<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

pp2 čempis, jeb visas pp2 spēlētāju emocijas!

Posted by Kristaps 
Kre
Re: pp2 čempis, jeb visas pp2 spēlētāju emocijas!
October 30, 2008 04:35PM
Es pat neatceros vairs, cik reizes esmu dzēsis pp2 no kompja ārā, bet tai progai ir kautkas virus-veidīgs, kā atkal ieslēdzu kompi, tā pamanu, ka pp2 atkal ir ieinstalēts! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Intruder, komandas couching'u nevajag? - es par simbolisku, cepumu un pirts sesiju, samaksu būtu gatavs palīdzēt! smiling smiley thumbs up

Edited 1 time(s). Last edit at 10/31/2008 12:18PM by Kre.
October 31, 2008 12:07PM
Mistikagrinning smiley
Man atkal ir tā kā piesēžos pie kāda kompja,ne tikai savējā,tā skatos PP2 jau priekšāgrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Kre
October 31, 2008 12:19PM
Andz, tas jau ir tas par ko es runāju, ne tikai mēs esam inficēti, bet pārnēsajam ar to kaiti! eye popping smiley
October 31, 2008 12:59PM
1 diena bez PP2.... stāvokllis nervozs, bet normāls... rokas ....labā ik pa laikam raustās... kreisā patvaļīgi raksta /names

Turamies....

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
Kre
October 31, 2008 01:37PM
Intruder turies! un ja nu gadījumā vajag pasmelties spēkus, tad vari palasīt šīs pašas tēmas pašu sākumu - labu emociju deva visai dienai! smiling smiley thumbs up
November 03, 2008 12:46PM
Nu kur tad tas kopvērtējums ?????????
November 03, 2008 01:00PM
Es padevos...nu patiesība es jau nemaz reali necerēju (nedomāju) atbrīvoties no šīs atkarības smiling smiley

Pāristalēju PP2 un 3 spēlēs pievarēju visus 3 līmeņus (easy un medium 10 min hardu gan 15 min)

Liekas ka jaunajā instalācijā keras labāk winking smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 1 time(s). Last edit at 11/03/2008 01:00PM by Intruder.
November 03, 2008 01:20PM
ieliku kopvērtējumu pie kādas no grupas rezultātiem!
sk. pirmajā lapā!
November 06, 2008 12:58AM
http://photo2.poga.lv/photos/0811/1106/arsiks/6242738461_l.jpg vai nav skaistismileys with beer
Kre
November 06, 2008 01:08AM
VIP KAPĀĀ!!!! the finger smiley eye popping smiley hot smiley cool smiley
November 06, 2008 01:15AM
IFW malačismileys with beer
November 06, 2008 01:40AM
Arsik, nav skaisti sad smiley
November 06, 2008 02:36AM
Galīgi nav skaisti...

Pārliecinoši gan...
November 06, 2008 02:33PM
Aceros pagājušo gadu IFW šitajā pašā ezerā uz only silver bream paņēma pirmās piecas vietas+bigest , žēl ka toreiz skrīnu nepaņēmu sad smiley(
November 06, 2008 04:18PM
Jā, Raivi, atceros to murgu - spēlējām vienā grupā...tā arī nespējām no šī nokdauna atgūties un pat viss aizņemtais goda pjedestāls + biggests rautupuro lumpī neglāba VIP no 2. vietas...sad smiley ... tiešām labi, kad tas briesmīgais skrīns nav saglabājies grinning smileyDDD...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
November 07, 2008 08:50PM
Ir skaista saulaina diena.Un pēkšņi viens nelabā balsī blauj pēc palīdzības,jo ir ielūzis pavasara pedejā ledū.Paiet 3 minūtes un no tuvumā esošajiem 20 copmaņiem neviens nenāk palīgā.Jau piektā minūte iet un ... Pēc 15 minūtēm Tostame līcis tukš visi apm.50 copmaņu pazuduši. Laikam nokaunējās!
Pēc gada vis tāpat tikai ar labām beigām.Tuvumā pagadījās Igaunis no Pērnavas kurš nabagam 5 minūtē palīdzēja kamēr pārejie 50 no Latvijas noskatījās vai tēloja,kā neredz un nedzird.
Notikumi notika Tostame un pēc Igauņa makšķernieka stāstītā sapratu,ka abi notikumi notika brivdienās.Vairākas reizes esam šos gadījumus izrunājuši un morāle būs šāda.
Tā,kā ziemas makšķerēšana ir ekstrēms (pirmais un pēdejais ledus un arī tālie braucieni pa ledu) veids,tad šeit noder biedra plecs,atapība,izpalīdzība,nesavtīgums,atbildība,drošsirdība un vēss prāts lūk tādas rakstura īpašības ekstremālajās situācijās. Tapēc turēšos pie pārbaudītām vērtībām...

Tapēc neapvainojies,ka divas reizes ateicu draudzības piedāvājumu sapulcē un pēc sapulces,jo man ir citas intereses un parasti draugus saista kopīgie hobiji,atmiņas...
Neapvainojies arī par uzbraucienu par tavu izteikumu....vair.nedeļu atpakaļ ,jo aizstāvu un aizstāvēšu komandu,grupu,kopienu no nepamatotiem apvainojumiem kurā uz to brīdi būšu,jo neprotu nodot un ļaut kāpt sev un komandai uz galvas arī tad ja pārstāvēšu Latvijas izlasi (ja pārstāvēšu???)
Niku burta maiņa notika tādēļ,ka man nevelk uz vīriešiem un arī citiem nedošu iespēju ... (šeit ir nokartots man pretenzijas pret ... nava )
Es tevi pieņemu tāds kāds esi,jo zinu uz ko esi spējīgs un man iebildumu nava pret vāju (atbildība par saviem vārdiem) rakstura cilvēku,jo cik cilvēku tik raksturu tur nu neko darīt tā pasaule iekartota.
Kre
November 07, 2008 10:27PM
Tere - ir arī tāda īpašība, kā ļaunatminība. Tas akmentiņš tavā dārziņā.
November 08, 2008 12:24AM
Labi Kre pieņemsim,ka kāds ir aizņēmies naudu un netaisās adot,kad tā pašam ļoti vajaga pat atgādinājumi nelīdz.
Jautājums tāds vai aizdosi velreiz naudu pēc gada vai vairākiem gadiem,kad otrais neadeva iepriekšējo parādu (ļaundabīgi)?
Vai arī ,ja kāds ir tevi apzadzis vai tad neuzmanīsies un neacerēsies kas bija noticis (drīzāk te piesardzība ne ļaunatminība)?
Ļaunatminības īpašību varēsi piēdēvēt,kad būsi velreiz izlasījis replikas
Palasīsi,paanalīzēsi,sapratīsi?Skaties no vairākiem leņķiem
Augstāk rakstīju,ka pieņemu.Labi piedodu,ja ... neuzbāzisies,jo muļķigi izskatās,ka divi m... plēšās savā starpā par,, principu,,
Man tiešām ir neerti???
November 08, 2008 01:11AM
Hei Raivi un Eduk!
Man, ja kas ir tas slavenais IFW skrīns thumbs up
Nedaudz biju no šīs spēles atgājis nost un centos atturēties, bet nu vēsturiskie fakti ir neizdzēšamitongue sticking out smiley
Ja ir vēlme, varu interesentiem šo skrīnu aizbliezt uz meilu winking smiley
November 08, 2008 01:28AM
Čau Lidvaavere!
Sen neredzēts. Tu tak vēl joprojām esi mūsu komandā.Bet skrīnu būtu labi dabūt priekš IFW komandas slavas stūrīša (tāds veidojoties VIPiem), kas mēs sliktāki,vai smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login