<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Sūdzības! thumbs downthe finger smileyangry smiley

Posted by sheriff 
Re: Sūdzības! thumbs downthe finger smileyangry smiley
December 21, 2011 07:24PM
es domaju ka tas parstav latviju,nevis viena foruma cilvekus. kapec nebija nekada atlase?latvija ir 2 ieverojami forumi,cik es zinu
December 21, 2011 10:29PM
1) Info bija ielikta jau krietni sen (ar aicinājumu veidot alternatīvu izlasi);
2) Ja ir otrs ievērojams forums (bez propilkki.lv), kāpēc kazarags.lv liek sludinājumus par saviem turnīriem šeit??? (laikam nav tik ievērojams!);
December 23, 2011 02:00PM
tapec lai ari jusu lapas speletajiem butu kur paspelet,jo jums jau nekas isti nenotiek,iznemot 3dienas. vairak neliksim,par to tu vari neuztraukties.jo lapa knapi kustas jums,velkas nenormali
December 23, 2011 09:32PM
nezinu kas tev velkas Jurcik... bet info par turniriem vienmer welcome

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
December 24, 2011 10:31PM
Jurcik, ko tu tāds kašķīgs? Bez trešdienas mums ir arī piektdienas "Ziemas individuālais turnīrs". Vairāk šobrīd nav laika, visi strādā vai spēlē kādā citā forumā. Un tas ir labi, jo ir iespēja sacensties arī ar citiem.
Vienmēr ir prieks par jebkuru informāciju. Te tiek ielikta info no all fish., dažkārt no fion, arī no jums. Un ir ok. Ko tur cepties. Negribi, lai zin par taviem turnīriem neliec, gribi- lieca, bet netaisi jezgu un neapvaino nevienu. Tas tāds lūgums.
Jaukus tev svētkus!
December 24, 2011 10:51PM
2) Ja ir otrs ievērojams forums (bez propilkki.lv), kāpēc kazarags.lv liek sludinājumus par saviem turnīriem šeit??? (laikam nav tik ievērojams!);

man nekas nav ne pret vienu un ipasi pret tevi Agita.bet sadi raksti gan biku aizskara

Edited 1 time(s). Last edit at 12/24/2011 10:52PM by jurciks25.
December 25, 2011 09:57AM
Jurcik25, vispirms Priecīgus Ziemassvētkus Tev un Kazaragam.lv.
Ar tiem sludinājumiem uz saviem turnīriem ir tā - ja jau aicina uz ierindas turnīriem spēlētājus no cita foruma - tad trūkst savu spēlētāju, no kā izriet, ka kaut kas nav kārtībā.
Veiksmi, daudz uzvaru un ne asakas gan Tev, gan Kazaragam.lv jaunajā gadā.
December 25, 2011 12:07PM
Te tak tiek liktas krievu turnīru ip,vai tas nozīmē ka trūkst spēlētāju? grinning smiley Neoficiālo pasaules čempi jau nu ar varēja pārdēvēt par Krievijas atklāto čempionātu,bijusī PSRS+poļi,pats tur spēlēju,bet nu neuzskatu to par pasaules čempi nu nekādi.
December 25, 2011 03:25PM
Zivinen, parādi kaut vienu IP no allfishing.ru. Turnīrs starp forumiem neskaitās. Neoficālais pasaules čempis tāpēc arī ir neoficālais!
Priecīgus Ziemassvētkus Tev!
December 25, 2011 04:07PM
Rakstiju jau vispār ar domu ka būtu jābūt priecīgiem par jebkuru forumu aicinājumiem uzspēlēt.Bet par neoficiālo čempi mēs jau savu čempi ar varam nosaukt smiling smiley Priecīgus ziemassvētkus visiem.
December 25, 2011 04:54PM
Kuššš'! Jo vairāk info, jo labāk. Spēlējiet tik un labi būs.
December 25, 2011 08:53PM
paldies Vladi,tev ari priecigus svetkus
January 02, 2012 11:06PM
HEISAA!
Visiem prieciigus pagaajushos!
Bija laiks kad aktuaals bija topiks kur likaam ip adreses,visi tik priecaajaas, tagad dalam smilshkastes?
Jociigi liekas, tas taksh forshi ka ir daudz info.
Katrs kur grib tur arii speelee, jeb citi pat visur paspeej.
Citi forumi te jau nav konkurenti bet draugi!
January 18, 2012 05:51PM
man ir jautajums,kapec sis komandas neesmu es redzejis viena hosta visas? kaut vai 3 no tam,kaut reizi.
1 FIAT
2 Boti-M
3 Morji
4 ICE
January 18, 2012 06:44PM
3 vienā hostā bija, ja nemaldos, 2012. gada pirmajā mačā, vai vispār ir bijušas, nemācēšu teikt, jo nepiedalos no paša sākuma.
January 18, 2012 07:07PM
Jurcik, tu uzprasies uz kalendāra sastādīšanu, bet tev nav ne jausmas ko tas nozīmē. smiling smiley
Izdomā nu, kā sagrupēt komandas, lai jebkuras divas kom. būtu izspēlējušas līdzīgu spēļu skaitu viena pret otru, kā arī pret visām citām kom., + vēl katru reizi citā konfigurācijā!!!

Nevienam nav tiesību man kaut ko pārmest par kalendāru, jo rudenī skaidri un gaiši pateicu, ka to nevēlos darīt. Tikai kad neviens cits no pāri par 100 (!) spēlētājiem neuzņēmās šo piņķerīgo un nepatīkamo rēķināšanu, tikai tad, pēc Agitas lūguma, es to apņēmos.

Regulāri esmu šajā forumā deklarējis, ka neesmu matemātiķis, un labprāt atkratītos no šī pienākuma. Bet tā kā starp vairāk kā 100 (!) spēlētājiem neatrodas neviens cits, tad es, pret savu gribu, to daru.
Rudenī tas prasīja man kādas nepilnas trīs dienas, šoreiz mazāk. Bet tās ir dienas, kuras sanāk atraut darbam, ģimenei, copei utt. Tāpēc es nevienu sūdzību neņemšu vērā un neko nemainīšu. Ja būs konstruktīva kritika, tad pamatošu kāpēc ir šādi un ne citādi.

PS. Šo kalendāru pārbaudīja gan Kre, gan Johaidī, kuri abi divi ir par mani spēcīgāki matemātikā. Viņiem nebija kur piesieties.
January 18, 2012 07:18PM
Bet par tavu jautājumu kāpēc šīs četras komandas nevienu reizi netiekas vienlaicīgi vienā hostā- daudzas komandas netiekas ar visām citam visās iespējamās kombinācijās, jo 20 komandas, grupās pa četrām, var sakārtot 4845 veidos! smiling smiley Tā kā mēs spēlējam 30 nedēļas, tad mēs reāli izmantojam niecīgu daļu no iespējamām kombinācijām
January 18, 2012 07:25PM
Un vēl. Lai es pats būtu objektīvāks, tad sastādot kalendāru, es komandu nosaukumu vietā lietoju numurus, kurus piešķīru pēc nejaušības principa.
January 19, 2012 07:41AM
Nav pirmās grupas rezultātu grinning smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG
January 19, 2012 09:34PM
es neparmetu Mari,tikai pajautaju. kas pat nav lauts pajautat,ka ta cepies.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login