4. grupa

1.  LNH 19
2.  IB 17
3.  SPS 14

1. [IB] Arnis 71 (6)
2. [IB] ZG 64 (6)
3. [LNH] Salmons 59 (6)
4. [LNH] klaidonis 57 (6)
4. [SPS] Zhimis 57 (6)
6. [SPS] Ilze 56 (3)
6. [LNH] kamis 56 (3)
8. [IB] Kiborgs 54 (3)
9. [SPS] Magis 52 (3)
10. [LNH] Aija-71 50 (3)
11. [IB] Maris 47 (1)
12. [IB] Kre 44 (1)
13. [SPS] Valdinjsh 40 (1)
14. [LNH] Gunis 35 (1)
15. [SPS] Romis 34 (1)
———————
16. [LNH] Breksis 12 (0)

Tags:

30 Responses to “4. grupa”

 1. gunis(irl) Says:

  Sīvi un apsveicu komandu,kā arī pretiniekus

 2. Stauts Says:

  Kapēc 6 vienā komandā?

 3. Agita Says:

  Vai ir spēlētāji ar vienādiem nikiem? Breksis ir 2.hostā un 4.grupā.

 4. gunis(irl) Says:

  ATbildu ,mums bija piespiedu mainja,kad iegāju tad jautaju vai vares speleet ,piekrita.
  Ir divi niki ja neesi ieveerojis
  Breksis- LNH un Breksis lv-4 grupā

 5. Salmons Says:

  Notika mainja. breksim nets uzkaras tapec vinja vieta atnaca gunis. tas ari viss.

 6. gunis(irl) Says:

  Ja kaadam traucee varat anuleet manu 1 punktiņu

 7. klaidonis Says:

  6 speletaji tapec,ka gunis 3.spele nomainija Breksi,jo vinam bija problemas ar netu.Bet Breksis mums pagajushogad jau bija,mums ir vienkarshi BREKSIS,bez LV.Apsveicu komandu ar 1.speli,un 1.uzvaru.Sveiciens ari pretniekiem!

 8. Arnis Says:

  LNH - komandai ir 19punkti jo breksim 16.vietai ir 0 punktu

 9. gunis(irl) Says:

  Izraksts no chatloga

  Breksis [LNH] has left the game.
  gunis(irl):
  mums piespiedu mainja driikst?

  Maris:
  jaa, protams

  gunis(irl):
  oki paldies un veiksmi visiem
  Ceru ka valsts kontrole piekritīs ka esu prasījis piekrišanu

 10. gunis(irl) Says:

  Piekrītu Arnim, es ar uz to indiv. punktu lērumu lūrot neievēroju,paldies.

 11. Eriah Says:

  nu tad lai viens breksis partop par plici un miers !

 12. Valdinjsh Says:

  Šī nianse - par spēlētāju maiņas gadījumiem -, šķiet, apspriežot noteikumus, ir paslīdējusi garām. Cerams, ka visi kapteiņi piekritīs atbalstīt noteikumu papildinājumu: JA SPĒLES LAIKĀ NOTIEK SPĒLĒTĀJU NOMAIŅA, TAD INDIVIDUĀLI NOPELNĪTIE PUNKTI TIEK PIESKAITĪTI ABIEM SPĒLĒTĀJIEM, BET KOMANDU PUNKTI TIEK APRĒĶINĀTI, SUMMĒJOT ABU SPĒLĒTĀJU SNIEGUMU.

  Ja šādi papildinājumi tiek ieviesti, tad viss būtu godīgi. Ar cerību, ka neviena komanda šo noteikumu punktu neizmatos ļaunprātīgi, katrā dīķī mainot spēlmaņus pēc sirds patikas (apzinoties, kurā dīķī kuram labāk veicas). TAMDĒL IEVIEŠAMS ARĪ LIMITS - VIENA MAČA LAIKĀ PIEĻAUJAMA TIKAI VIENA SPĒLĒTĀJA MAIŅA.

 13. gunis(irl) Says:

  Varbūt beigsim par Brekšiem,šis jautājums tika izspriests jau pagājušo gadu un nosprieda ka spēlēs abi
  Breksis -LNH
  Breksis lv- Hektors
  un ĀMEN

 14. Arnis Says:

  Šī nianse - par spēlētāju maiņas gadījumiem -, šķiet, apspriežot noteikumus, ir paslīdējusi garām. Cerams, ka visi kapteiņi piekritīs atbalstīt noteikumu papildinājumu: JA SPĒLES LAIKĀ NOTIEK SPĒLĒTĀJU NOMAIŅA, TAD INDIVIDUĀLI NOPELNĪTIE PUNKTI TIEK PIESKAITĪTI ABIEM SPĒLĒTĀJIEM, BET KOMANDU PUNKTI TIEK APRĒĶINĀTI, SUMMĒJOT ABU SPĒLĒTĀJU SNIEGUMU.

  Piekrītu šī raksta tekstakm,(Valdiņa)jo kas iedziļināsies sapratīs, ka nav godīgi— !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. gunis(irl) Says:

  Nu jā Valdinj doma laba,bet tad priekš kam tad komandā ir rezervisti???
  un mainit spēletājus varu kaut katrā ezera pa 3 lāgi katru-katrs ienāk ar esošā niku :)) izčekosi -fig,vienīgi pēc ip adreses,bet tad hosterim tik tas vien būs jādara kā jāskatās un jāpieraksta adreses.Tas tā pārdomām,bet mēs nekad nemainam spēleetāju ja tam nav nopietna iemesla,un vispār tā tikai ir spēle atpūtai nevis par katru cenu uzvarēt un gozēties saulītee,nekā personīga lai lem vecdžedaji ,domāju nekā nosodāma neizdarījām.

 16. johaidi Says:

  Rezervisti ir tapec ja kads netiek uz speeli noteiktajaa dienaa, nevis konkretajaa ezeraa.
  Iedomajieties situaciju ja vienaa ezeraa nomainaas nevis viens, bet divi vai tris speleetaaji, tad kuru speletaju punktus summeet? Tos kuriem vairaak puntu summet kopaa? GARAAM.
  Lai notiek kaa bijis liidz shim, ja veelaas vairaak komandas punktus un mainju katraa ezeraa, lai jaunais speletajs naak ar taa speeleetaaja niku kursh ir izgaajis.
  Shinii sisteemaa jau taa ir sarezgiiti skaitiit punktus un kas buus ja jaasaak vel domaat piemeram Žaņa punktus ieskaitit Peterim vai Jurim? MURGS!!!!!

 17. gunis(irl) Says:

  Aij darat kā gribat ,anuleejat manus punktus, piemetam tiem kam nu pietruuka un miers mājaa ,galiigi viss ir noriebies ,nafig negribu te vairs speelet viena kasiišanaas un čiksteesana un balsošana,

 18. Maris Says:

  Jā, jā. LNH ir 19 p. Vakar izslēdzu kompi, aizgāju gulēt un tad tikai to sapratu, bij slinkums atkal celties un slēgt iekšā.
  Par spēlētaju maiņām piekrītu Valdiņam.

 19. vladis Says:

  Sarežģītās skaitīšanas dēļ nepiekrītu Valdiņam. Skaitīt kopā atsevišķu spēlmaņu punktus ir galīgi garām.

 20. Breksis Says:

  Te sāk ost pēc BĀBU tirgus strīdiem. NOŽĒLOJAMI!!! Novēlu Jums lai nevienam, nekad neuzkārtos kompis vai nečakarētos internets!

 21. johaidi Says:

  Breksi, kur vel vienkārshāk, uzkarās kompis, pirms nakosha ezera paludz vel 1-2 minutem un ienāk spēlētājs ar tā spēlētāja niku kurš izkritis
  ( ja vēlas vairāk komandu punktus) .
  Sādas situācijas ir izslēgtas jebkurā citā forumā, jo tur komandu punktus skaita pēc katra ezera nevis pēc kopvērtējuma un tad var mainīties cik grib.

 22. Eriah Says:

  PC ta vnk nekaras augsa,
  Un kur nu internets, (protams ja nezodz ar wireless no kaimina)

  jarupejas par PC un tad nebuus javeic piespiedu mainas !

 23. Kre Says:

  Domāju, ka vakar viss bija ok. Ir divas lietas, kas jāievēro ar spēlētāju maiņu - saprātīgums un samērība.
  Kamēr komandas spēlētaju maiņu neizmanto taktiskiem nolūkiem, tad neredzu problēmu, kādēļ to nevarētu darīt, spēlējam taču savam priekam, ne balvu dēļ, jo tādas taču nav! :)

 24. asars Says:

  Nu re, beidzot atsākusies sezona un atsākusies kasīšanās - viss labākajos pp2 paraugos. Es arē nedrīkstu stāvēt malā un publiski paziņoju, ka mums ir ieviesušies divi Alex!!! Ko darīsim? Vienu kastrēsim un nodēvēsim par Alexo??? Ir citi miermīlīgāki priekšlikumi?

 25. Eriah Says:

  domaju kurs ilgak spele tam pienakas tas niks,
  kas ir jauninais tas lai maina niku! , nav ko atdarinat

 26. Alex DR Says:

  Es jau reiz par tiem nikiem ieminējos, bet tā arī viss noklusa

 27. johaidi Says:

  Tautas kontrole pārskatīja rezultātus, viss ir OK.
  Individuālos punktus neviens nesummes kopā ar cita spēlētāja punktiem. Domāju ka gan Gunis gan Breksis ir nopelnijushi katrs pats sev savus individuālos punktus un tie tā arī paliks.
  Ja iet runa par komandas punktu summēšnu pie spēlētāju maiņas, tad konkrēti šinī gadījumā arī nekas nemainās - sasummejot Guņa un Brekša punktus LNH paceltos no 14 uz 11 vietu, par abām pienākās 1 komandas punkts un kopējā aina bez izmaiņām.

  Vienīgi vēlētos vērst uzmanību, spriežot pēc playlogiem pāris spēlētājiem bija nepareizi norādīts komandas nosaukums (nebija vispār vai nepareizā vietā) , lūdzu ZG un kamis sarakstiet pareizi lidz namajai spēlei.

 28. vladis Says:

  DR ar MORJI tiksies tikai vienreiz (abās komandās ir Alex). Es nevaru piespiest mainīt niku spēlētajam no cita foruma. Galu galā divas dažādas k-das. Ja kas, šo spēli apsolos sarēķināt (tikai atgādiniet).

 29. zivgarnis Says:

  atbilde johaidi.

  Atvainojos! Tam ir iemesls. Visu vasaru PP2 nespēlēju. Nesen kompi remontēju, vajadzēja visu pārinstelēt, arī “vindozu” Ieejot spēlē, biju nepatīkami pārsteigts. Lieta tāda, ka man ir vecais, kantainais LCD monitors un jaunā versija (garā) neiet pie sirds. Mēģināju pirms spēles ko labot, bet nesanāca. Jāpameklē foruma ierakstos, kā dabūt ierasto attēlu. Līdz nākamajai spēlei sataisīšu! Jebkurā gadījumā visi zin, kas ir Zg un kurā komandā tas spēlē! :D :D :D

 30. johaidi Says:

  ZG, pārlikt veco izskatu 4:3 ir samērā vienkarshi, ja neizdodaas atrast kā, paprasi Marim kā man piezvanīt un pastastishu :) . Ja kas, arī izvelkamo zivju izskatu var uzlikt veco :D

Leave a Reply