HEKTORS 81 SPS 79

HEKTORS 81 SPS 79

1.[SPS] Magis 31
2.[HEKTORS] romans2 21
3.[HEKTORS] Bono 18
4.[HEKTORS] laasiite 16
4.[SPS] frtjuris 16
4.[SPS] Valdinjsh 16
7.[HEKTORS] jurciks25 (C) 14
8.[SPS] Ilze 13
9.[HEKTORS] imants044 12
10.[SPS] zhimis 3

Tags:

5 Responses to “HEKTORS 81 SPS 79”

 1. Jandzii87 Says:

  Mazliet negaidīti bet visumā līdzvērtīgi!

 2. Intruder Says:

  Te bijis kapiņš ne pa jokam!

  Hektors laikam pirmā komanda ar zemāku izsēšanas numuru kas vinnējusi :)

  Sveicieni!

 3. Aigars Says:

  Apsveicieni Hektoram :)

 4. Valdinjsh Says:

  Sveicu hektoriešus ar pelnītu uzvaru!
  SPS, kā jau tiku minējis, problēmas ar sastāvu. Īpašs paldies Zhimim par cīņassparu, raujoties divās frontēs - gan iespēju robežās spēlējot, gan traucoties uz izsaukumiem pie ĀMP vāģa stūres! Nebūtu iegadījies pa izsaukumam 3. un arī 4. spēlē, kas zina, kā viss būtu beidzies!

  Taču ar to nebūt nevēlos noniecināt Hektora panākumu! Šī komanda regulārā turnīra gaitā progresēja un rādīja zobus pat grandiem! Un jāatzīst, ka jaunajā versijā no hektoriešiem jau divreiz pa pakaļu bijām dabūjuši… Lai veicas nākamajā kārtā arī!

  Uz tikšanos nākamsezon!

 5. zhimis Says:

  Neteiktu gan ka ar pelnītu.Vis bija pret mums.Detaļās neizklīdīšu,taču zinu ka kaut vienu punktu Jūrmalā paņemtu kaut vai pret 20 Hektoriešiem:)Varētu piļkošanu uztaisīt kā profesionālu sporta veidu ar sponsoru piesaisti ar ,mmb biedrības piesaisti,nu ko līdzīgiu kā hokejā NHL.Ar piļkotāju algām,klubu sistēmu,u.t.t.tad mestu pašreizējam darbam mieru.Skaitītu miljonus,nu ne jau es viens,teiksim, es miljonus,volda,vladis,citi spečuki vairākus miljonus.Man ar vienu pietiktu.Būtu tak jauki!!!:)Veiksmi Hektoram.Lai jau būtu ,uzvar stiprākais.:)

Leave a Reply