<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Sūdzības! thumbs downthe finger smileyangry smiley

Posted by sheriff 
Re: Sūdzības! thumbs downthe finger smileyangry smiley
April 05, 2012 12:36PM
Īstenībā jūtu līdz Mārim, jo pats esmu izjutis uz savas ādas līdzīgu vajāšanu, citos turnīros, kad pretinieka spēlētājs nevis pieurbjas lai ķertu zivis, bet vienkārši skraida līdz un tikai urbj apkārt caurumus, ar mērķi baidīt zivis un neļaut ķert. Vienīgais, par cik noteikumos tas nav aprunāts, un vēl jo vairāk, FIAT uzvaru tāpat tas vairs nevarēja iespaidot, nevajadzēja mest arā no hosta, kaut vai lai izvairītos no abižoto emocijām, kas te tagad panesušās. Vismaz būs viela pārdomām, nākamās sezonas turnīram, par noteikumu papildināšanu un tiesnešu kolēģijas izveidošanu, šādiem gadījumiem. Trako urbēju sakarā...All-fishingā ir ļoti vienkārši tas jautājums atrisināts - apkārt drīkst urbt kaut 10 āliņģus, bet katrā no tiem ir jāmakšķerē un pauzei ir jābūt vismaz 1,5 minūtem (agrāk bija 1 min. ja nemaldos). Apurbtais var ņemt skrīnus un ja redzams ka āliņgi ir urbti ar mazāku intervālu, skrīni tiek nodoti tiesnešiem un sods ir, pretinieka komandas labakā rezultāta anulēšana, vai visas komandas zaudējums, tai lokācijā (to izlemj tiesneši).
p.s. apsveicu čempionus !
Kre
April 05, 2012 03:56PM
Tā kā čempis ir beidzies, domāju, ka varam sākt domāt par nākamās sezonas noteikumiem un rīkot konkursu kā atrisināt šāda tipa situācijas bez naida un "palagiem" forumā.

Konkursa(ja tādu sarīkojam) uzvarētājam aliņš no manis un mūžīga pateicība. smiling smiley
April 05, 2012 07:32PM
Tātad ,baidās no TEVIS,BEBR!!!Es jau lepotos ar to,ka pasaules čempji pielieto visus līdzekļus.
Mana doma ,ka pagale viena nedeg!
Nu nav jau neviens šai dzīvē bez vainas,bet par to ka niez te kādam,man liels prieks.smoking smileyNekas tātad nav beidzies tai mazā Latvijā!
Nākamsezon satrenējamies, un parādam zobus tam četriniekam,savādāk viņi tur pārāk labi jūtas.
Nekas nevar būt sliktāk,ja visiem vis vienalga!
Jā ,un kas vispār ir lamāšanās?!Pastrādājiet policijā!Tur dzirdēsiet!smiling smiley
Cienīsi tu citus,cienīs tevi.Man tā liekas.Bet ne jau visi to pelnījuši!!Tādi laiki!cool smiley
April 05, 2012 07:35PM
Johaidi: [04.04.2012 21:33]
lamaties spele NAV atlauts!!!

PANDA: [04.04.2012 21:33]
un sjkrien talak pakalj

PANDA: [04.04.2012 21:33]
kulturai jabut

Lamāšanās nebija, apurbšanas nebija(kur tad ir tie skrīni ??????). Uz kā pamata es tiku izmests? Ko es pārkāpu? Es vēl pieļauju ka mani izmestu ja es pārkāptu čatā vispārpieņmtās normas(piemēram rupji lamājies, nu nes ko vēl,) ja arī rakstītu piemēram bezsarā čatā kaut ko tad ir iespēja atslētgt no čata. Bet vakar? Sagribējās izmest nez kāpēc un izmeta. Jo redz "čempioniem" traucē spēlēt. ČEMPIONI pēdiņās. Taisnīguma pēc pieprasu FIAT diskābeli pēdējo posmu. Jo izmest mani ārā bija FIAT komandas nevis tikai hostētāja lēmums.

http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/lsabre.gif

VIP kapā!!! Un ne tikai cepumus !!!
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login