<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

pp2 čempis, jeb visas pp2 spēlētāju emocijas!

Posted by Kristaps 
Kre
Re: pp2 čempis, jeb visas pp2 spēlētāju emocijas!
October 02, 2010 02:14AM
Agita, nekādas datorprogrammas skaitļošanai nav izmantotas.
October 02, 2010 08:11AM
grinning smiley Tad jau vienkārši- sagriez klucīšus un bīdi.
Tā nebija kritika (kaut gan kritika vienmēr ir laba lieta saprātīgos apjomos), bet gan iespēja paskatīties uz esošo situāciju.

Edited 1 time(s). Last edit at 10/02/2010 08:11AM by Agita (DR).
Kre
October 02, 2010 11:48AM
Agita, bez matemātikas zināšanām tos klucīšus varēsi bīdīt gadiem un neko sakarīgu nesabīdīt...
October 02, 2010 01:40PM
Heisaa!
Vienmeer pirms turniiriem ir skaidrs, ka pastaav taadas organizatoriskas lietas kaa, kalendaaru un grafiku sastaadiishanas, taa pat kaa speeles formaats!
Nekad, neviens to nedara vienpersoniski, kaadu savu savtiigu noluuku vadiits!
Ir cilveeki kuri reaaali sheit iegulda gan laikau, gan nervus un pat finanses!
Esiet Luudzu objektiivi un nebojaajiet TO, Kas jau ar kaada speekiem ir izveidots, ja varat, paliidziet, bet ja nee tad cieniet citu puules!
Mums noteikti te ir pietiekami daudz gudru praatu, kuri pilniigi droshi var rakstiit tiem cilveekiem kuri ruupejas muusu visu labaa.
Reizeem liekas ka ar to demokraatiju sheit ir taapat kaa muusu Valstii!
Ar patiesu cienu
Juris
October 02, 2010 01:53PM
P.S.Veel jau pastaav iespeeja uz randoma pleciem uzlikt arii grafikusmiling smiley
October 02, 2010 02:06PM
Ja būtu tāda iespēja, sheriff, Māris netērētu savu laiku.
October 02, 2010 02:09PM
to varsmiling smiley
Kre
October 02, 2010 02:17PM
Sheriff, interses pēc, lūdzu iemet linku, kur tieši Tu atradi randomā iespēju izveidot mums derīgu spēļu grafiku. Prasu, jo pagājušā sezonā, kad bija jāveido tas grafiks, izmeklējos pa netu vai kautkur nevar atrast šāda veida programmu, lai pašam nebūtu jārēķina, bet tā arī neko neatradu, un kūpošu galvu pats visu sarēķināju...
October 02, 2010 02:23PM
Taapeec ka nevajaga visu sarazhjiit un likt vinjam par daudz infosmiling smiley
Ciparos ciparossmiling smiley
October 06, 2010 10:17PM
October 06, 2010 10:29PM
Nē nu šitā vēl nebija gājis-2 punkti un pēdējais ezers, kas īsti nepatīk!Un te pirmais un bigest.Un 6 punkti komandai.Es laikam iedzeršu, lai gan zin ,ka rīt būs slikti.Bet nu uzvara jāsvinsmiling smiley
October 06, 2010 10:32PM
Agri - es Tevi saprotu! smileys with beer
October 06, 2010 10:44PM
Nu šodien bijušā Legiona komandām beidzot sanācis tikt pie uzvarām - laikam zvaigznes kautkā pareizi sastājušās bija winking smiley grinning smiley ...

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif
VIP kapā!!! ...ledu

Paliec sveiks PP2!
October 06, 2010 11:25PM
Bijušais Leģions šodien bija līmenī! http://parcopi.lv/sml/speks.gif
October 07, 2010 06:43AM
Nu, nu. Aizmirsāt pavisam par vienu no Leģiona dibinatājiem... grinning smiley
October 13, 2010 10:51PM
Šodien uz virtuālā ledus pēc ilgāka laika atkal piedzīvoju to, kā tas ir, kad tevi tīšām apurbj. Diemžēl mūsu vidū vēl arvien ir spēlētāji, kam neeksistē nekādas ētikas normas un viņu vienīgais prieks dzīvē, diemžēl, ir ko sabojāt citam. Uzskatāms piemērs šodien bija Iso Soimi, kad sākumā pie starta viens no spēlētājiem (tie, kas bija Intrudera hostā, zina, par ko iet runa) mani smuki apurba no divām pusēm, pēc tam, kad es pārgāju citur netālu no komandas biedra, atskrēja man līdzi un atkal apurba mani no divām pusēm, pēc kā vienkārši aizgāja pie citas grupiņas, droši vien ne bez mērķa apurbt. Temats it kā ir sen izsmelts un runāts daudz reizes. Taču šoreiz neiet runa par to, ka spēlētājs vienkārši ieurbjās bezkaunīgi blakus un copē. Šoreiz iet runa par bezkaunīgu, tīšu apurbšanu. Mans viedoklis - šādi spēlētāji ir jāmet ārā no hosta. Lai komanda, kura nespēj tikt galā ar savu apurbēju, spēlē četratā. Kāpēc citiem, kas bauda šo spēli un trešdienu vakarus uztver kā prieku, tas ir jāgandē dēļ tādiem "keksiem"? Iesaku hostiem tomēr neignorēt vairrākkārtējus spēlētāju brīdinājumus par tīšu apurbšanu un mest šādus "keksus" ārā no hosta, lai beidzot rodas sapratne par to, kas ir ētiska rīcība un kas nav. Atkārtoju vēlreiz - runa iet par tīšu apurbšanu, tādu kā viena spēlētāja apurbšana no divām/trim pusēm, tādu rīcību kā speciāla ārliņģu urbšana pie katra no vienas komandas biedriem.

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=51,filename=lsabre.gif
VIP kapā!!!
http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=177,filename=supermen.gifhttp://s60.radikal.ru/i168/1012/a3/565142a6689e.jpg

Edited 1 time(s). Last edit at 10/13/2010 10:52PM by Koka_Klucis.
October 13, 2010 10:58PM
Tie, kuri tā dara, laikam paši uz īstā ledus necopē. Pretējā gadījumā viņiem būtu jābūt ļoti ātriem un jāmāk izvairīties no lidojošiem priekšmetiem grinning smiley
October 13, 2010 11:10PM
Šoreiz nemetu ārā tikai tāpēc ka pats nebiju tuvumā un nevarēju novērtēt situāciju, kaut arī ticu ka MMM un KK bija par ko iebilst...
Par laimi tādu spēlētāju kļūst ar vien mazāk un mazāk.. lai arī katru gadu "jaunai gvardei" paiet laiks lai pierastu pie nerakstītajiem likumiem...

Respektēsim vien otru! Kā rāda pieredze tas nevienam nekādu lielo veiksmi nav nesis - pats cenšos aiziet patālāk no visiem bariem un ticiet man rezultāti tikai uzlabojas....

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
October 14, 2010 06:53AM
Es biju nolēmis par šo tēmu vairs nerunāt, jo tas neko nedod. Tagad daru tā- ja mani apurbj, tad es atriebjos šim spēlētājam citā ezerā. Un man vienalga kurš tas ir un no kuras komandas. Atriebība gan seko tikai, ja man pašam neķeras smiling smiley Bet vārdus atceros un ierakstu melnajā sarakstiņā grinning smiley
October 14, 2010 08:51AM
Piekrītu,kā cīnīties ar to nezinu.confused smiley Sliktas vēsmas no citas kopienas izskatās!
Zivjumīlis vakar pilnas ausis piebļāva par Kretīniemsmiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login