļu skaitu klāt, bet uz vasaras beigām nevienam vasaras čempis vairs īpaši neinteresēja.
May 22, 2010 12:38AM
Ja drīkst izteikt subjektīvo viedokli, tad man šķiet, ka labāk visus turnīrus pietuvināt PČ formātam!
4 ezeri ir pietiekami, lai izsijātu spēlētājus un atlases noteikumi viegli ļautu noteikt augstāko vietas ieguvēju.

Joprojām uzskatu, ka pirmo/otro vietu ir daudz grūtāk izcīnīt un ir loģiski to novērtēt augstāk nekā, piemēram, starpību starp 7 un 8 vietu.

Līdz ar to balsotu par pirmo piedāvāto shēmu...

Krē, kad paredzēts palaist turnīru?
May 22, 2010 10:20AM
Asar, nākamtrešdien startējam.
May 22, 2010 12:29PM
1.vieta 10p
2.vieta 8p
3.vieta 6p
4.vieta 5p
5.vieta 4p
6.vieta 3p
7.vieta 2p
8.vieta 1p

+ biggest fish 1p
ja drīkst ko teikt, tad arī es par šādu punktu skaitīšanu thumbs up
May 22, 2010 06:12PM
Punktus vienalga pēc kuras sistēmas skaita, kaut gan nu jau pierastāks liekas variants, kas bija aktuāls visu sezonu smiling smiley
May 22, 2010 08:04PM
Laikam neviens nelasa manu pamatojumu kāpēc vajadzētu skaitīt pēc vecās sistēmas. Par Aigaru nerunāju, viņam jau patiktu arī ja varētu 50 cilvēki saspiesties uz Sarkijarvi. smiling smiley

Uzskatu, ka aktuāli ir tikai divi skaitīšanas varianti- 10,9,8... Vai Agitas variants, ko pieminēja Valdiņš.
May 22, 2010 08:13PM
Uzbrauciens nevietā Māri. Tas, ka es biju par vienu hostu dienas turnīrā, tas nenozīmē, ka man patīk vairāk par 20cilvēkiem citos turnīros. Arī dienas turnīrā man tas sajūsmu nesagādā, bet tas atvieglo hostēšanu un skaitīšanu. Visos citos turnīros, es esmu, tikai un vienīgi par to, lai hostā nebūtu vairāk par 20cilvēkiem! smiling smiley
Un kā jau iepriekš minēju, man vienalga pēc kādas sistēmas skaita, nedomāju kā viena vai otra sistēma dos vairāk dalītu vietu. Iespējams, ka tā arī ir, ka Māris saka.
May 22, 2010 08:28PM
Esmu par sistēmu:
1.vieta 10p
2.vieta 8p
3.vieta 6p
4.vieta 5p
5.vieta 4p
6.vieta 3p
7.vieta 2p
8.vieta 1p

+ biggest fish 1p

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg
May 22, 2010 09:44PM
Paturu autortiesības uz saviem turnīriem un punktu skaitīšanugrinning smiley
Lai paliek manos tematiskajos turnīros, kas atkal atsāksies rudenī, p-tu skaitīšana, kāda tā tur bija (maķenīt kaut ko uzlabošu), bet šajā turnīrā esmu par_ 10,8,6,5,4,3,2,1. Kāpēc? Hostam vieglāk saskaitīt.
Būs jau labi, sāksim tik pamazām spēlēt.tongue sticking out smiley
May 22, 2010 10:21PM
Es arī uzskatu, ka jāspēlē pēc tās sistēmas, pēc kuras spēlējam visu laiku.

Edited 1 time(s). Last edit at 05/22/2010 10:22PM by Kristapz.
May 23, 2010 06:11AM
10 8 6 ir labi.
Māri, kāpēc Tev liekas, ka daudziem būs vienāds punktu skaits.Man tā nešķiet, lai gan neesmu nekādu statistiku vedis.Un, ja arī tā būtu, tad kāda tur liela atšķirība finālā 20 vai 21(22) ļauži.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login