<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Darba/sadarbības piedāvājumi/meklējumi

Posted by Intruder 
Darba/sadarbības piedāvājumi/meklējumi
December 03, 2009 08:52PM
Mūs vieno PP2, tomēr savās parastajās dzīvēs mēs katrs daram kaut ko savu. Dižķibele musm visiem likusi mobilizēties un man radās doma, ka neciešama vieta, kur katrs var kaut ko piedāvāt vai arī pats piedāvāties.. smiling smiley

Tā teikt tirgus placis smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif

Edited 1 time(s). Last edit at 12/03/2009 08:57PM by Intruder.
Re: Darba/sadarbības piedāvājumi/meklējumi
December 03, 2009 08:56PM
Mans lauciņš ir zīmolvedība, webdizains, webprogrammēšana un webmarketings ( SEO , SEM)
No jaunā gada arī startēsies (cerams smiling smiley ) auto izsoles (pārdosim latvijas līzingu/banku atņemtās un apdrošinātāju auto)

Ja kādu, kas interesē jūs zināt, kur mani meklēt smiling smiley

Propilkistiem vienmēr atlaide smiling smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
December 03, 2009 09:42PM
Intruder - laba ideja! thumbs up

Es darbojos drošības sfērā. Ja kādam(i) kādreiz vajag apsardzi kādā pasākumā, vai kādā objektā, tad dodiet ziņu. Der gan vienreizēji pasākumi, gan pastāvīgi objekti smiling smiley
P.S. Vēl uzturu lapu www.parcopi.lv
Ja ir kādi piedāvājumi šajā sakarā, tad arī droši rakstiet šeit privātajā, vai uz e-pastu aigarsgs(at)inbox.lv
December 04, 2009 06:03PM
Aigar: Kas tā ir par apsardzes firmu? Par cik es ik pa laikam organizēju masu pasākumus, tad man shī lieta ir aktuāla!
ir gan labi, gan ne tik labi piemēri, tāpēc esmu vienmēr atvērts jauniem sadarbības partneriem. nākamais pasākums 26 februārī. tauta ap 1000gab, telpās.

A.K.
December 04, 2009 06:14PM
Kraft - uzrakstīšu privāti smiling smiley
December 05, 2009 11:55PM
Koka platnu materiali vairuma un mazuma. Privatmaju un citu celtniecibas objektu celtniecibas konsultacijas.thumbs up
December 07, 2009 06:37PM
Bet es lūk meklēju darbu,kur var ne tikai strādāt, bet arī nopelnīt.Esmu atvērts piedāvājumiem.spinning smiley sticking its tongue out
December 07, 2009 07:04PM
Tad jau es ar. smiling smiley

Tie kas veel nezin: ja vajag fotograafu, runaat ar mani! : )
Kā arī pēcapstrāde fotošopā gan elementārā, gan top līmenī. (pasniedzu arī privātstundas)
Protams, arī visa veida video darbi.

Varat iebrovzeet manu weblapu, paluureet bildiites un klipus atslodzei smiling smiley

Prāta Palāta

Krafts/Armands Erglis.
Kre
December 10, 2009 03:22PM
Laikam jau pienākusi arī mana kārta smiling smiley

Strādāju arhitektūras un dizaina firmiņā Cēsīs, varam piedāvāt viskautko saistītu ar to un par to tēmu. smiling smiley Kopienai saprotams draudzīgās cenas. smiling smiley

Varu arī piedāvāt kosultācijas par akvārijiem, pats par šo tēmu esmu interesējies jau gadus 15, un ja vajag varam arī sarunāt kādu uzlīmēt, pats gan šobrīd esmu procesā līmēt savu pirmo 200l stikla kasti, bet ideja kā tas darāms + ietilpstošā matemātika ir skaidras. + vēl var arī noorganizēt aksesuārus (vāku, galdu) kas būtu galdnieka custom made pasākums. smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 12/10/2009 09:13PM by Maris.
December 10, 2009 06:54PM
Ja jau kārta, tad kārta.spinning smiley sticking its tongue out

Lai cik grūti laiki cilvēkiem būtu, zobi ir un būs vajadzīgi.
Dobelē taisu zobu protēzes gan zelta, gan ne zelta, gan lētākas, gan ne tik lētas.
Kopienas dalībniekiem vienmēr cenas runājamas.grinning smiley
Ja vajag, ziniet, kur mani meklēt.
December 10, 2009 11:39PM
P.S zinu , ka ZM taisa lieliskus manekjlus no juusu proteezeem tongue sticking out smiley
December 11, 2009 08:59AM
Es varu piedāvāt juridiskos, grāmatvedības, maksātnespējas un audita pakalpojumus/konsultācijas cool smiley
December 12, 2009 05:30PM
Strādāju Rīgā ūdenssamniecības firmā. Reāli iznāca darboties dzīvesvietā Dobelē. Pašlaik gan neko nedaru, saņemu pabalstus un audzinu meitu smiling smiley Darba specifika saistīta ar dažādu ūdens objektu projektēšanu- dīķi, ūdenskrātuves, hes,meliorācija, pēdējā laikā LVM ceļi. Tā ka, ja kādu interesē nevirtuāli ūdeņi, varu kaut ko līdzēt smiling smiley
February 09, 2010 05:02PM
Heisaa!
Ja nepiecieshams rokasgraamatu,instrukciju un citas dokumentaacijas tulkoshana ,kaa arii programmatuuras un web vietnju tulkoshana,laipni luugti!
Juridiskie,notariaalie dokumenti tai skaitaa!
Kaa arii tulkoshanas programmu tirdznieciiba!
March 09, 2010 06:00PM
Esmu ne tikai žurnālists (piemēram, ja kādam vajadzīgs reklāmraksts!) , bet arī latviešu valodas korektors un literārais redaktors. Varu pārskatīt dažādus noteikumus, nolikumus un tamlīdzīgus tekstus, kā arī referātus un studentu t.s. zinātniskos darbus. Cena - pagājušā gadsimta beigu līmenī! Atkarīga gan no teksta sarežgītības, gan apjoma.

N.B. studentiem! Varu apgalvot, ka atzīme par kursadarbu vai diplomdarbu lielā mērā atkarīga no valodas kvalitātes - ja kļūda kļūdas galā, tad pasniedzējs sāk pamatīgi piesieties arī saturam!

E-pasts: valdinjsh@inbox.lv.
Tālr.: 26459892.
March 12, 2010 02:16PM
nu cik es te palasu , daudziem ir intresanti darbi. kā saka es ar meklēju darbu. uzklausīšu vsādus piedāvājumus. gribās pamainīt kaut ko.

Vispirms iepazīstini pārējos- ar ko nodarbojies. Varbūt kādam noder.

Edited 1 time(s). Last edit at 03/13/2010 09:41AM by Agita (DR).
March 18, 2010 03:31PM
Heisaa!
Ja kādam paziņu,draugu un radu lokā ir diplomēti tulki,ir darba piedāvājums!
Rakstīt man PM!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login