Posts Tagged ‘11’

11

Monday, December 1st, 2014

Lai arī ziema beidzot ir atnākusi, mēs turpinam -  šo trešdien norisinās 11. posms Latvijas atklātajam komandu čempionātam Propilkki

——————————————————————————-
03.12.  20:00  pēc Rīgas laika

Ezeri

15- Niemisjarvet , 3-1, only trout
15- Kuopionlahti ,  1-1, all sp
30- Lahnalammet 2-1, all sp.
30- Taivalampi1, 1-1, all sp.

Komandas:

1. IP: 109.255.15.198

LBM
Boti-M
OMUT
StoGram

2. IP : 95.68.63.207

DEAF
VIP
XXL
Krikumi

3. IP: 195.13.175.38

LNH
Sobeks
PIRANJA
LJM

4. IP: 46.109.131.43

NS
Grabbers
Libau
Rez1

5. IP:  IP: 95.68.26.162

LvFishing
RUFFES
FIAT
Rez2

11.kārta

Monday, November 19th, 2012

Trešdien, 21.11 notiek Latvijas Propilkki Čempionāta 2012/13. sezonas vienpadsmitā spēle.

Hostiem jābut vaļā 19.30. Spēles sākums 20.00. Hostētājam (vai pēc vienošanās ar kādu citu spēlētāju) jānodrošina arī punktu saskaitīšana un nopublicēšana attiecīgā topika komentāros.

Informācija hostētājiem- sakarā ar tehniskas dabas problēmām hostam jābūt publiskam, bet ar paroli. Paroli publicēsim šajā lapā.

Hosts un parole jāpiesaka līdz trešdienas plkst 19.00!

Ezeri:

15 Kolmisoppi: rudens, rīts
15 Jormuanlahti 3: ziema, rīts; only ruffe
30 Taivallampi 2: pavasaris, diena
30 Haukilahti: pavasaris, rīts

1.grupa
GT
FISH
LJM
VIP

2.grupa
LIBAU
NS
LNH
LAKERS

3.grupa
RUFFES
LEGION
BOTI-M
LBM

4.grupa
IB
DEAF
GRABBERS
LEDOKOL

5.grupa
HEKTORS
ZKD
FISTAL
REZERVE

Hosti:

1.grupa: Agris, IP: 62.85.19.178,  parole 678
2.grupa: IP: 87.110.163.68,  parole 900
3.grupa: Vladis, IP: 87.110.94.34, parole
4.grupa: Māris, IP: 46.109.222.74, parole: pp2
5.grupa: Bono, IP:91.188.34.210, parole:nav

 

11

Tuesday, July 17th, 2012

Trešdien, 18.07, plkst 20.00 (19.45) vasarnieka 11. kārta.

Atlases ezeri:
15 Savilahti,  3-1
15 Koivusaaren matalikko*, 1-2, only perch

30 Mustalampi, 2-1

Fināla ezeri:
15 Siika-valkeinen, 3-1
15 Hossalaislammet*, 1-2, three biggest fish
30 Vuontele C, 2-1

Hostē Agita (IP84.237.156.123) un draugs (IP 46.109.255.49)

11.

Tuesday, November 22nd, 2011

Trešdien, 23/11. Hosti, kā vienmēr, tiek atvērti 19.30 un spēle sākas 20.00.
Kā arī lūgums laicīgi nodrošināt katrai grupai 1 hostētāju - pretējā gadījumā visas grupas komandas dabūs 0 p. Hostētājam (vai pēc vienošanās ar kādu citu spēlētāju) jānodrošina arī punktu saskaitīšana un nopublicēšana attiecīgā topika komentāros.
Spēles playlogs ir arī jāpublicē attiecīgā sadaļā forumā! Valsts kontrole (Johaidī) šogad atkal uzņemsies punktu pārbaudi.

Uzmanību hostētājiem! - /results funkcijai jābūt atlēgtai !

Ezeri:

15 Vuontele B ziema diena
15 Kivijoki C* rudens rīts all species
30 Siika-valkeinen rudens rīts
30 Niemisjarvet pavasaris diena

1. Grupa

LBM
FIAT
BOTI-M
DR

2. Grupa

ZKD
HEKTORS
LNH
RUFFES

3. Grupa

LJM
VIP
ICE

4. Grupa

NS
MORJI
EDNIK
SPS

5. Grupa

FISH
IB
LDF
DEAF

Hosti:

1. grupa: IP: 62.205.228.6
2. grupa: IP: 78.84.58.203  atvērts 19-50
3. grupa: IP: 46.242.73.11
4. grupa: IP 62.205.254.134 vaļā no 19:45
5. grupa: IP: 81.198.51.129 atvērts 19.30

11. posms

Tuesday, July 26th, 2011

27.07.2011 Plkst. 20.00

Ezerus, gadalaikus, dienas laikus un spec. disciplīnas noteiks Māris (ar random.org palīdzību) un publicēs šeit stundu pirms spēles sākuma.

Spēlētāji var rezervēt sev vietu hostā iepriekš, bet rezervācija būs spēkā tikai līdz 19.55. Ja spēlētājs līdz tam laikam nav ieradies, tad vietu hostā var arī nedabūt.

Atlases ezeri:

15 min Lehmilampi ziema, diena
15 min Taivallampi A pavasaris, diena; all species quantity
30 min Kivijoki B ziema, rīts

Fināla/Gandarījuma ezeri:

15 min Mantylahti rudens, diena
15 min Surrinlampi rudens, rīts; all species quantity
30 min Venetjoen Tekojarvi pavasaris, rīts

1. hostē Mr Pink, IP: 95.68.10.198
2. hostē Agita, IP: 95.68.45.174

Gandarījums pie Mr Pink.

No Mr Pink hosta finālā tiek:

Volda         26
Andris2222    18
Prusis        15
Ilze          12

Fināls pie Zivjumīļa, IP: 46.109.87.26

Finālā no Agitas hosta:
Copmanis 78- 19
Ilzuks- 14
Vikmars- 14
Zhimis- 13
Egils- 12
Agris- 9
Valdinjsh- 8
Arnis-8
Zivjumilis-7

F/G

Wednesday, August 4th, 2010

Fināla rezultāti

1    Intruder    34
2    Eduards    33
2    Lidaka    33
4    Kiborgs    31
5    Zivjumilis    28
6    Osis55    26
7    Jurciks25    22
7    SAP    22
9    volda    21
10    Sheriff    17
11    Al    15
11    Raymo    15
13    Egils    11
14    Je6ka    8
15    Teivanidze    7

Gandarījuma rezultāti:

1. Kre 25
2. Valdinjsh 17
3. Ilzuks 15
4. Maris 11
4. Stauts 11
6. Agris 8
6. frtjuris 8
8. vladis 7
9. Janis 4
9. J0nis 4
11. Ainars 3
11. kalmar 3
11. raimuskins 3
14. Zirts 2
15. Agita
15. Edos
15. Prusis

Gadalaiki/pulksteņlaiki

Wednesday, March 3rd, 2010

15min Kivijoki A, rudens, rīts, normal
15min Jormuanlahti C, pavasaris, rīts, normal
30min Savilahti, ziema, diena, all species
30min Iso-Sõimi, pavasaris, rīts, normal

11.ziemas spēle

Tuesday, March 2nd, 2010

Trešdien 03.03.2010 notiek 11. ziemas komandu čempja  spēle.
Hosti tiks ieslēgti 19.30, spēle sāksies 20.00. Spēlēts tiks pēc iepriekšējo sezonu formāta: 2×15min + 2×30min. Gadalaiki/pulksteņlaiki tiks izlozēti hostu un (vai) vecdžedaju skype conferencē trešdien ~19.00.

Ezeri:
1. Kivijoki A
2. Jormuanlahti C
3. Savilahti *
4. Iso-Sõimi

* - spec. disciplīna

1. grupa, hostē Agris,  IP: 83.223.146.144 (vaļā ne ātrāk, kā 19.40)
CHARR
LSM
SPS
ZKD

2. grupa, hostē Aigars , IP:77.38.183.86
ICE
VPC
EDNIK
LBM

3. grupa, hostē Sheriff, IP: 94.103.57.173
ĪV
BOTI-M
LNH
LDF

4. grupa, hostē Joske , IP: 77.241.167.18
DEAF
WOLMAR
RUFFE
VIP

5. grupa, hostē Staut, IP: 80.232.251.207 (var mainīties)
LJM
LRT
EELS
DR

Gadalaiki/dienaslaiki

Tuesday, November 17th, 2009

15min Meri, ziema , rīts, normal
15min Kivijoki C, rudens, diena, biggest fish
30min Sarkijarvi, pavasaris, diena, normal
30min Kivijoki B, pavasaris, rīts, normal

11

Monday, November 16th, 2009

Otrdien 17.11.2009 notiek 11.rudens/ziemas komandu čempja  spēle. Hosti tiks ieslēgti 19.30, spēle sāksies 20.00. Spēlēts tiks pēc iepriekšējo sezonu formāta: 2×15min + 2×30min. Gadalaiki/pulksteņlaiki tiks izlozēti hostu un (vai) vecdžedaju skype conferencē otrtrešdien ~19.00.

Ezeri:
Meri
Kivijoki C*
Sarkijarvi
Kivijoki B

* - spec. disciplīna

1. grupa hostē Aigars, IP: 77.38.183.86
LBM
WOLMAR
EDNIK
DR

2. grupa, hostē Sheriff IP: sapals.zapto.org
BOTI-M
LSM
LDF
VPC

3. grupa, hostē Timurs, IP : timurs.servegame.org
EELS
ICE-2
ICE
VIP

4. grupa, hostē Rio, IP: 87.226.33.152

ZKD
LJM
RUFFE
SPS