<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

pp2 čempis, jeb visas pp2 spēlētāju emocijas!

Posted by Kristaps 
Re: pp2 čempis, jeb visas pp2 spēlētāju emocijas!
February 11, 2010 01:51PM
Māri, mums ar ne vienmēr ķeras kā gribētos!smiling smiley
February 11, 2010 06:31PM
sveiki visiem! es vēlētos izteikties par vakardienas spēli. Protams sveicu uzvarētāju komandu LSM !!! Bet ir viens bet ,kas man personīgi riebjas - tas ir komandas kurām, vai nu drausmīgi skauž ka EELS komanda ir pa augšas korīti, vai nu drausmīgi jūt līdzi -nezinu??? Nākamais ir par to nolāpīto apurbšanu - EELS komanda pirms šiis spēles jau bij vienojusies(SEN), ka nevienu neapurbs(jo vietas mēs ar zinam kur pretinieks atrodas) , bet nesaprotu kapēc vaig tik personiski piiet pie šī tizlā varianta un darīt atkal. Vēlu visiem to labāko un mēģinam šo spēli veidot ar atpūtu, nevis ar riebumu viens pret otru. Ar cieņu Arnis.
Vēl viens mazs lūgums admiņiem-vai nevarētu kāds palīdzēt no jums sataisīt tā ,lai es kautko[ coment] varētu ierakstīt??? LŪDZU
February 11, 2010 06:51PM
Spam listā biji nokļuvis...Arni pamēģini rakstīt bez e pasta adreses...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
February 11, 2010 06:52PM
Arni, detalizētāk? Kam skauž un kas jūt līdzi?
Par apurbšanu- tu raksti par to serija un manu epizodi?
February 11, 2010 06:57PM
Arni apurbējus labāk saukt vārdos.Lai visi zina.
Bet kopumā ir 2 veidu apurbēji.Vieni, kas pēc tam atvainojas(Solvita) un otri, kas visus pasūta(Mailīte).Nezinu, gan kas tur kuram dotajā momentā uznācis, bet nu tā gadāssmiling smiley
Pirmā veida apurbēji parasti turpina spēlēt, bet otrā veida kaut kur pazūd tālēs zilajās, jo kaut kā neviens viņus neciena.
Lai gan sakarā ar jaunu komandu parādīšanos atkal apurbšana ir aktualizējusies un atkal jau skan frāzes, ja spēle ļauj, tad es daru, ko gribu, tad tomēr iesaku pilnīgi visiem tomēr neurbt apkārt sēdošam cilvēkam n-tos āliņģus.Tas būtu ētiski un pieklājīgismiling smiley
P.S Arni kam tieši skauž, ka EELS ir topā?Es tādus nepazīstu un it sevišķi vēl veselas komandas?Varbūt vari nosaukt?
Citādi kaut kā jocīgi sanāk-kaut ko pateici-bet par ko tieši iet runa nav skaidrs?
February 11, 2010 07:06PM
Agri, ir trešais apurbēju tips, kuriem dažreiz pieskatu arī sevi. Šim tipam apurbšana ir atriebība par apurbšanu. Pirmais nekad to nedaru, bet ja mani apurbj, tad varu arī 3 caurumus ap provokātoru izurbt!
February 11, 2010 07:09PM
Man nepatīk nevienu apvainot un netaisos ,bet tie kas lasīs ļoti labi sapratīs(ko es rakstu,kapēc es rakstu)- un vēl par to urbšanu, saprotu, ka jebkurš var saskrieties ar čomiem vienā lumpī ,bet ne tādā variantā. Mazliet mani apbēdināja, bet nu neko darīt. Katrā ziņā mūsu komanda nekad neapcels citas komandas un necels degunus gaisā.
February 11, 2010 07:16PM
Intruder paldies, bet tagad ok. Bij problēma ka kāds bij reģistrejies ar (Arnis) pat vainīgo atradu.hot smiley
February 11, 2010 07:26PM
Arni, joprojām gribu zināt par ko tieši iet runa?Mēs bijām grupā 4 ļoti labas komandas un arī senas.Tieši tāpēc jau arī bija mans jautājums?Negribi publiski(lai gan velti) uzraksti privāti.
February 11, 2010 07:51PM
Tas "apurbējs" laikam būšu es. Vakar jūrmalā (meklēdams komandas biedram zivis) es izurbu āliņģi blakus Arnim (top vietā). Uzrakstu "privātīpašums" diemžēl neieraudzīju. Tajā āliņģī neķērās. Izurbu vēl vienu (tālāk no Arņa), tur sāka ķerties WF. Ielaidu komandas biedru savā vietā. Viņam, par noželu, neķērās. Jauni āliņģi netika urbti. No kreisās puses (krietnu gabalu) ieurbās Aigars (galvenais liecinieks). Pēc tam es apsēdos savā vecajā āliņģī un vilku WF (man nez kāpēc ķērās). Savukārt Arnis, domādams, ka viņu nežēlīgi apurbj, man iecirta no otras puses.
Diemžēl Arnis neraksta, ko viņš darīja Meri vidusspēlē, ieborēdams starp Voldu un Ilžuku, ko darīja Kingfishers jūrmalā, borēdams apkārt Voldam.
Kingfisher, nekā personīga. Spēlētāju ir daudz, top vietu pamaz. Tik zemu es neesmu kritis, lai apurbdams citus, tiktu pie loma. Patiesībā ir otrādi.
Ja esmu vainīgs, tad atvainojos Arnim un pārējiem, ko esmu apurbis.
Ar cieņu, vladis
February 11, 2010 07:52PM
Agri-nav vaidzīgs publicēt,lai jau paliek kā ir ,bet ceru, ka nākamreiz šādu komandu tikšanās reizē, neizmantos pretinieks-pretinieku zināmās vietas(apurbšanai).
February 11, 2010 07:59PM
Vladi neesmu ne dusmīgs ne kašķīgs. Paskaidroju ,ka Meri starp Voldu un Ilzuku ir mana arī iecienīta vieta un es nestaigāju vinjiem apkārt un neurbu arī komandas biedri to tur nedarīja tas bij lieki no tavas puses. Nākamais palasi augstāk ko rakstiju un tad atbildi.
Kre
February 11, 2010 08:52PM
Arni, pieņemu, ka Vladis izlasīja, ko tu rakstīji, savādāk viņš tev nebūtu varējis atbildēt. Bet man lūgums būt tomēr konkrēti pateikt kurš, ko, kā. Lai visiem ir skaidrs kas tev nepatīk...
February 11, 2010 09:18PM
Es tiešām nezinu kas ko ir apurbis un kāpēc. Bet, ja runa iet par Jormuanlahti, tad redzēju, ka Vladis un Arnis sēž netālu viens no otra, bet speciāli tam uzmanību nepievērsu. Pats sākuma biju aizskrējis uz citu netālu hotspotu, bet pēc tam uz brīdi biju netālu no viņiem, bet vēl pēcāk aizcilpoju uz augšu.
A kas attiecās uz komandu, tad tiešām nezinu kam un kādā veidā varētu būt nepatika pret to, ka EELS turas augšgalā. Vieta augšgalā ir jānopelna ar labu spēli un to jūs arī darāt. Man nav antipātiju ne pret vienu komandu un ne pret vienu spēlētāju un domāju, ka visiem(vismaz lielākajam vairumam) ir tieši tāpat.
Peace! smileys with beer
February 11, 2010 10:11PM
Arni, visu cieņu! Bet uz "savām" vietām parasti skrien pa priekšu, nevis tad, kad esi tukšā un uz spēles beigām (un iemīļotā vieta tieši starp Voldu un Ilžuku). Cik zinu, Meri, Tava iemīļotākā vieta bija uz mazās salas (kur, Tu visticamāk arī sēdeji sākumā).
Un tikai nesaki, ka es jūrmalā Tev dancoju riņķī.
Vēlreiz atvainojos, ka pieborējos klāt Tavai vietai un Tev iztraucēju copi.
Vēl arvien ar cieņu, vladis.
February 11, 2010 11:19PM
Viss beidzam. Turpinam iesākto kā ir tā ir .
Bet laikam tomēr nevaru tais (coment) neko ierakstit.angry smiley
February 12, 2010 09:06AM
Tad no tavas IP tiek sūtīti spami.. cita izkaidorjuma kāpēc tavs IP nokļuvis Aksimet spam listā man nav

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
February 12, 2010 09:25AM
Apurbu,Apjurbju un Apurbšu!the finger smiley
February 12, 2010 10:18AM
Jā Sherif tu mani Meri apurbi kaut man tur sen vairs neķērās grinning smiley
February 12, 2010 11:00AM
Nujau,liidz teviim pat aizshpljaut nevareeja!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login