P.S. Un Bebrs beidzot atkal parādījis klasi!

4. eduks Says:

Apsveicu LSM, jo, ja godīgi, viņi šogad bija pelnījuši mazliet vairāk tikt tālāk.
    Tālāk mazliet pārdomas….
    Līdz tam platoff noteikumi man likās pietiekami korekti, lai pāra uzvarētājs tāds arī izskatītos, taču uz vakardienas spēles piemēra, starpforumnieku skaitīšanas logika, ja tiekas 2 komandas viena pret otru, man sāk likties daudz objektīvāka. Proti, VIP vakar, neskatoties uz zaudējumu summā ar 2 punktiem, uzvarēja 3 no 4 ezeriem (tai skaitā abus 30-niekus) un izgāzās 15-niekā Jūrmalā. Sanāk kautkā biku dīvaini, ja parok dziļāk (lai gan pats līdz šim tiktāl nebiju aizdomājies), ka uzvarot 75 minūtēs 3 ezerus viens zaudēts 15 minūšu ezers liedz tikšanu tālāk. Es jau neko tādu nesaku :), vnk playoff noteikumos uz priekšdienām tiešām prasītos pēc mazām korekcijām…
    Lai vai kā, vēlreiz apsveicu mūsu draugu komandu LSM, vakardienas cīņa bija tiešām ļoti azartiska un saspringta līdz pēdējiem mirkļiem. Veiksmi turpmākajos mačos!

5. Intruder Says:

Domāju ka ne Eduk - citos forumos ir mači kur skaita uzvaras ezeros, bet mums vienmēr ir bijis šādi un tas arī ir labi /atšķirīgi ..

Ja būtu regulārā sezona, tad varētu spēlēt setus un fiksēt 2: 2 neizšķirtus…. mums vajadzīgs uzvarētājs un objektīvāk ir skaitīt visus punktus kopā

6. eduks Says:

Sandi sacensība nav viens ezers noteiktā laika periodā, bet 4 atsevišķi atsevišķi ezeri. katrā ezerā var būt atšķirīga spēles taktika, manuprāt tomēr sanāk banāli, ja tu uzvari, piemēram 30min Siika-V un 30min Linlonlahti (ezeros, kur labi jāpastrādā), bet pretiniekiem paveicas savalkāt vairāk 15 minūšniekā Telkānā un uzvarēt summā visā spēlē. Negribu jau ne pie kā īpaši apelēt, ja tu esi pārliecinoši stiprāks, tad uzvarēsi pie jebkādiem noteikumiem, vnk radās tādas pārdomas komandai uzvarot 3 ezeros, bet zaudējot summā…

7. Intruder Says:

Telkānu arī jāmāk spēlēt :)

Pieņem to kā neveiksmīgu periodu hokejā- tur tu aŗi vari vinnēt 2 periodus un pēdējā pakāst visu :)

8. Valdinjsh Says:

Eduk!
    Pleiofos patiešām ļoti izteikti parādās komandas taktika, turklāt iespējams veikt arī mājasdarbus - izštukot, kuri dīķi pašiem labāk spēlējami, kuros pretinieki bijuši vāji. Izvēlēties. Un tas nozīmē, ka, pareizi izvēloties kaut vai vienu ezeru, iespējams sagraut pretinieku un izglābt spēli.