Komandu čempionāts

Sākam pieteikšanos uz ziemas turnīru - visi noteikumi izlasāmi un pieteikumi nosūtāmi šeit

Tiks pielaistas komandas, kuras tiks pieteiktas līdz 2016. gada 15. septembrim. Turnīrs sākas 2016.gada 29.septembrī.

www.propilkki.lv 2016/2017 sezonas rudens-ziemas turnīrs

„Propilkki 2” ziemas makšķerēšana notiek tautas klasē, un tas nozīmē, ka jebkurš tās dalībnieks (spēlētājs) var iet, uz kuru ūdenstilpi vai ūdenstilpes vietu, kur vēlas, ievērojot zemāk rakstītos noteikumus. 
1. Spēlēts tiek pēc apļa-grupu sistēmas, kurā tiek noteikti 4 vai 5 spēļu vietnes (t.s. hosti), un katrā hostā spēlē 4 komandas, kuras katru nedēļu rotē, mainās pa hostiem. 
2. Spēlē piedalās komandas, kuras ir pieteiktas līdz 2016. gada 15. septembrim. Turnīrs sākas 2016.gada 29.septembrī. 
3. Katru trešdienu tiek izspēlēti 3 ezeri pa 30 min, no kuriem viens ezers tiek spēlēts speciālajā disciplīnā („amount”, „most species”, „biggest fish”, „only…” utt.). 
3.0.1 Ja spēles disciplīna ir biggest fish vai “most species”, tad uzvarētājs nesaņem papildus1 punktus par lielāko zivi. 
3.0.2 Ezeri, kur nav speciālā disciplīna, tiek spēlēti “All Species” disciplīnā. 
3.1. Ezeru kalendārs tieks sastādīts pēc nejaušības principa (www.random.org) ja vien neatradīsies kāds kas staisīs labaksmiling smiley 
4. Katrā komandā ir jābūt vismaz vienam pārstāvim, kurš var pildīt hostētāja pienākumus. Viņa IP adrese un hosta informācija jāpublicē „Propilkki.lv” mājaslapā. 
5. Visiem komandu spēlētājiem tiek skaitīts individuālais iegūto punktu daudzums, no kura veidojas individuālais reitings. 
5.1. Komandu punktus nosaka piecu spēlētāju iegūto individuālo punktu summa četrās 3 vakara spēlēs. katru ezeru gan vērtē atsevišķi ( 3, 2, 1, 0) 
5.2 Individuālie punkti katrā atsevišķā spēlē tiek skaitīti šādi: 
1. vieta - 14 punkti; 
2. vieta – 12 punkti; 
3. vieta - 10 punkti; 
4. vieta - 9 punkti; 
………………………… 
……………………….. 
12. vieta - 1 punkts; 

Vēl tiek pieskaitīts 1 punkts par lielāko zivi neatkarīgi no ieņemtās vietas 20 dalībnieku konkurencē. 
5.3. Komandu punkti tiek skaitīti šādi: Katrā grupā, pēc katra ezera izspēlēšanas, tiek piešķirti komandpunkti pēc komandu reitinga: 
1.v = 3p, 
2.v = 2p, 
3.v = 1p, 
4.v = 0p 
Spēles beigās komandpunktus summē. Tātad: vienai komandai max p-tu skaits spēlē ir 12 9 p-ti. 
5.4. Komandpunkti netiek pieskaitīti kopējā individuālā reitingā. 
5.5. Punktus skaita hostētājs, bet ieteicams, ka to dara arī citi spēlētāji, lai izvairītos no kļūdām. 
5.6. Spēļu playlogi tiek publicēti sadaļā “LV Čempionāta playlogi”, vēlams spēļu vakarā, bet vēlākais līdz ceturtdienas vakaram. 
5.7. Spēļu rezultāti tiek publicēti galvenajā lapā komentāros, pēc tam kāds no administratoriem tos ieliek galvenajā lapā. Rezultāti jāpublicē trešdienas vakarā. 
6. Komandu sastāvi ir atrodami mājaslapā www.propilkki.lv. Kapteiņi ir kontaktpersonas. Katrai komandai ir 5 spēlētāji + rezervisti. Spēlē piedalās 5 cilvēki, kurus izvēlas kapteinis. Vienā spēles dienā komanda startē tikai to 5 dalībnieku sastāvā 
6.1 Vienas komandas dalībnieki var mainīties tikai starpbrīdī starp spēlēm. 
6.1.1 Hostam ir pienākums kontolēt, ka uz ledus nav vairāk kā 5 dalībnieki no katras komandas, un aizrādīt, pārkāpuma gadījumā. 
6.1.2 Ja hosta aizrādījums netiek ievērots, tad hostam ir pienākums izmest uz spēles laiku to spēlētāju, kurš/a ir pievienojies kā sestais(6) komandas dalībnieks. 
6.2. Spēlētajiem jābūt norādītai komandas piederībai, komandas nosaukumu ierakstot šim nolūkam paredzētajā vietā spēlētāja iestatījumos (player setup). 
6.3. Vienota kombinzona krāsa komandai ir ieteicama, bet nav obligāta. 
7. Informācija par izspēlējamajiem ezeriem un hostiem tiek ievietota www.propilkki.lv sākumlapā. 
8. Par spēles sākumlaika u.c. izmaiņām komandas tiek informētas, cik vien ātri iespējams. Laiki var mainīties arī, ja hostam rodas tehnikas vai citas problēmas. Ja ir nopietnas problēmas, komandas tiek informētas, cik vien ātri iespējams. 
9. Hosts tiek atvērts 15 min. pirms spēles sākuma (t.i., plkst. 19.45). Spēle sākas plkst. 20.00. Ja kāds no spēlētājiem nokavē startu, viņš var pievienoties vēlāk vai tikt nomainīts, bet šā iemesla dēļ spēle netiek restartēta. 
10. Ja spēlētājam pārtrūkst savienojums spēlēs laikā, tad viņš var atkal pievienoties spēlei, bet spēle netiek sākta no sākuma (restartēta). Ja rodas problēmas spēles startēšanas laikā, notiek viens restarts. Ja vienam un tam pašam spēlētājam atkārtojas problēmas, restarts nenotiek. Ja hostam rodas tehniskas problēmas (tas „nobrūk”), notiek restarts. Spēlētājiem jāpievienojas, cik vien ātri iespējams. 
10.1 Ja no hosta vienlaicīgi “izkrīt” 7 vai vairāk spēlētāji vismaz no divām komandām, tad notiek restarts. Ja problēmas atkārtojas, tad tiek mainīts hostētājs, un atlikušie ezeri tiek izspēlēti citā IP adresē.

Visi noteikumi izlasāmi un pieteikumi nosūtāmi šeit

Ar cieņu,

Intruder

Tags:

11 Responses to “Komandu čempionāts”

 1. asars Says:

  Intruder,

  linku vajadzētu ielikt uz jaunu pieteikumu folderi nevis izmantot 2015. gadu. Citādi neko nevarēs saprast!

  Salaboju Priekšniek!

 2. johaidi Says:

  Nepiekritu ar 6.1.1 un 6.1.2 , blin, hosterim laikam nav ko dariit ka vēl ganīt citu komandu spelētājus…. Uzskatu ka tar lieko speletaju ir atbildiga pati komanda vai tas kapteinis, bet sods par to jau sen izdomats citos forumos- vainigas komandas labākā speletaja punktu anuleshana attiecīgajā ezerā!!! un viss…

 3. Intruder Says:

  Piekrītu, bet šobrīd vairs nemainīšu nolikumu

 4. Intruder Says:

  Pagaidām ir 15 komandas….Būtu nepieciešama vēl ven komanda, ja ne būs jāliek atkal Rezerve

  Tomēr ir arī 16 komanda! Ideāli!

 5. Intruder Says:

  Tapat meklēju kādu kurš labprātīgi sastādītu “pareizu” komandu kalendāru. Ja ne būs atkal random :)

 6. vikmars Says:

  Sveiki, varētu kāda komandā uzpēlēt!! skype-vikars21

 7. A.Lacitis Says:

  varbut kadai komandai vajag papildspēkus..

 8. Agita (DR) Says:

  A.Laciti, sazinies ar Zivjumili. Skype: juriszilgme

 9. Intruder Says:

  Būs “darba” pārrunas :)

 10. jons402 Says:

  Sveiki!

  Meklēju komandu, kurai varētu pievienoties.

 11. jons402 Says:

  ja kas, tad mans skype: jons402

Leave a Reply