<-- Atgriezties Propilkki bloga lapā

Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Sūdzības! thumbs downthe finger smileyangry smiley

Posted by sheriff 
Kre
Re: Sūdzības! thumbs downthe finger smileyangry smiley
June 29, 2011 11:21PM
mmm, varbūt pats varētu arī piedāvāt hostu? Šī nebūs pēdējā reize, kad parastie hostētāji visi tiks finālā un nevarēs nohostēt gandarījumu. Skaidrs ir viens - šeit tusē daudz vairāk cilvēku, kas māk/var hostēt nekā jebkad piesakās, un galu galā viss te notiek pēc brīvprātības principa un ja nepatīk, tad pašam kas jāmaina vai jābeidz sūdzēties un jābeidz piedalīties. Visiem jau patīk, ka visu pienes gatavu uz paplātes, bet nevajag sākt rēķināties ar to, ka vienmēr tā būs.
June 30, 2011 11:22AM
Nezinu niances, bet ne vienmēr vajag visu žulti izliet pat ja ir pelnīts (nezinu ne grama par ko).
Kāpēc Jūs domājat tik maz hostētāju, nepateicīga lietasmiling smiley
Ja galīgi grūši, piezvaniet un izlamājieties, tā pat jau " saldajā" dzīvē pietiek negāciju..
June 30, 2011 08:12PM
šerif iedod nnumuru šodien galīgi sūdīgi .. gribās visiem sabraukt virsū un izlādētiesangry smiley
June 30, 2011 09:28PM
Tikko pārgāju uz optisko tīmekli,līdz ar to routera problēmas beidzās,(nemācēju palaist hostu),hostēt ,tas ir,palaist spēli tagad varu un māku,kas vēl.Tos saucamos pleilogus ar atrast māku.Punktus skaitīt,formulas nav?!confused smileyKas vēl.Nu dažas pamācības latviešu prastā valodā,nevis datoristu leksikā,tā lieta ietu.Gatavs palīdzēt vienmēr.Man tas dators nav sirds lieta,bet galīgi bb ar neesmu.Lasīt skaitīt māku,domāju, ka tak ir vienkāršāki punktu rēķināšanas veidi.Nu programmas,u.t.t.Ja drib dusmu izgāzt!!Tas LABI!Man vienmēr ir patikuši cilvēki ar dzīvām acīm,nevis nolemtie letiņi!Propilkki rullē!!
July 01, 2011 07:06AM
Heisaa!
Man ar ir ieviesies no vakardienas patstaaviigais piesleegums, esmu gan ne LV, bet ja ir vajadziiba, esmu gatavs hosteet!

Volda +79090240656 smiling smiley
July 01, 2011 07:41PM
Nu jau par vēluspinning smiley sticking its tongue out Viss OK. Izārstējossmileys with beer
mmm
July 02, 2011 09:38AM
Kre

Esmu mēģinājis hostēt, nevelk lattelekom. Arī spēlēs man šad tad nets karās un neviens no tāda hosta priecīgs nebūtu.

Dzīvot gan nevienu nemāci, labi? Tev tur daudz ko varētu ierādīt... :p

Pretenzija ir par to, ka nevar saprast - būs ? Nebūs? kas būs? Kur būs? citu pretenziju nav.
Kre
July 02, 2011 11:41AM
mmm, dzīvot nevienu nemācu un ieteiktu tev ar to nedarīt, tik norādīju uz to faktu, ka šis nav centrāli organizēts un sponsorēts pasākums, kam jānotiek pēc strikti noteikta plāna, līdz ar to nav ko sūdzēties, ja japagaida dažas minūtes uz gandarījuma hostu.
December 15, 2011 04:26PM
1) Palasīju komentārus pēc vakardienas spēles. Par tiem tagiem.
Tā jokot var starp cilvēkiem, kuri viens otru persōnīgi pazīst. Bet raksīt, ka kāda komanda ir nostartējusi "nožēlojami", nav tas labākais, ko darīt. Pat ja tas ir tikai joks, pat ja tā ir taisnība, publiski kaut ko tamlīdzīgu nedrīkst rakstīt.
Labākais veids kā paust savu viedokli par kaut ko, kas attiecas uz noteiktu cilvēku grupu, ir pateikt to persōnīgi, lai nerastos lieki konflikti.

2)Nezinu, kā parasti notiek atlases uz čempionātiem/kausiem, kuros piedalās valstu izlases, bet nešķiet pareizi, ka publiski tiek paziņots sastāvs, bet nosacījumi, gaita, kā tas tika izveidots, nav zināmi. Nav tā, ka es apšaubītu spēlētāju prasmes vai cilvēku godprātību, kuri izveidoja sastāvu, bet lai nerastos lieki jautājumi un konflikti, par tādām lietām cilvēkus jāinformē, jo citādāk tas sāk izskatīties kā valsts politika - lēmumi zināmi, bet kā tie tika pieņemti, nav zināms.
December 15, 2011 06:53PM
1) Daļēji piekrītu. Bet, ja Boti-M nospēlētu slikti un būtu tādi komentāri, es personīgi neapvainotos, jo spēlēju jau sen un uzbraucienu ir bijis ļoti daudz.
2) Informācija par Nāciju kausu bija un bija uzdoti daži jautājumi.

"Decembra vidū sāksies Nāciju kauss, ko organizē all-fishing.ru forums.
Jautājums vecdžedajiem:
Vai Latvijas izlase startēs?
Kādā sastāvā?
Zemāk Nāciju kausa pagaidu reglaments: .........."

Tā kā apstiprinošas atbildes nebija, viens cilvēks uzņēmās nepateicīgo darbu - izveidoja izlasi no spēlētājiem, kurus viņš pazīst.
Es nopublicēju sarakstu un vēk komentos uzrakstīju:
"P.S. Kā jau rakstīju, abižotie var veidot jaunu izlasi un savstarpējā cīņā noskaidrot labāko ( līdz 19.decembrim)."
Tā ka, Morbidej, vari veidot izlasi pēc sava prāta.
December 15, 2011 07:44PM
Paldies cilvēkam, kurš uzņēmās vadību un izveidoja izlasi. Nešaubos, ka sastāvs nostartēs labi. Ja nenostartēs labi, tas nekas, es nepārmetīšu, bet ne par to es runāju un sūdzos. Es arī nevēlos veidot jaunu sastāvu, jo nepazīstu daudz pilkkotāju, neesmu arīdzan autoritāte, tāpēc objektīvi labu sastāvu nevarētu savākt.
Galvenais ir tas, ka nebija nekādas informācijas par to, kā noris sastāva nokomplektēšana, kas ir uzņēmies vadību. Protams, tie, kas šeit ir daudzus gadus, daudz labāk to pratīs izdarīt, jo labāk pazīst spēlētājus, tas ir neapšaubāmi, bet nākotnē to visu procesu varētu padarīt "caurspīdīgāku", lai cilvēki saprastu, kā noris sastāva nokomplektēšana. Nešaubos, ka tad noteikti būtu kas palīdz gan ar padomu, gan ieteiks kādu labu spēlētāju, gan nohostēs, ja būs jārīko atlase.
Pagaidām man ir sajūta, ka propilkki.lv nemaz nevēlas, lai tiktu uzlabots šīs fōrums, lai nāktu klāt saimei jauni censo

Un Tavs komentārs: "Ja kādu šī komanda neapmierina vai netika tanī iekļauts, var sūdzēties Eiropas tiesā vai arī izveidot jaunu komandu." bija pilnīgi lieks. Tieši pēc šī komentāra man radās sajūta, ka kaut kas nav kārtībā šajā fōrumā. Es, piemēram, vēlētos palīdzēt kaut kā, bet ir sajūta, ka tas nemaz nav nepieciešams.
Labāk salikt galvas kopā un kopā izštukot!

P.S. Nevēlos iet naidā ar kādu, taču dažreiz ir jāpasaka kas negatīvs, lai pēc tam būtu labāk, lai savā starpā neplosītos.
December 15, 2011 07:45PM
Heisaa!
1,Zinot rakstiitaaju tagos, pilniigi mieriigi uztveru, kaut vaarda atlase naf taa labaakaasmiling smiley
2.Nebuutu kas uznjemaas ko dartiit, taa arii tukshi muldeetu!
December 15, 2011 09:44PM
Es ar netbalstu shadus izgajienus tapec atlavos izlabot tegus...

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=1074,filename=bug_animated.gif
December 15, 2011 09:50PM
Nav pat īsti ko piebilst. Humora izjūtas ir dažādas winking smiley

http://www.propilkki.lv/phorum/file.php?2,file=946,filename=LBM.JPG
December 15, 2011 10:32PM
Aigars Kauemmin Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nav pat īsti ko piebilst. Humora izjūtas ir
> dažādas winking smiley
Tā jau ir, bet kauč kādai ētikai ar jābūtwinking smiley
It kā, jau sen bija sarunāts, neko aizskarošu publiski nerakstīt.
To ka šī sūdzību sadaļa aktivizējās, tas jau nespodrina kopienas tēlu!
December 16, 2011 08:34AM
Humora izjūtas ir dažādas un dažiem tās nav vispār.

Bet, Šeriff, runas par "kopienas tēla spodrināšanu" ir tukša muldēšana smiling smiley Kam interesē kaut kāds tēls un tā spodrināšana?
December 16, 2011 08:54AM
Māri, par humora izjūtu nav jēgas diskutēt.
Par tēlu, nu nezinu, mani interesē, un nepatīkami dzirdēt no cilvēkiem kuri te neapgrozās patstāvīgi tādas atsauksmes kādas ir bijušas par citām lapām.Pats zini par kuram iet runa un kas ir bijis dzirdams.
Kaut gan, man te patīk un man nekas netraucē!
December 16, 2011 09:01AM
Man arī te patīk un nekas netraucē. Šī vieta/kopiena vienmēr ir bijusi atvērta visiem, kuri izrāda iniciatīīvu (svaigākais piemērs- Morbidejs).

Varbūt jādod tiem, kas sūdzas, administratora tiesības? Tad viņiem būs iespēja izdarīt labāk smiling smiley
December 16, 2011 10:10AM
Sveiki visiem!

Par humora izjūtu...piekrītu ka nav smuki..pret nepazīstamu spēlētaju...pret pazīstamu (melnais humors) nekad par sliktu nav nācis

Par Latvijas sastāvu Nāciju kausā!

Ja Vladis nebūtu iemetis informāciju..ka tāds notiek..lielāka daļa pat nezinātu ,ka tāds pastāv! Organizē forums-all fishing
Vai tad tik traki jādiskusē kā sastāvs tiek savākts?..Jā izrādiju iniacitivu! Sakumā diviem cilvēkiem tika piedāvāts-bet atteicās.Tā kā komandas spēli parzinu-uzņēmos vadību! Par komandas sastāvu...kāpēc tads ,bet ne citāds! Tie spēlētaji kas ir komandā! Ar praktiski visiem personīgi esu spēlejis vienās komandās-dažados turnīros,ikdienā sarakstos skipe! Zinu ka uz viņiem paļauties var.Tie kas man raksta skipe..pēc ( vairāku mēnešu klusēšanas) es ar gribu spēlēt..kāpec tos neņemu! Es jau atbildēju -tā ir komandas spēle! Un ne pēc vienas stabules es nedancoju..ne realajā dzīve-kur nu vēl virtuālismiling smiley Mazāk parmetumus dodiet tie kas vēlējās spēlēt.būtu izveidojuši komandu otru-un noskaidrojuši kuri dodas spēlēt!
LV līga vairāk kā 100 spēlētāju..kaut vai 5 komandas sanāk . Kādas problēmas?
December 16, 2011 12:36PM
Kā jau teicu, nesūdzējos ne par sastāvu, ne par to, kas to nokomplektēja.
Tikai nākotnē gribētos zināt, kurš uzņēmies iniciatīvu, kā tiek nokomplektēts. Tas arī viss.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login